Son Konu

Dilan Çiçek Deniz evlenme teklifi aldı! Thor Saevarsson ile evleniyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
dilan_cicek_deniz_evlenme_teklifi_aldi_thor_saevarsson_ile_evleniyor_1639126088_2759.jpg

Dilan Çiçek Deniz, evvelki akşam İzlandalı direktör Thor Saevarsson'dan Boğaz Köprüsü'nde sürpriz bir evlilik teklifi aldı. Saevarsson ile hayatını birleştirme kararı alan ünlü oyuncu, "Evet" karşılığını verdi. "Çok hazırlıksız yakalandım. Çok memnunum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya'da, onun Avrupa'da olması. Onun için bu türlü bir sürpriz yapmış" dedi.

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, 'Tatlı Küçük Yalancılar', 'Bodrum Masalı' ve 'Çukur' üzere başarılı dizilerde yer alarak geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Deniz, geçtiğimiz yıl yeni tanıştığı İzlandalı direktör Thor Saevarsson'dan sürpriz bir evlilik teklifi aldı. Ünlü oyuncu, sevgilisine Boğaz Köprüsü'nde "Evet" cevabını verdi.

Teklifi sonrası Arnavutköy'deki bir yerde kutlama yemeği gerçekleştiren çift, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Evlilik teklifini anlatan Dilan Çiçek Deniz, şunları söyledi:

"Çok hazırlıksız yakalandım. Çok memnunum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya'da, onun Avrupa'da olması. Onun için bu türlü bir sürpriz yapmış."

"TARİH MUHAKKAK DEĞİL"

Basın mensuplarının, "Evlilik tarihi aşikâr mi?" sorusuna cevap veren ünlü oyuncu, "Daha muhakkak değil, güzeli... Zati muhakkak olursa siz öğrenirsiniz" sözlerini kullandı. 

Gazetecilerin teklif sonrası ikili nazar boncuğu armağan etmesinin akabinde Saevarsson ise Türkçe, "Nazar değmesin..." diyerek, gülümsetti. Dilan Çiçek Deniz'in parmağındaki iri taşlı yüzük ise dikkatlerden kaçmadı. Çift, muhabirlerin sorularını yanıtladıktan sonra eğlenmek üzere yere girdi.

Üst Alt