Son Konu

Google Chrome Otomatik Ceviri Yapmıyor sorunu

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Google Chrome Otomatik Ceviri Yapmıyor sorunu

imagesgooglechromeotomatikceviriyapmiyorsorunu5ad0fef77006f
Google Chrome dikkat ettim son bir aydır hic otomatik ceviri ozelliğini sunmuyordu Yabancı sitelere girip kontrol ettim evet malesef tarayıcının ust kısmında cıkan otomatik ceviri onerisi yok Başladım bu sorunu nasıl cozerim diye kara kara duşunmeye Cozdum de…

Benim gibi bir sorun yaşayan varsa aranızda kesin cozum bu arkadaşlar emin olabilirsiniz İngilizce dilini asla cevirme dediğim icin boyle bir sorun yaşıyormuşum Yanlışlıkla sizde bu seceneği işaretlediyseniz ne yaparsanız yapın otomatik ceviri cıkıp sormuyor “ne yapayım arkadaş cevireyim mi bu ingilizce sayfayı Turkce’ye diye Bu durumda sizde benim izlediğim yolları izleyin

İngilizce dışında bir siteye giriş yapın Cince, Almanca, Korece hic farketmez Ben almanca bir siteye giriş yaptım ve chrome hemen sordu “Turkce diline cevirmek istiyormusunuz? diye

imagesgooglechromeotomatikceviriyapmiyorsorunu5ad0fef9411df

Burada yapmanız gereken resimde gorduğunuz Almanca yazısının yanındaki kucuk ok işaretine tıklayın ve oradan İngilizce’yi secin

imagesgooglechromeotomatikceviriyapmiyorsorunu5ad0fefae6a3d

ingilizce’yi sectikten sonra cevir deyin Şimdi chrome sayfasının ustunde yeni bir secenek kısmı gorunecek O secenekler kısmına tıklayın ve İngilizce dilini asla cevirme yazısının yanındaki tik işaretini kaldırın

imagesgooglechromeotomatikceviriyapmiyorsorunu5ad0fefc38240

Sorunumuz halloldu şimdi google chrome otomatik ceviri ozelliği ingilizce icin de sorunsuz calışacaktır

Üst Alt