Son Konu

Ilk Öpüş !! Ne Zaman Olmalı Ve Tepki Alınabilir Mi ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evet arkadaşlar benim yaklaşık 3 aylık bi ilişki olcak ve kız ile kuşkusuz önemli düşünüyorum onun bu konudaki düşüncelerini bilmiyorum sahiden olaya nerden başlıcağımı bilmiyorum fakat biryerden giriyim derhal çıktığım kız eski çıktığım kızlara hiç benzemiyor yani şöyle yılışıklığı fazla romantizmi daha açıkçası yüze gülücü olmayı sevmiyor ve bu hareketleri yapmaktan kaçınıyor örnek verecek olursak ben geçen hafta 2 arkadaşımı çıktığım kız ile tanıştırdım emrindeki bunlar çift bi kız bi erkek yani çıkıyolar neyse buluştuk kafede ve benim arkadaşlar dediki öncelikle biz diğer masada oturalım ilk kez bakalım davranışlarınız nasıl çift olarak felan ben buna izin vermedim neyse bi masaya oturduk dördümüz ve arkadaşlar baya samimi görünüşler sergiledi yani sarılmalar öpüşme vs gibi ancak nedendir bilmiyorum ben bu durumdan sıkıntılı oldum ve çıktığım kızın sadece elini tuttum ve gözlerinin içine baktım acilen benim çağrıda bulunmak istediğim şu ben bi kaç kez buna tepkisi ne olur diye ölçümler yaptım yani şöyle oluyo derhal yanımda olmanı fazla isterdim felan dedim o da niçin diye sordu doğal olarak bende doya doya sarılmak ve öpmek için dedim lakin ilk görüşümde bunları gerçekleştircem dedim sesi çıkmadı evet yada hayır diye şunu baştan belirtiyim kesinlikle kızı kullanmak ya da kendi zevkimi düşünmek amaçlı bi hareket yerine getirmek istemiyorum sadece ona karşısında olan sevgimi ona hissettirmek ve azıcık olsa aşkı yaşamak ve kendimcede hissetmek istiyorum sizce ben şimdi ne yapmalıyım
bundan sonraki ilk görüşmemde öpsem ( dudaktan ) tepkisi ne olur tepki alırmıyım ?

Üst Alt