Son Konu

Sevgi Sözcükleri En Güzel Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgi Sözcükleri En Güzel Sözler Hoş sözler, Sevgi mesajları Sevgi Sözcükleri En Güzel Sözler Merhaba Melek'leri, sevgilinize ve sevdiklerinize en hoş sevgi sözleriyle hitap etmek mi istiyor sunuz? veya ona en güzel sevgi sözlerinden oluşan bir mesaj mı atmak istiyor sunuz? O halde buyrun; en tatlı sevgi sözleri sizin olsun Melek'lerimsevgisozcuklerienguzelsozler5c55784cc2ea6alt 1549105224 1549105224 sevgisozcuklerienguzelsozler5c55784d00e77gifsevgisozcuklerienguzelsozler5c55784d00e77gif sevgisozcuklerienguzelsozler5c55784d00e77gif Aşkım yatagin, sevgim yorganin, yüregim yastigin olsun iyi uyu birtanem Sen seni seveni görmeyecek dek körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek değin gururludur Yapraklar sararip dökülürken yere, yasli gözlerini çevirip göklere, her gün istemem yilda bir defa, adimi anmayi sakin unutma! Sen Gelipte Pismanim Desen Bana Ceza Ver Raziyim Cezama Desen Sana Tek Bir Suç Oluşturan Verirdim Seninde Benim Gibi Sevmeni Isterdim Seni Gordugum Birincil Ani Hatirliyorum Ve Hic Tekrar Tekrar Agliyorum Sen Gelipte Pismanim Desen Bana Ceza Ver Raziyim Cezama Desen Sana Tek Bir Cinayet Verirdim Seninde Benim Gibi Sevmeni Isterdim Seni Gordugum Ilk Ani Hatirliyorum Ve Hic Durmadan Agliyorum Kimler Icin Dokmedimki Gozyasi,senin Icin Dokuyorsam Ne Cikaromur Temelinden Her Bir Tasi,senin Icin Sokuyorsam Ne Cikar Dunyanin En Agir Iscisi Benim, Nedenmi? Cunku 24 Saat Seni Dusunuyorum Gecenin Izinde Iz Surdum Seni Aradim Ay Sahidim,karanliklar Ise Isigimdisabahi Yapacak Gunese Yemin Olsunki Seni Bulacagim Ve Benim Olacaksin,bir Seher Vakti Bir Mezarci Olsaydim Seni Topraga Degil Kalbime Gomerdim Sevgilim Seni Sevdigimi Soyluyorum Ama Bu Yalan,cunku;sana Olan Duygularim O Kadar Ustun Ve Yuceki Askim Onlara Ad Bulamadim Eger Bir Ucurumun Kenarinda Dusmek Uzere Olsam, Asagida Bir Dal Olsa Ve O Dalin Sen Oldugunu Bilsem,olmekten Degil Bitanem Seni Kirmaktan Korkarim Daglardaki Ruzgarin Esintisi Nasil Insaniin Icinde Bir Coşku Yaratiyor Ise Iste Bende Seninleyken O Heyecani Yasiyorum Bitanem Sen Zelzele Gibi Girdin Gonlume Fay Hatti Cizdin Yuregime Enkazlar Biraktin Uzerimde Kalbimde Artcilar Devam Etmekte Ozlenmektesin Gulum 84 Siddetinde Git Ast Gitkirpiklerime Bir Kara Diken De Sen Eklehenuz Sokaklarina Bile Alisamadigim Bu Kente Ver Beni Ve Bakisinin Talan Ettigi Yerlerimi Al Oyle Git Bende Hasret, Hasrette Sen Bildim Sende, Bensiz Ben Var Zelzele Yikmaz, Yakmaz Ates Ask Olayim, Askin Dek Yurek Vermez Yurekliye Darildim Kustum Yuregimi Sana Getirdim Bir Guvercin Kanadinin Ucuna Denizlerde Tuzlu Koymadim Yarama Bastim Yuregimi Sana Getirdim Sesimin Ibresi Eksik Konus Dedi Olur Ya Yuzum Gulecek Donecegim Saskina Olur Ya Mahkum Olacak Omur Boyu Askina Bu Karari Verirken Ağırbaşlı Bana Deme Toy Sensiz Ben Yasayamam Elini Kalbime Koy Dalgalarca Dalgalandim Ruzgarca Estim Yuregimi Sana Getirdim Sen Can Istemissin Candan Da Ote Dostum Yuregimi Sana Getirdim Bazan Kar Nasil Hazin Yagar Bilirsin Kursuni Bir Gokyuzunden Aglamakli Iste Oyleyim, Kapkarayim Bu Gun Gel En Huzunlu Sesinle, En Dokunakli Seni Icimden Atiyorum Hergun Birazcık Azıcık, Ayriliga Da Alisilir Unutmainsaniz Neler Gorecegiz Daha, Senin Sevgin Nedir Ancak Koca Dunyada Carsida Kaybolan Cocugun Elinde Soguyan Anne Sicakligi Hiziyla Ayrildin Benden, Oysa Ben Cay Bardaginda Birakilan Dudak Payi Kadar Bile Ayri Kalamam Senden Sevgilim bil oysa senden uzaktan ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları! özlemin bir nehir olmuş fayda girer içimde ama dağları! Seni sevdiğim dek yaşasaydım,baki olurdum Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısınBiliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte Fırlatmıştım kalbimi uzağa,en uzağaDenk gelirde rastlar diye bir yıldızaYanılıp susturdum,ağrımın çağrısını,çagrimin köhnemiş ağrısını Oysa kim bilir ama ,yanağımda yangınlardan fazla önce o yarin bıraktığı öpüş izi var Yüreğimde anılardan kalan bin düş izi var Kanmadım aynalara sana kandığım kadariçimde bir avarelik sana yandığım değin Bir çift yeşil göz yüzünden içimde bir güz acıyor; böylece acıyor oysa, acılar ağrısız kalıyor, mevsimler üstüme devriliyor,kışlar kışsız kalıyor Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? yavaşça eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım Rüzgar alabildiğine kavgacı,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat yarı bir liman Tıpkı gözlerindeki refah gibi Nasıl ancak uzaktaki yıldız aydınlık gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız kazanç ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım Önce düştüğümde kalkmayı, daha sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim! Acı ve üzüntü bir yıldız değin uzakta, mutluluk gözbebeğin değin yakın olsun Umutların reel, gerçeklerin sevinç, mutlulukların ölümsüz olsun Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin vakitsiz takılırsa, kulakların vakitsiz deli gibi çınlarsa bil ama bir yerlerde özlemişsindir beni Gençliğine güvenip erken derken olur ya elveda bile diyemezsin sırası gelmişken Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla minik melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi? Nasıl ancak uzaktaki yıldız aydınlık gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar dek yakın elde etmek isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar değin yakın elde etmek isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN Eğer gökyüzü bir tutam kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi Seni pek çok seviyorum oysa Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir define saklanırmış Gökuşağını peşine düşüp takip ettim geçenlerde sende bitti En değerli hazinemsin benim, canımsın Yedi bambaşka iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi bambaşka çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek! Ağzımdan çıkacak laf olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam! Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir hakiki, günün bittiği de Ne çıkar bütün gerçekleri saysak bir bir Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye karşı taraf ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için tekrar tekrar teksin! Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin dek yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sana yıldızlar değin yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar değin yakın elde etmek isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen değin yakın edinmek isterdim ki beni, seni sevdiğim değin sevebilmen için? Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun! Bana o kadar bir mektup yaz ama sevgilim açar açmaz duyayım kokunu Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun Bana o kadar bir mektup yaz oysa sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve pek bir mektup yaz ama sevgilim varsın ölümüm olsun yardım etmek mi istiyorsun? O süre dinle; yaşama sevinci getir bana bol miktarda olsun ivedi tükenmeyenlerinden İhtiyacım var bu ara hatırlamamak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma böylece hatıralarımı canlandır, iyi olanları? Ağırdır sevmelerim her kalp taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Daha Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım! Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir Eğer seni nasıl ve ne değin sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi açıklamak için kelimeler bulamıyorum Lakin bir şeyi bil ama seni fazla seviyorum? Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı benimsemek demektir benim için Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle edinmek istiyorum Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler Millet onu hayatı boyunca ola ki bir kez görürler Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem? Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum lakin kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum Karanlık gecede kayda değer değildir yıldızları bakmak Gündüzleri yıldızları bakmak beceri, aşık olmak kayda değer değil, bir ömür boyu sevebilmek beceri Seni asil insanlarin kolay sevgileriyle degil, kolay insanlarin asil sevgileriyle sevdim Bu hoş askimiza nokta atama, sana kucak dolusu virgül getirdim… Bir yagmur damlasi seni seviyorum anlami tasisaydi ve sen bana seni ne dek sevdigimi soracak olsaydin, inan ki birtanem her gün yagmur yagardi Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarin seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek! Agzimdan çikacak laf olsan konusmam, gözümden akacak ağlama olsan aglamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere birakmam! Günesin dogdugu da bir hakiki battigi da Kalbimin attigi da bir reel, günün bittigi de Ne çikar bütün gerçekleri saysak tek tek Seni seviyorum, iste o en büyük reel Sen benim hayatimda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir… Çünkü sen benim için her zaman teksin! Dünde, bugünde, yarinda… Yüregin kadar yanindayim Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben daima ordayim! Sana yildizlar değin yakin almak isterdim, her baktiginda beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin almak isterdim, üzüldügünde gözyaslarini yagmur olup silebilmek için, sana sen değin yakin olmak isterdim ama beni, seni sevdigim dek sevebilmen için… Günesi seviyorum diyorsun günes açinca gölgeye kaçiyorsun Yagmuru seviyorum diyorsun yagmur yaginca semsiyeni açiyorsun Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdigini söylüyorsun! Bana böylece bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayim kokunu Sevda essin basak saçlarinda, sesin yüzümü rüzgarla bulsun Bana böylece bir mektup yaz ancak sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ama sevgilim varsin ölümüm olsun Yardim etmek mi istiyorsun? O süre dinle; yasama sevinci getir bana bol miktarda olsun tez tükenmeyenlerinden Ihtiyacim var bu ara hatırından çıkmak üzereyim mutlulugu, unuttum sicak bir çayin tadini, esen rüzgarin serinligini, hadi durma pek hatiralarimi canlandir, iyi olanlari… Agirdir sevmelerim her yürek tasiyamaz, büyüktür umutlarim her omuz kaldiramaz, her sey olur da su kalbim, bir tek sensiz olamaz Mürekkepten denizler, kagittan gemiler yaptim Sonra ismini her yere yazdim Ismini yazinca seni sevdigimi sandin, ben seni sevmedim sana taptim! Günesin buz tuttugu yerde bir ateş görürsen, bil ama o yalniz senin için yanan kalbimdir Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana Sesini duysam da her an yüzünü bakmak gibi degil, özledigimi bil her an hiçbir sey seni hoşuna gitmek gibi degil Yatagini gül yapraklariyla, rüyalarini papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarini da ben aldim ama sen dar uyu birtanem!  

Üst Alt