Son Konu

Çıktığım kız hakkında

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar bi kızla çıkıyodum Çok sert olduğum için bana öküz falan diyodu Neyse bunun bi arkadaşı war tüm sırlarını onla paylaşır çocuk erkek ondan 3 yaş minik ona sürekli abla der Bi ara bişilerden şüphelendim çocuğun ağzını aradım benle çıkarken başka birisiyle daha sewgiliymiş lakin çocuk ablam onu sewmiyo çocuktan ayrılmak istiyo fakat çocuk çok üzülüyo diye ablamda ona layık weriyo o yüzden hala ayrılmadı falan filan bişiler dedi bende bunla 34 defa ayrıldım son ayrıldığımda geri dönsem bile af dedim Aradan 20 gün geçti eski kız arkadaşımın sırdaşı bana yazdı ablam beni engelledi falan diye Bende onlarla muhattap elde etmek istemediğim için kısa kesip atıyodum bana bi fotoğraf attı bunu ablama bayrak direği diye falan bende istemiye istemiye yolladım Bir kaç saat sonradan kız aradı Konuşmamız şöyle ''ben: efendim kız: tamam çağrıda bulunmak için aradım bende işlenmiş deyip telefonu kapadım beni yeniden aradı haywan ben konuşmak için aradım sen yüzüme kapatıyon falanda filanda neyse kız bir kaç kez daha beni aradı konuşmaya çalıştığı belliydi lakin o çocukla hala çıkıyolarmış Ben bişi anlamadım tezgâhtar olursanız şimdiden tşk r

Üst Alt