Son Konu

Facebook Oyun İstekleri Engelle

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Facebook Oyun İstekleri Engelle

imagesfacebookoyunistekleriengelle5b0348e6649ba

Facebook sayfalaırnda gun gecmiyorki yeni oyunlar cıkmasın oyun oynamayı seven arkadaşlarımız icin bu gercekten guzel bir oluyor hergun yeni oyunlar ile eğlenceli zaman gecirmek bircok insanı rahatlatıyor ayrıca Facebook sayfasında oyun oynarken gunun yorgunluğunu attıklarını ve dinlendiklerini soyleyen arkadaşlarımız bir hayli fazla

Peki bizler ne yapmalıyız hergun sayısız oyun isteği alıyoruz ve bunları tek tek silmek hicte keyifli olmuyor acıkcasıSizde boyle duşunuyorsanız yapmanız gereken şey cok basit arkadaşlar oyun isteklerini engeleyebilirsinizSizlerde benim gibi Facebook ’ta oyun oynamayan kişileri en cok rahatsız eden şeylerden birisi Oyun İstekleri‘dir

Arkadaşlarınızdan gelen oyun istekleri genellikle otomatik olarak gonderilir Yani bunun icin arkadaşlarınıza sinirlenmenize gerek yokSize gelen oyun isteklerini engellemek de bir o kadar kolay

İsteklerin olduğu sayfaya :wwwfacebookcomappcenterrequests adresine tıklayarak girin Burada arkadaşlarınızdan gelen oyunları gorebilirsiniz Oyunlarda Şimdi dene butonunun yanında carpı işaretine tıklayın Bu sayede o oyunu engellemiş olacaksınız Fakat aynı oyunun size tekrar gonderilmesini engellemek icin carpıya tıkladıktan sonra acılan Oyunun ismi ’yi engelle? linkine tıklayın Bundan boyle o oyunun istekleri size gelmeyecektir işte hepsi bu kadar arkadaşalr

Size gelen her oyunu bu şekilde engelleyin İlk başlarda biraz uğraştırıcı bir yontem olabilir Fakat size gelen her oyunu engelleyeceğiniz icin oyunların gelme sıklığı ciddi oranda azalacak

Bu yontemi bizzat kendim kullanıyorum Oyun isteklerinden sıkıldıysanız sizlere de bu yontemi tavsiye ederim

Üst Alt