Son Konu

hüzünlü bir sonbahar akşamıydı...

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
üzücü bir güz akşamıydı acıklı bir güz akşamıydı herşeyden elimi eteğimi çektiğim o gece odamın penceresinden dışarıyı seyrederken, yaşadığım, boşa geçmiş altı yılımın muhasebesini yaparken mesaj sesiyle irkildim uzun zamandır çalmıyordu telefonum bakmak bile istememiştim mecburi elim telefona gitti 1 yeni mesajmerhaba mutsuz şirin nasılsın fiilen nasıl olduğumu mesajın içeriğinden anladımmıştım mutsuzdummm eski iş yerimden alıştırma arkadaşım dı yazan dışarıdaki havanın da (bana kadar) kasvetiyle ağlamaya başladım neden se mesajına cvp yazdım uzun bir mesajlaşmanın ardındantekrar yine görüşürüz kapattık telefonları içimde hala öbür bir huzursuzlukla uzanmak istedim ama huzursuzdum mutsuzdum sabah meslek yerine gittiğimde yeniden o sahte gülücüklerle işlerimi hallettim ve yarım saat erken çıktım işten bunalmıştım ve rahatlamak istiyordum biraz meslek yerinden ayrıldım yolda öylece yürürken karşımda gördüm onu bi acayip oldum içim ürperdi ellerim titredi konuşamadım bile neden böyle olmuştu anlayamadım şimdi anlıyorum ki meğerse o benim umudum muş kısa bir hal hatır faslından sonra bi yerler gittik oturduk ewet rahatlamıştım azıcık ve şaşırma ettim ki ben o gece başımı yastığıma koyduğum süre geçmiş altı yılımı değil onu düşünmeye başladım benim iş yerim onun ewinin ordaydı artık her gün iş çıkışımda görüşür olduk biyerlere gidip sohbet etmeye başladık yanındayken dar değildim, heyecanlanıyor elim ayağıma dolaşıyor ne konuşacağımı bilemez oluyordum bana olan ilgisinden mi sıcaklığından mı yoksa yaşadığım boşluktan mı bilemez oldum herşey pek güzel ilerliyordu fakat bundan böyle ona karşısında birşeyler hissettiğimi anladım ve oda bana karşı anlamsız değil di doğum günümde bütün planlarımı iptal ettim ve tüm günümü ona ayırdım bel ki hayatımda fazla güzel doğum günü yaşamıştım bu güne dek lakin en anlamlısı ve en güzeli buydu benim için bim de doğum günü kutladım ewet peki pastasıyla iki mumla doğum günü kutladım ogün bundan böyle anladım fakat benim için hayatımda biri olacaksa bu olmalı günler pek hoş geçiyordu ama az kalsın hergün beraberdik üstü kapalı imalar, ayrıldıktan sonra mesajlar mesajlar üzerine meslek yerinde canım sıkılmıştı meslek yoktu boş manâsız oturuyordum aklımda defalarca o var başka birşey düşünemez oldum o gün yeniden söylediği bir şey geldi aklıma gıcık diye msj atmak istedim bitmiş geri cvp geldi sensin diye bende sensin sensin sensin diye bütün onüç kez yazıp göndermişim akşam görüştüğümüzde msj okudu ve birşeyler hesapladı sordum söylemedi akşam msj attım yeniden sordum bi anlamı varmıydı onüç kere yazmanındedi merak etsin diye ewet lakin sen bul yazdım oysa ki bir anlamı yoktu bende tesadüf olarak yazmıştım muhabbet uzadı gitti bu nedenle sonra aradı ve bana bir öykü anlattı bir arkadaşının kız arkadaşı sevgilisini onüç kez çaldırıyormuş onların arasında da aynen böyle bir diyalog geçmiş sonunda öğrenmişler onüçün anlamını SENİ SEVİYORUM 12345678910111213 MEĞERSE ANLAMI BUYMUŞ O GECEDEN SONRADAN TÜM MSJ LARIN SONUNDA ONÜÇ TANE NOKTA KOMAYA BAŞLADI VE HER SEFERİNDE ONÜÇ KERE ÇALDIRMAYA BAŞLADI artık hayatımda ondan başkasının olmayacağını anadım ve onun yanına fazla mutlu olduğumun farkına vardım bundan böyle bir şekilde birbirimize açılmalıydık ve bunu ben yapmalıydım ogün tekrar meslek çıkışı biyerlere gittik sohbet ettik akşam beni evime bıraktı arabadan indim iyi akşamlar diledim sonradan camı açmasını sinyâl ettim ONÜÇ HAYATIM dedim ve koşar adımlarla uzaklaştım oradan o günden sonra onüçün bizim için öbür bir özelliği oldu ve bundan böyle çok mutluyum mayısın 13 ü bizim aşkımızın alevlendiği gün dü (ALINTI)  

Üst Alt