Son Konu

Ablaya doğum gunu mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İnsanın ablası olması nimettir aslında Sen benim gozbebeğim canım kardeşim, buyuğum ablamsın İyi ki doğdun canım ablam Allah senin eksikliğini gostermesin…

Yaşa, sev, gul! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kac olursa olsun her şeyin en guzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım

Benim guzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gonlunce olsun iyi ki doğdun Nice nice yıllara canım ablam…

Bizi kardeş yapan kan bağı değil, icerdeki kalptir Ve kardeş dediğin iyi kotu her anında yanında hissettiğindir Nice nice yıllara canım ablam

Kucuk bir cenindin zamanında fetus oldun, embriyo oldun, sonra koca kız olup bu hale geldin iyi ki doğdun canım ciğerim ablam…

Ha uc eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar sondu haydi gazla, kessen de olur kesmesen de Nice yıllara canım ablam…

Elma suyu portakal, doğum gununde hoşca kal Seni hic unutmayacak kardeşin doğum gununu kutlar…

Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, kelimelere dokeyim de beni iyi anla, bazen hata yapsam da asla kıyamam ben sana, seni senden daha cok seviyorum abla Nice mutlu yıllara…

imagesablayadogumgunumesajlari5ad910d05897f

Ablamın kucağına yatıp sadece susmayı ozledim Şimdi uzaktayım, yanında değilim ama sen benim hep aklımdasın abla İyi ki doğdun nice nice yıllara…

Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mumkun olmayan bağlar ile bağlanmıştır Sen benim kanımdan, benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum İyi ki varsın, doğum gunun kutlu olsun

Biz; kucucuktuk, buyuduk Cahildik, adam olduk, sevgisizdik, sevmeyi oğrendik, biz bir butunduk şimdi her şeyiz Canım benim seni cok seviyorum ablacım Doğum gunun kutlu olsun…

Hatırlıyor musun kucukken yediğimiz dayakları, bize bağırışları Ne kadar da yaramazdık İyi ki varsın, iyi ki guzel anılarla dolu bir yaşantımız var canım ablacım Doğum gunun kutlu olsun…

Seni canım kadar seviyorum Sana bir şey olsa emin ol benim canım seninkinden daha cok yanar bir tanem ablacım Doğum gunun kutlu olsun…

İradenle sabrına, yureğinle sevgine, dununle yarınlarına oyle sarıl ki, hayat onunde el pence an dursun Doğum gunun kutlu olsun Nice mutlu yıllara ablam

Bu hayatta en cok guvendiğim kişi sensin Cunku sen benim canımsın ablamsın Nice nice yıllara canım ablam seni cok seviyorum…

Benim guzel, canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gonlunce olsun iyi ki doğdun Nice nice yıllara sağlık bol bol da mutluluk dilerim…

Sen benim icin sadece ablam değil her şeyimsin İyi ki doğdun ablacım Seni cok seviyorum İyi ki doğdun nice mutlu yıllara…

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yuzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam Nice mutlu yıllara…

Senin o guzel yureğin her zaman en guzel mutlulukları hak ediyor İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere

Sana cok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hicbiri senin ozelliğini anlatamaz sana Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere

Kısa bir mesajla sana icimdekileri anlatmak isterdim ama anlatılamayacak mesajlara sığmayacak kadar değerlisin iyi ki doğdun ablacım

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en guzelini yaşar, başarı merenlerini tırmanırsın ve dilerim yuzun hep guler, neşeni hic yitirmezsin Doğum gunun kutlu olsun!

Sana sağlık diliyorum ve huzur Bu ikisi olsun yeter Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık doğum gunun kutlu olsun

Her insanın bir donum noktası vardır İşte bugun de senin donum noktan Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dokeceğin her gozyaşı mutluluktan olur Doğum gunun kutlu olsun canım ablam

Dunyada eşsiz bir guzellik varsa o da kalbindedir Hayatının bundan sonrası kalbinin guzelliği gibi gecsin İyi ki varsın ve iyi ki doğdun ablacım!

Hatırlar mısın bilmem senle kucukken oynadığımız oyunları şimdi bazen onları duşunuyorum da keşke hic buyumeseydik keşke hep oynasaydık Doğum gunun kutlu olsun

Bugun bir yaşını daha doldurdun canım ablam Her zaman senin bir kardeşin olduğunu unutma iyi ki varsın nice senelere…

Yeni yaşın eskisinden cok daha iyi olsun Dilediğin her şeyde gonlunce olsun Hayatından mutluluk hic eksik olmasın iyi ki varsın iyi ki doğdun ablacım

Benim ablam kimseye benzemez icinde sevgi, iyilik hic eksik olmaz her zaman guler yuzun olması dileğimle nice senelere

Dileğim bugun dilediğin tum dileklerin gercek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugunu seninle kutluyorum Nice yaşlara

Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Nice seneler

Bugun bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tum dilekleri vermesini diliyorum Doğum gunun kutlu olsun

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce opucuk ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğum gunun kutlu olsun!

Canım ablacığım doğum gununu en icten dileklerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim İnşallah hep birlikte boyle beraber geciririz her yaş gununu, iyi ki dunyaya geldin ve benim ablamsın seni cok seviyorum Kız kardeşin

Doğduğun gun bulutları yırtarak, bir guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle yasa! Nice yaşlara

Guneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir omur dileğiyle Doğum gunun kutlu olsun biricik kardeşim canım ablam…

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce opucuk ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğum gunun kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim, canım ablam…

Doğum gununun sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara canım ablacığım…

Acıların bir kum tanesi kadar kucuk, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun Ablacığım nice mutlu yıllar…

Guneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir omur dileğiyle doğum gunun kutlu olsun canım ablam…

Ablacığım benim, huznumu sevince donuşturen tek insansın Doğum gunun kutlu olsun bir tanem

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en guzelini yaşarsın ve dilerim yuzun hep guler, neşeni hic yitirmezsin Doğum gunun kutlu olsun ablam!

Dunyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam Doğum gunun kutlu olsun canım ablam

Üst Alt