Son Konu

Eşe Doğum Gunu Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hayatımızın en onemli kişisi, sevdiğimiz, canımız, hayat arkadaşımız, en değerlimizdir eşlerimiz Onların doğum gunlerinden de daha onemli bir gun yoktur bizim icin

Bu sayfamızda eşe en guzel doğum gunu mesajlarını hazırladık

Bu gozler seni gordu başkasını gormez artık, bu yurek senle guldu başkasıyla gulmez artık, bu gonul seni sevdi başkasını sevmez artık, bu omur senle biter başkası olmaz artık Canım doğum gunun kutlu olsun

Bu zorlu ve cetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır İyi ki doğdun canım

Bu renksiz dunyamın tek rengi sensin Tek yaşama sebebimde yine sensin Seni cok seviyorum Doğum gunun kutlu olsun

imagesesedogumgunumesajlari20195ad90f868627f

Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu icin İyi ki doğdun guzeller guzeli…

Allah’ıma binlerce şukur, senin gibi bir eşim olduğu icin nice yıllara…
Yanı başımdan hic ayrılmadan daha nice nice yıllar gecirmeyi dilerim İyi ki doğdun aşkım

Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin icin sana cok ama cok teşekkur ederim Nice yıllara…
Benim en guzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim İyi ki doğdun…

Gulen yuzun hic ama hic sonmesin Allah seni benden ayırmasın Canım iyi ki doğdun, nice yıllara
Bin yıl omrum olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bir tanem…

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammul edemeyeceğin kadar cok seviyorum Sana eşim diye bildiğim icin cok şanslıyım İyi ki doğmuşsun sevgilim ve iki benimsin

Hayatın bazen bizlere yaptığı surprizlerin en guzelisin, sen benim mucizemsin, seninle var olan herseyi seviyorum Belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim ama sana herşey uzerine soz veriyorum, bundan sonra olunceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun sevgilim

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mukemmelini verirmiş Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi benimlesin aşkım seni cok seviyorum

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde Doğum gunun kutlu olsun

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin Seni cok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim
Doğum gunun kutlu olsun bana tum bu guzellikleri yaşatan varlık

Dileğim bugun dilediğin tum dileklerin gercek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugunu seninle kutluyorum Nice yaşlara…

Sesim guzel olmadığı icin sana bir doğum gunu şarkısı soyleyemiyorum Bu yuzdendir ki boyle kısa bir mesaj cekiyorum Mutlu yıllar!

Doğduğun gun bulutları yırtarak, bir guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara

Doğum gununun sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parca zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin icin uzun ve dileklerinin gercekleştiği bir “hayat pastası yapabiliriz sanırım… Nice yaslara!

Sana binlerce kez teşekkur etsem azdır Sen benim hayat ışığımsın Varlığımın tek nedeni, doğum gunun kutlu olsun

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik olum kadar acı, sen nefes kadar onemli, canim kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem

Nice yaşlarını birlikte gecirmemiz dileğiyle Doğum gunun kutlu olsun sevgilim

Sen benim mutluluğum, hayatımın en guzel varlığısın Doğum gunun kutlu olsun

Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın icinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek ozelsin bebeğim, doğum gununu kutlarım sevgilim

Birlikte oldukca her gunumuz bir doğum gunudur benim icin sevgilim yaradanıma şukurler olsun ki sen varsın yanımda sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında Doğum gunun kutlu olsun bir tanem

Butun hayallerin, butun umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum gunun kutlu olsun

Dileğim bugun dilediğin tum dileklerin gercek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugunu seninle kutluyorum Nice yaşlara…

Yaşanacak guzellikler gozlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum gunun kutlu olsun canım

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum gunun her gununden daha neşeli olsun her şeyim

Sana layık bir eş olmak icin hayatım boyunca calışacağıma bu mutlu gunde bir kez daha soz veriyorum İyi ki canımsın, iyi ki doğdun Nice nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni secmişsin Canım, sevgilim, hayat arkadaşım Seni cok seviyorum, nice yıllara…

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim Gozlerinden bir damla yaş duşse bu dunyayı ateşe veririm Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere…

Bu dunyada acıya, kedere, yokluğa hatta olume bile alışabilirim Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam Doğum gunun kutlu olsun hayatım

Hayatımın varlık sebebi seni cok seviyorum ve doğum gununu kutluyorum Nice mutlu, sağlıklı yıllara…

Omrumun sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma soz veriyorum İyi ki doğdun canım bir tanem

Geldin gonlumun sultanı oldun Biricik aşkım seni cok seviyorum Nice yaşlara…

Seni cok seviyorum biricik aşkım İyi ki doğdun nice nice yaşlara

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gonuldaşım seni cok ama cok seviyorum iyi ki doğdun

Dunyanın en guzel gulunun doğum gunu bu gun Ve ne şanslıyım ki benim eşim İyi ki doğdun guzeller guzeli

Kalbimi calan hırsızın doğum gununu en icten kalbi duygularla kutlarım Seni cok seviyorum Nice hep beraber yaşlara…

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin Allahım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın Nice senelere bir tanem…

Bu gun guzeller guzeli eşimin doğum gunu Bu gun benim en guzel gunum Hayat hep sana mutluluklar getirsin bir tanem Daha hep beraber nice yaşlara

Yıllar seni benden ayırmasın İyi ki varsın ve iyi ki doğdun Nice senelere…

Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana Nice nice yaşlara, mutluluklara İyi ki doğdun aşkım…

Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi Nice senelere İyi ki doğdun aşkım

Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hic ayrılma seni cok ama cok seviyorum aşkım, hayatım İyi ki doğdun…

Üst Alt