Son Konu

Doğum gunu aşk mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Doğum gunu aşk sozleri
Aşkla ilgili doğum dunu mesajları
Doğum gunu aşk smsleri

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik olum kadar acı, sen nefes kadar onemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem

Bugun belki de cok kişiden doğumgunu mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun iclerinde en farklısı Cunku bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor Hayatının her doneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum Tum hayallerin gercekleşsin, hayat guneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın…

Adını yazmışlar gok yuzune fırtınalara duşmuş kaderime yolumu cizmişsin sen yine emrin olur gulum baş ustune,nice yıllara

Mutsuzdum hayata kusmuştum sanki umutsuzdum bir anda sen geldin değişti dunyam,bugun benim anlamlı eğer bugun son doğmasaydın nasıl aydınlanırdı dunyam

Mutsuzdum hayata kusmuştum sanki umutsuzdum bir anda sen geldin değişti dunyam,bugun benim icin cok anlamlı eğer bugun sen doğmasaydın nasıl aydınlanırdı dunyam… iyiiki doğdun bebeğim

seni oyle cok seviyorum ki hic bir şeye değişmem cunku satılık değilsin değişme kartın yok iyiki doğdun aşkım seni cokl seviyorum…

Elini kalbine koy, gozlerini kapat, ruhumu sana gonderiyorum Birazdan opuleceksin, yeni yaşın kutlu olsun

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor,sensizlik olum kadar acı,sen nefes kadar onemli,canım kadar değerlisin,İYİ Kİ DOĞDUN

Doğduğun gun bulutları yırtarak, bir guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde Doğum gunun kutlu olsun

Guneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir omur dileğiyle Doğum Gunun Kutlu Olsun

Doğum gunun kutlu olsun bana tum bu guzellikleri yaşatan varlık

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde doğum gunun kutlu olsun

Dunyadaki hic bir guzellik senin guzelliğin karşısına seni tanıdığım gunden beri gecmedi ve gecemez sevgilim iyiki doğdun iyiki benim oldun

bin yıl omrum olsa bin yıl seni severdim,bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bitanem

sevmek yasamak ise seninle yasamayı isterim, ayrı kalmak ozlemek ise yalnız senden ayrı kalmak istemem, seninle doğmadım ama seninle olebilirim iyi varsın bitanem

Seni tahmin edecegin kadar deyil,tahammul edemeyeceyin kadar cokseviyorumSana ''SEVGILIM'' diye bildiyim icin kendimi cok sansli goruyorumIyi ki dogmussun ''Sevgilim''ve iki benimsin

hayatın bazen bizlere yaptıgı suprizlerin en guzelisin sen benım mucizemsin seninle var olan herseyi seviyorum belki dogdugun andan bu zamana kadar yanında degildim ama sana hersey uzerine soz veriyorum bundan sonra olunceye kadar hersabah ilk ben sana ıyıkı dogdun diyecegim iyiki dogdun kocacıgım

benim icin bana ilk baktığın gun elimi tuttuğun gun ilk optuğun gun ve bunların bana hediye edildiği doğduğun gun kutlu olsun snele bır gunumu deil omrumu paylaşmaya hazırım iiki varsın iiqii benimsinn dğm gnun ktlu olsun canımın ici

iyiki varsın ve iyiki bendesin benmlesin suan yanında deglim belki ama tumkalbmle sennleyim nice senelerebebeğim

dunyanın en ışıltılı gozlerine ve en guzel yureğine sahip insan iiki doğdun ve iiki varsn seni cok ama gercekten cok seviyorm

varlıgın varlığm sebebın sebebım niyetın niyetımdır bnmlesın ya bundan otesı yok sevmeyı ve sevılmeyı hak eden yureğnle hayata hosgeldn bıtanem bilgisiten net doğum gunun kutlu olsn!!

sen hayata ne verirsen hayat sana daha mukemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyiki doğdun iyibenimlesin aşkım seni cok seviorum

Sen iyi ki doğdun Ben iyi ki yaşıyorum Ne guzel şey Seni hala seviyorum

Bugun sen değil seni tanımakla ben yeniden doğdum,senden oncem hic olmamıştı cunku sadece senden sonrası var doğum gunlerimiz kutlu olsun meleğim

Doğum gunun kutlu olsun, mutlu ol senelerce Sana boncuktan kuş yaptım, konacak pencerene

doğun gunun kutlu olsun sana bir hediye birde kalbimi veriyiyom mutlu ol senelerce

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce opucuk ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğumgunun kutlu olsun!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik olum kadar acı, sen nefes kadar onemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde Doğum gunun kutlu olsun

Doğduğun gun bulutları yırtarak, bir guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara

imagesdogumgunuaskmesajlari5ad9b1728a878

Üst Alt