Son Konu

Cikma teklifi kabul edilmezse ne yapar erkekler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Cikma teklifi kabul edilmezse ne yapar erkekler reddedilen erkek ne yapar 1 ben acilarin cocuguyum modeli meltem benimle cikar misin? hayir salak cilalı meltem simdi git ve beni yanlizligim ile yanliz birak 2 kivrak modeli meltem benimle cikar misin, örnek iki biletim var ateslerin dansi'na? hayir salak aa simdi hatirladim, hülya'ya soz vermistim oteki sefere insalla tehdit eden modeli meltem benimle cikar misin? hayir salak e o vakit ben gidip hülya'ya bi sorayim 4 anlamaz modeli meltem benimle cikar misin? hayir salak o süre, askim, başlangıçta ateslerin dansi'na gidelim mi geri zekali misin nesin ya, hayir dedim tamamlanmış, onlerden almaya calisirim yemek de yeriz di mi hayatim, show'dan once harbiden salaksin ya, sana adimi soyledigime inanamiyorum evet askim ya, ismin cok guzelcikmateklifikabuledilmezseneyaparerkekler5c564b6d90704gifalt :hmm: Stupid :hmm: 5 güner ümit modeli meltem benimle çıkar mısın? kuşkusuz hayır şüphesiz hayır dediniz kaybettiniz, puanlar kırmızı masaya 6 meltem benimle cikarsin mi ? bilmem sence cikar gibi duruyomuyum ? walla galiba cikarsin fakat belli degilim hadi bi aciklik getir su konuya hayir salah hayiiiiiiiir !cikmateklifikabuledilmezseneyaparerkekler5c564b6d9440egifalt :hhh: Dp81 :hhh: bunu evet olarak kabul ediyorum sertan bu dek salak olmayi nerde ogrendin ? her gun 1 saat calistim duzenli cok kuvvet olmadi hmmm 7 sartlanmis model meltem benimle cikar misin? alt neden olmasin sen kaybettin kizim, seni sevmistim halbuki ???cikmateklifikabuledilmezseneyaparerkekler5c564b6d90704gifalt :hmm: Stupid :hmm: 8 redden daha sonra karizmayi cirkeflesmekte arayan model meltem benimle cikar misin? hayir salak sie la, ben seni deniyordum zatenkabul etseydin üzerine beton dokerdim senin 9 esprituelim ben modeli meltem benimle cikarmisin? hayir salak peki sen asansorle cik ben yetisirim 10 oha artik modeli meltem benimle cikarmisin? hayir salak in o vakit ustumden, giy ustunu, uza 11 psikolog modeli pelin benimle çıkar mısın? hayır salak tabii, sana yargı veriyorum daha önceki ilişkilerinde yüreğine aldığın yaralar seni korkutan sanırım biraz zamana ihtiyacın var lütfen azıcık düşün 12 iyimser model burcu benimle çıkar mısın hayır lakin katiyen demedin çağrıda bulunmak oysa hala umut var?cikmateklifikabuledilmezseneyaparerkekler5c564b6d9bf06gifalt :hihi: Mosking :hihi: ??? 13 ulasamadığı ete mundar diyen kedi modeli fatmagül benimle çıkar mısın? hayır!!! aman zaten sen de kendini bulunmaz hint kuması sanıyosun çillisin,çirkinsin ıyyyy 14 bir arkadas ortaminda ise meltem benimle cikar misin ? hayir salak ! peki, kacta aliyim seni o vakit ?cikmateklifikabuledilmezseneyaparerkekler5c564b6d9fc83pngalt :D:D :D:D :D:Dcikmateklifikabuledilmezseneyaparerkekler5c564b6da3aaealt :D Big Grin :D ulan cikmam dedim peki saat 8 de gorusurus askim 15 benimle cikar misin meltem? +hayir hahah bir an icin benimle gercekten cikabilecegin ihtimalini dusundun degil mi? itiraf et? 16 benimle cikar misim meltem? +hayir olm ben size dedim anlar dalga gectigimizi diye 17 benimle çikar mısın meltem? + ahh, kesinlikle hayatım adisin meltem! şurada iki satir karizma yapacaktım, içine sçtın!! 