Son Konu

garip hissediyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ben çocuk gelişimi okuyan birisiyim Uzaktan eğitim bizim İnternetten tanıştığım derslik arkadaşlarım oldu Bu tanıştıklarım arasında şuan aşk yok ama ciddi ciddi tanımak istediğim birisi oldu
Ben ve o fazla uzaktan illerdeyiz , kızla sohbetim kurulan bir facebook grubundan başladı okul ile sorular soruyorduk birbirimize ders özetleri fotoğrafları atıyorduk Neyse benim bir eski kız arkadaşım vardı onunla bitmiş başladık ama daha ilk günden belliydi Benim kurallarım vardı uymadı özensiz 1 ay devam etti en son bir mazeret buldum ve kızdan ayrıldım Cidden kız suçlu idi, ben kimle görüştüysem yazdım kıza ama o bana çok ayrı bahsetmiş geçmişinden

Neyse kız arkadaşımla konuşurken belki arayı ısıtır dıye onları facebooktan eklettim , toplu sohbet edip gülüp eğleniyorduk

Neyse o sınıf arkadaşım olan kız bir gün bana '' bu kızı araştır '' dedi Sebebini sorduğum da bir kaç altı çizili sözcük söyledi ve akla yatkın idi Neyse Ondan daha sonra zaten aklımdakileri sordum kız arkadaşıma kaçamak cevaplar yalan cevaplar verdi Evlenmeyi düşünüyordum oysaki fazla da önemli idim
Neyse ayrıldığımı o sınıf arkadaşıma söyledim , üzüldün mü dedi hayır rahatladım dedim Çünkü her kavgamızda bitmiyor ve daha da yaralanıyordum

Bu sefer kız başladı anlatmaya yarı bir ilişki yaşayan Seni anlıyorum dedi
Sohbet ettik her gün saatlerce internet üzerinden aylar sürmeye ve sene olmaya başladı Seviyeli konuşmaydı şimdi espirileşmeye döndü yan
Ben ve o dini vecibelerini yerine getiren kişileriz Sabah namazına çaldırarak kaldırmalar başladı önce , namaz sonrası sohbetler oldu fakat şuan seviye kanki kardeşlerde Doğrusu bende evvelden katiyen art niyetle bakmıyordum oysa acilen azıcık ona aleyhinde garip bir şey hissediyorum
Iki Taraflı çok noktamız var , sohbet sırasında ayrım edip şaşırıyoruz
O eline mesliğini almış bir insan olgun , eski kız arkadaşım gibi buluğ çağı belirtileri yok
Fakat hatalı anlaşılmak istemem asla kız arkadaşımı bu şuan konuştuğum kız arkadaşımdan ayrılmama asla sebep değildir

Neyse bu sınıf arkadaşımla karşılıklı yönümüz çok dedim ya , meğersem onunda benimde planım aynı imiş İstanbul'a gidip eğitim edinmek istiyormuş bende gidip ayrıca bir anaokulunda kastetmek ve kendimi geliştirmek istiyordum
İstanbul da aynı mekanda çalışma imkanımız yada eğitim alma imkanımız olabilir

Oda bende fotoğraf çekmeyi ve gezmeyi seven insanlarız İstanbulun tarihi yerlerini ziyaret etmek istiyorum birde fotoğraf makinem olacak felan dedim , anında başladı olmaz o benim hayalim demeye

Böyle böyle basit aptal şeyler, fakat beni ona aleyhinde alaka duymaya iten şey ise , ben sohbet açmasam bile 2 saat yazışmasak onun bana yazması oldu Aralıksız ilgilenmesi ve cidden yazdığında yüreğimde kıpırtı olması oldu

AMACIM
Mezun olup bu yaz istanbula gideceğim , eğer oda gelirse eğitim almaya yaz sonu önemli önemli konuşmak istediğimi belirteceğim

Sizlerden de açıklama bekliyorum Anlatım bozukluğu varsa affola

Üst Alt