Son Konu

Etkileyici Aşk Sozleri Kısa Ve Oz

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sizler icin hazırladığımız en guzel etkileyici aşk sozleri

Taşın altına beraber koyduk elimizi, beraber verdik hatırla ilk sozlerimizi, sonu olmayan yolda yurumuşuz meğer, dalgalar silmiş sahilden izlerimizi Kalp mi insana sev diyen yoksa yalnızlık mı korukleyen? Sahi nedir sevmek;bir muma ateş olmak mı,yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Kırık dokuk olduğu halde calışabilen tek şey insan kalbidir Yanımda mutsuzsan eğer uzakta mutlu ol diyebilecek kadar seviyorum seni Hayattan aldığım en buyuk ders: “Sevgisiyle karşında sapasağlam duramayan birine, asla yaslanmayacaksın Eğer bir kadın yurekten ağlıyorsa, ağlatan onun kalbine ulaşmış demektir Git demek kolay ama gittikten sonra uzuleceksin “Eğer git diyebilecek kadar gucluysen, hoşcakal deyip susmasını da bileceksin Aşk; kelime değil bir cumledir Kurmak icinse, ozneyle yuklem değil, iki yurek gerekir İlk izlenim cok onemlidirİlk iki dakika kocaman bir yureği var sanırsınSonra bir omur o yurekte ilk iki dakikayı ararsın… Bi insanı unutabilirsin, bi insanın sana neler yaptığınıda unutabilirsin; ama o insanın sana ne hissettirdiğini asla unutamazsın Hic bir zaman gulmekten vazgecme, uzgun olduğunda bile Cunku guluşune kimin, ne zaman aşık olacağını bilemezsin Beğendiğimiz bedenlere hayalimizdeki ruhları koyup,aşk sanıyoruz Bazen herşeyi unutup,sadece sarılmak istersin,ama bir şey hep durdurur Adı ne mi? GURUR Sadece seni duşunur bu yurek ıssız akşamlarda Senden gelecek bir soze bakar bu zavallı yurek Seninle ben cok farklıydık; mesela sen bencildin ben sencil Gercek mutluluk, gecenin karanlığında guneşi pencerene cizebilmektir Gercekten seviyorsan eğer, uzaklık gozunu korkutmamalı Cunku asla unutma; yanındayken bile uzaktı bazıları Seni seviyorum diyenin sevgisinden şuphe et, cunku aşk sessiz, sevgi dilsizdir… Sen aşkların en guzeli, sonsuz meleğisin Ben sana tapan bir kulum Guneşin buz tuttuğu yerde bir alev gorursen bil ki o, yalnız ve yalnız senin icin yanan kalbimdir… Gayem zatı alinizi taciz etmek değil, efkarı umumiyede muhabbet kurmaktır Cevabı muspetiniz kalbi hazalimi tamiri temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim… Guzelsin, şirinsin, şahanesin Cektiğim cileme tek bahanesin Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin… Ben seni unutmak icin sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, guneşin cıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım… Allah’ım canımı bir sonbahar gunu al ki, o vefasız getirecek bir gul bile bulamasın… İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gokteydi Ama ben seni, guneşi sectim,bir guneş icin bin yıldızdan vazgectim… Dunyada 2 renk gul olsun, biri kırmızı diğeri beyaz Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun… Dunyadaki en guzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki… Sen seni seveni gormeyecek kadar korsen, o da sana sevgisini soylemeyecek kadar gururludur… Zannetme ki gozlerim sana baktıkca bıkacak, olsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gozlerim senden once bu hayata, inan ki son sozum seni seviyorum olacak… Ayrılık kucuk sevgileri oldurur, ama buyuk sevgileri guclendirir Tıpkı ruzgarın mumu sondurup, yangını koruklediği gibi… Butun mevsimleri bir gunde, butun yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinc, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gonderiyorum sana… Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin Dunde bugunde yarında yureginde yuregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yuregine koy ben hep ordayım Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala kucuk bir dal parcasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırcın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!! Mevsim ağlıyor bugun, ozluyor o aydınlık gunlerini, ayrılıyor yapraklar ağaclardan bir hasret ruzgarıyla Bana Eylul’u yaşatma ey sevgili!! Buruk bir duygu yuklenirse yuregine, gøzlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulaklarin zamansiz deli gibi cinlarsa, bilki bir yerlerde deli gibi ozlenmissindir

Üst Alt