Son Konu

En Guzel Cuma Mesajları Burada

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hayırlı Cumalar diliyerek sizlerle birbirinden guzel Cuma Gunu mesajları paylaşmak istiyorum arkadaşlarBugun mubarek Cuma Gunu sevdiklerinizin ailenizin ve dostlarınızın bu guzel gununu aşağıdaki kısa mesajlarla kutlayabilirsiniz

İşte en guzel Cuma Gunu Mesajları

Ey iman edenler! Cuma gunu namaza cağırıldığı (ezan okunduğu) zaman, hemen Allah'ı anmaya koşun ve alış verişi bırakın Eğer bilmiş olsanız, elbette bu, sizin icin daha hayırlıdır

Namaz kılınınca artık yeryuzune dağılın ve Allah'ın lutfundan isteyin Allah'ı cok zikredin; umulur ki kurtuluşa erersiniz

Onlar bir ticaret ve eğlence gordukleri zaman hemen dağılıp ona giderler ve seni ayakta bırakırlar De ki: Allah'ın yanında bulunan, eğlenceden ve ticaretten daha yararlıdır Allah, rızık verenlerin en hayırlısıdır
(Cuma suresi 91011)

Ey guzel ALLAH'ım! Gorunur gorunmez butun belalardan, Musibetlerden senin kudretine dayanır, Rahmetine, merhametine sığınırız!!
Amin

ALT :wwwupluploadscumagunumesajlar71828cumagunumesajlar71828ALT

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi… Cumanız hayırlı ve mubarek olsun…

Mubarek Cuma gunu fazilet ve ustunluğun ummette ki kokusudur Muminlerin eza, hasret ve keder dolu cumalarinda, varliklarin ozu, sevdalarin en yucesi olan Sevgili Peygamberimiz Muhammed’imizi (sav) maneviyatta cumalayanlardan olabilmemiz duasıyla Hayırlı Nurlu Cumalar Cumamız mubarek olsun

Duaların geri cevrilmeyeceği bugunde rabbim dualarımızı kabul etsin Guzel Mevlam bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın Hayırlı Cumalar

Allah’ım! Dillere destan, yureklere ferahlık olan merhametin ile gunahlarımızı affeyIe Amin tum muslumanların cuması mubarek oIsun Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu gunler dilerim

Umutsuz kapılar vardır acılmaz, Rabbimin kapısı buyuktur, kapanmaz Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz Hayırlı Cumalar

Ey Rabbimiz; bugun edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makamı Mahmud’a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle Hayırlı Cumalar…

Ya Rabbi; gonlumun tesbihine umut boncukları dizdim tane tane Her bir cekişte af diyerek sığındım rahmetine Hayırlı Cumalar

Allah’ım, Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilah yoktur Beni Sen yarattın; ben Senin kulunum ve gucum yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım İşlediğim kotuluklerin şerrinden Sana sığınırım Uzerimdeki nimetlerini itiraf eder; gunahlarımı da ikrar ederim Beni bağışla, zira gunahları bağışlayan ancak sensin Cumamız Mubarek olsun…

Uzaklardan bir yel eser susIu bir sonbahar akşamında Gonuller bir oIsun mekanlar kimin umrunda KardeşIik sevgi hissetmektir arada, yoIIar ve zaman oIsada HayırIı cumaIar diIerim

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi… Cumanız hayırlı ve mubarek olsun…

Üst Alt