Son Konu

Google Chrome Otomatik Çeviri Yapmıyor sorunu

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Google Chrome Otomatik Çeviri Yapmıyor sorunu

Google Chrome uyarı ettim son bir aydır hiç otomatik tercüme özelliğini sunmuyordu Tanıdık Olmayan sitelere girip denetleme ettim evet malesef tarayıcının üst kısmında meydana çıkan otomatik çeviri önerisi değil Başladım bu sorunu nasıl çözerim diye kara kara düşünmeye Çözdüm de…

Benim gibi bir sorun yaşayan varsa aranızda belli çözüm bu arkadaşlar belirli olabilirsiniz İngilizce dilini asla çevirme dediğim için böyle bir sorun yaşıyormuşum Yanlışlıkla sizde bu seçeneği işaretlediyseniz ne yaparsanız yapın otomatik tercüme çıkıp sormuyor “ne yapayım dost çevireyim mi bu ingilizce sayfayı Türkçe ’ye diye Bu durumda sizde benim izlediğim yolları izleyin

İngilizce dışarıda bir siteye giriş yapın Çince, Almanca, Korece hiç farketmez Ben almanca bir siteye antre yaptım ve chrome derhal sordu “Türkçe diline çevirmek istiyormusunuz? diye

Burada yapmanız gereken resimde gördüğünüz Almanca yazısının yan ufak ok işaretine tıklayın ve oradan İngilizce ’yi seçin

ingilizce ’yi seçtikten daha sonra çevir deyin Şimdi chrome sayfasının üstünde yeni bir seçenek kısmı görünecek O seçenekler kısmına tıklayın ve İngilizce dilini asla çevirme yazısının yandaki tik işaretini kaldırın

Sorunumuz halloldu hemen google chrome otomatik çeviri özelliği ingilizce için de sorunsuz çalışacaktır *

Üst Alt