Son Konu

Hadise'nin Yeni Sevgilisi Mehmet Dinçerler'in Eski Halini Görünce Küçük Bir Şok Yaşayacağınız Kesin

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-cd0c8daeb05db148207b7a9cf244ba6f540460e1.jpg

Hadise ve Kaan Yıldırım geçtiğimiz günlerde ayrıldı. Kaan Yıldırım'ın ismi Çağla Şıkel ile birlikte anılmaya başladı fakat bu argümanlar yalanlandı. Hadise de şu an Mehmet Dinçerler ile birlikte. Pekala kimdir Mehmet Dinçerler diye araştırırken kendisinin eski haline denk geldik. Bakın bakalım siz de bizim üzere şaşıracak mısınız Mehmet Dinçerler'in eski haline?

Hadise uzun yıllardır aradığı aşkı Kaan Yıldırım ile bulmuştu, daha doğrusu bize o denli hissettirdiler desek palavra olmaz.

Birbirilerinin isimlerinin baş harflerini kollarına dövme yaptıracak kadar inanmışlardı bağlarına. Lakin ne yazık ki ayrılık dedikoduları ayyuka çıkmıştı.

Derken evvel Kaan Yıldırım ve Çağla Şıkel birlikte görüntülendi ve aşk yaşadıkları tez edildi. Lakin Çağla Şıkel "Birisi olursa ben size söylerim" diyerek bu argümanları yalanladı.

Eş vakitli olarak Hadise'nin de iş insanı Mehmet Dinçerler'le birlikte fotoğrafları yayınlandı. Ama Hadise, bu aşk tezleriyle ilgili rastgele bir yalanlamada bulunmadı. Hatta "Mehmet beni çok memnun ediyor, Kaan'la savaştan çıkmış gibiydim" dediği de argüman edildi.

Ayrıntıları size burada anlatmıştık

Mehmet Dinçerler'in ismini daha evvel nerden duymuş olabilirsiniz, ona bir bakalım. Kendisi 2017 yılında Hande Erçel ile bir bağ yaşamıştı.

1988 doğumlu Dinçerler, Haci Sayid baklavalarının veliahtı tıpkı vakitte. Bir de Gloria Jean's Coffees'in CEO'su.

Bilhassa cemiyet hayatında dikkat çeken bir usulü ve tipi olduğu da biliniyor.

Lakin Dinçerler'in bugünkü hali azimli değişimin sonucu. Hazır mısınız kendisinin ergenlik fotoğrafını görmeye?

Şimdi genç bir delikanlıyken Mehmet Dinçerler işte bu türlü görünüyordu. Yıllar kimilerine sahiden yarıyor diyebilir miyiz?

Üst Alt