Son Konu

Gördüğüm Rüya Rahmani Rüya mıdır?

Profösör

(¯´•._.• Site Yetkilisi•._.•´¯)
Tepkime
14
Web
bilgilihocam.com
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0

İçindekiler Hide

1. 1 Rahmani Rüya Nedir?
Ben birini çok seviyorum ama o beni tanımıyor. Rabbime hayırlıysa o kişiyle evlenmemi nasip eyle yarabbi diye dua ediyorum. Her gün bu duayı ediyorum, daha sonra bugün bir rüya gördüm sevdiğim kişi karşımda oturuyor annemde yanımda, annem sevdiğim kişiyi görünce yerinden kalkıyor ve sevdiğim kıza yerime geç kızım oturun konuşun diyor ve beraber sevdiğim kızla muhabbet ediyoruz.hocam sorum şu;gördüğüm bu rüya rahmani bir rüya mıdır?.Saygılar hocam.

Cevap: Değerli ziyaretçimiz, yüce Mevla’mız rüyanızı hayra çevirsin. Anladığımız kadarı ile rüyanız hayırlı bir rüyadır. Yüce Mevla’mız hakkınızda her şeyin hayırlısını nasip eylesin.

Rahmani Rüya Nedir?​

Soru: Hocam rahmani rüya derken neyi anlatmaya çalıştınız? ben ilk defa duyuyorum bunu

Cevap: Rüyalar genel olarak ikiye ayrılır Rahmani rüyalar ve şeytani rüyalar. Birincisi yüce Mevla’mızın göstermiş olduğu rüyalardır İslam dininde buna Rahmani rüya veya hayırlı rüya denir. İkincisi ise şeytanın vesvese ile gösterdiği daha doğrusu karıştığı rüyalardır bunlara ise şeytani veya hayırsız rüya denilmektedir.

Üst Alt