Son Konu

Sevgiliye En Guzel Doğum Gunu Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgiliye gonderilebilecek en etkileyici doğum gunu mesajlarıyla sevgilinizi cok mutlu edebilirsiniz Bu sayfada yer alan en anlamlı sevgiliye doğum gunu mesajlarını gondermiş olduğunuz kişilerin de beğeneceğine emin olabilirsiniz
imagessevgiliyeenguzeldogumgunumesajlari20195ad910b0dc697

Sen Allah’a dilenen dilek, goklere uzanan ellerimsin Sen gozumden suzulen yaş, tek duşuncem, hasretimsin Sen yaşadığım omur, en guzel gunlerimsin Doğum gunun kutlu olsun biriciğim…

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere Yıldırım gibi caktın, guneş gibi actın ustumuze Soz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize Kutlu olsun doğum gunun, nice mutlu senelere

Gozlerimde tutuyorum seni, gozyaşlarım sen Kalbime hapsettim, her atışı sen Dilimdeki icli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, icimdeki bambaşkalık hepsi sen İyi ki doğdun gozumun nuru bir tanem…

Butun hayallerin, butun umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum gunun kutlu olsun sevgilim

Benim şiirlerim cay kokar, duşlerim sade sen… Demlikte nefesin, bardakta gamzen İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem Mutlu yıllara…

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mukemmelini verirmiş Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi İyi ki doğdun iyi ki benimlesin Her şeyim seni cok seviyorum

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice nice yıllara guzel melek…

Sen doğduğun gun eminim ki gokyuzunde bir yıldız daha parlamıştır Nice Yıllara Aşkım!

Gonlumun meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse mudahale etmesin aşka… Yer gok şahidimdir ki siyasi goruşum yoktur senden başka… Doğum gunun kutlu olsun bir tanem…

Gulmek gulenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun O kadar mutlu ol ki gozlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun Doğum gunun kutlu olsun sevgilim…

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır korukleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum gunun kutlu olsun

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine donuştu seviyorum seni İyi ki doğdun

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Omrum’ olur musun? Sevgilim doğum gunun kutlu olsun…

Sen catlayan dudağımda bir damla su, icimdeki yaşama tutkusu, avuclarıma dusen kar tanesi Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin Doğum gunun kutlu olsun bir tanem…

Gunesin buz tuttuğu yerde bir alev gorursen bil ki o yalnız senin icin yanan kalbimdir Doğum gunun kutlu olsun…

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her caresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım nice yıllara…

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi… Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi… Doğum gunun kutlu olsun canım…

Haleti ruhaniyem’dir kelam ettiğim lisan! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum gunun kutlu olsun

Sen bana Allah’ın bir armağanısın İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lutfun da başım ustune, kahrın da Sen benim başımın tacısın İyi ki varsın doğum gunun kutlu olsun, nice mutlu senelere…

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni duşunuyorum… Nice doğum gunlerde birlikte olmak dileğiyle…

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim Doğum gunun kutlu olsun bir tanem…

Seninle oyle butunum ki Sen bensin, bende senim Senin doğum gunun benimde doğduğum gundur İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Kutlu olsun doğum gunun, kotulukler uzak olsun Mutlu ol omrunce, uzulmeler sana yasak olsun Sen uzulme sakın, uzulmelerim sana feda olsun

Sen başıma gelen en tatlı belasın Bundan sonraki senelerini benimle gecirmen dileğiyle Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum

Dunyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi gecmesini dilerim İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim

Senden once yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim

Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettiğim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın icin… Doğum gunun kutlu olsun ışığım…

Benim icin yaptığın şeyler icin seni seviyorum Kotu hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın Beni guldurdun, bana bircok yonden aşkı gosterdin Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

Butun mevsimleri bir gunde, butun yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gununu beraber gecirmek dileğiyle…

Bugun yokluğunun doğum gunu sevdiğim Kutlu olsun yureğinde bensizlik Guluşun baki olsun yuzunde Bana kalsın yine senli sensizlik

Üst Alt