Son Konu

En guzel sozler facebook

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En guzel sozler facebook guzel sozlerenguzelsozlerfacebook5c55571041124gifalt :melek: D060 :melek:Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye muhalif ne de kimse sana rakiptir? çünkü sen benim için daima teksin! Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben defalarca ordayım! sana yıldızlar dek yakın almak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar dek yakın elde etmek isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarınıyağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ancak beni, seni sevdiğim dek sevebilmen için? Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun! Bana pek bir mektup yaz oysa sevgilim açar açmaz duyayım kokunu Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun Bana o kadar bir mektup yaz oysa sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ancak sevgilim varsın ölümüm olsun ​ yardım etmek mi istiyorsun? O süre dinle; yaşama sevinci getir bana oldukça çok olsun tez tükenmeyenlerinden ihtiyacım var bu ara hatırlamamak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma böylece hatıralarımıcanlandır, iyi olanları? ​ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım ismini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım! Güneşin buz tuttuğu yerde bir ateş görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir ​ Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? çünkü sen benim için daima teksin Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler millet onu hayatıboyunca olur ya bir kez görürler Ben o yıldızıgördüm, o da sensin birtanem? Sana bahçeden gül yok güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum ​ Karanlık gecede kayda değer değildir yıldızlarıgörmek Gündüzleri yıldızlarıgörmek marifet, aşık olmak manâlı değil, bir ömür boyu sevebilmek beceri?​ enguzelsozlerfacebook5c55571041124gifalt :melek: D060 :melek:  

Üst Alt