18 hakiki misiniz? + yuh bu devirde? en iyi bunu bulabildim + olmamış lakin ne yani benimle çıkmaz mısın? + hah hah hayyy komik olma peki o süre eee ben duman'ın vokalistini tanıyorum + eee? bitmiş bi saniye diğer bi tane buliym hah! ateşiniz var mı? + yemezler (dış ses): rocco! gel evladım hadi gidiyoruz + neyse ben gideyim ne?! rocco mu?! fakat şey seviyeli bi sohbete ne dersin? 19 türk filmi modeli: meltem benimle çıkar mısın? hayır abuzer! bir gün karşına çıkıcam, diyeceğim ama yoksul lakin onurlu bir genç vardı anlıyo musun! tabiiii 20 romantik model: meltem benimle çıkar mısın? olmaz berke! ama pembe panjurlu evimizde, gece pencereden yıldızları seyrederek bir ömür devretmek isterdim seninle bak seeen 21 meltem biliyorum benden once 20 kisi sordu fakat hayir! hata ediyorsun, ben olsam benle cikaridim zaten senle ama senin gibi bi moron cikar cevdet meltem, kendimce sen erkekten anlamiyorsun 22 yalanci model baba nooldu ne dedi kiz? abi simdi gittim basladi ask mesk şehvetli hissi konusmaya, yok bana cok deger veriyormus, değil baglanmaktan korkuyormus beni de bilirsiniz gelemem oyle ince muhabbetlere sie kizimdedim naza cekiyo iste o zaman bitmis o is abi, kiz hasta değil baba istemem artik zaten sodugum aniden 23 meltem bişi söyliycem seni seviyorum ay memet olmazki biz arkadaşız ben çıkalım demedimki zaten 24 once kalabalik bir ortama gidilir hatun ile birlikte orada ; meltem benimle cikar misin? hayir salak! ya kizim yeter yaaa cikmiyorum iste, biktirdin 3 aydir cik mi yo rum seninle zorlami yani(bu kisim bagirarak ve gercekten sinirlenmis bir sekilde soylenir) 25 iki arkadaş canlısı arkadas yolda efendi efendi yürümektedir erkek kisi pat diye patlar: meltem benimle çıkar mısın? aşığım sana! + ne? eheh saka yapıyorsun yok mi, önemli değilsin? reddedildiğini anlayan bahtsız genç ee oo natürel canım haha, önemli mi sandın? haha ben aşık olmam ki robotum ben yok duygularım 26 meltem benimle çıkar mısın? + hayır hayır deyişine bayılıyorum ee, benimle çıkacak mısın? + hayır! süpersin ya şu 'hayır' deyişini dinlemek için ölene kadar sorarım valla bu soruyu eheh 27 bir arkadaşım anlattı yaşanmışmış cafe ortamında er kişi hoşlandığı kızın masasına gider ve olaylar gelişir meltem benimle çıkar mısın? hayır salak! (er birey masaya elini vurur ve çabuk kalkar, tüm cafe nin bakışları üzerlerindeyken) aldıracaksın o çocuğu dedim sana!! ha?, ney?!, ama??! ne çocuğu (kız kimi inandırsın bundan böyle o ortamda) (er birey seri adımlarla uzaklaşır) 28 yeşilçam üstü eksik hollywood modeli: hülya benimle çıkar mısın? ama ediz nasıl olur? ben zengin bir kızım sen ise fakir? bu imkansız bi aşk kuzum? nolcak lan, arwen aragornla çıkıyo ya o daha imkansız oha ediz ne değin kültürlüsün, yoksa çıksam mı acaba? siieeee! sevgius  

Üst Alt