Son Konu

Erkek milleti iste

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Erkek milleti iste * Bile Bile unutmuş gibi yaptım hayatım Sözde evlilik yıldönümümüz denince 1 yıl daha geçmiş, sen 1 yaş daha yaşlanmışsın, ben de senin yaşını yüzüne vuruyormuşum gibi geliyor da, o bakımdan yani! * Yahu Cavidan, tam sana en pahalısından bir hediye alıyorum, bir an düşündüm; izaç yıldönümü, sevgililer günü, anneler günü Bunlar her zaman tüketim ekonomisinin dayattığı masraf tuzakları yok mi? Ve dedim fakat kendi kendime, benim Cavidan'ım bu tuzaklara düşmemi istemez Düştüğümü görürse de beni eskisi değin sevmez Yanılmıyorum yok mi hayatım?! * Heyyooo Kazandım işte kazandım! Bizim Salih'le iddiaya girmiştik, takım elbisesine! Ben izaç yıldönümünü unutmuş gibi yapıcam, benim hatun da bana acayip bozuk atacak dedim Salih, 'Yenge öyle şey yapmaz' dedi İddiayı ben kazandım Aslan karım ! benim! * Hiç unutur muyum ya?! Unutmadım natürel Sadece seni görünce aklım başımdan gitti Adımı unutmadığıma dua et Yalanım varsa Tuncay demesinler Yahut Ekrem miydi? * Evlilik yıldönümümüzü kasten unuttum Bir sor 'niye' diye Çünkü bu evlilikten çok sıkılmışım da yılları sayıyormuşum gibi hissettim ansızın ve fazla saçma buldum bu adeti Yemek yerken biri lokmalarımı sayıyormuş gibi yahu Çok abuk subuk değil mi sence de? * Evlilik yıldönümü sahiden hatalı kutlanıyormuş Daha açık konuşmak gerekirse doğrusu kutlamamak gerekiyormuş Eğer kutlarsan 'oh be bu yılı da bi şekilde kazasız bitirdik Nasıl dayanıyorum ben bu adama veya kadına valla pes' anlamına geliyormuş Hani kuvvet bi şeyi başarınca kutlar ya insan Onun gibi * Ya biliyorsun, Portekizli bir bilim adamı yılların doğrusu 1 saniye uzun olduğunu keşfetti Bu hesaba tarafından milyonlarca yıldır bu böyleyse, ekle o 1 saniyeleri kutup uca Ben hesapladım Izaç yıldönümümüz tam 6 ay sonra * Hani o gün düğün masasında ayağına biraz sert basmıştım da, iki hafta alçıyla gezmiştin ya İşte o acıyı sana yeniden hatırlatmamayım dedim bebeğim Kötü mı ettim?! Ben seni üzmek ister miyim hiç?! * Sen kimsin? Adın ne? Ne arıyorsun bu evde? Ben kimim? Niye buradayım? Ne izaç yıldönümü? Ben evli miyim ancak? Hatırlamıyorum Annnneeee Aaahhh Başım Hatırlıyorum Evet Başıma tuğla düşüyor, çok canım acıyor Sana aldığım hediyenin paketini elimden düşürüyorum O ne? Bir köpek Bir cadde köpeği kapıp kaçıyor paketi!! Hayıııırr!! * Valla benden uzun yaşayacaksın Ben de tam evlilik yıldönümünü kutlayacaktım derhal! * Hayır işte, unutmadım Bu gece evlilik yıldönümümüz lakin bir şeyin daha yıldönümü hayatım Titanic; o harikulade gemi yıllar önce bu gece battı Yüzlerce insan buzulların arasında titreye titreye son nefesini bu gece verdi Böylesi bir gecede senin içinden kutlama yapmak geliyorsa yapalım hayatım Ama bil ama benim içim kan ağlıyor Şimdi izninle seni o çaresiz ahali için 1 dakikalık saygı duruşuna d! avet ediyorum * Bu gece evlilik yıldönümümüz mü? Ya bak, aşkım görüyor musun o kadar da parmağıma ip bağladım unutmayayım diye Hatta bak ip burada Eee ip nerede peki? Haydaaaa Onu da bağlamayı unutmuşum iyi mi?! Ne olacak bu benim unutkanlığım Şinasi? komiklercom  

Üst Alt