Son Konu

İnstagram Hesap Çalma Yapılabilir Mi?

Forumdas

Editor
Tepkime
15,298
Web
forumdas.com.tr
Credits
-11
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0

İnstagram Hesap Çalma Yapılabilir Mi?​

İnstagram hesabı çalmak için birçok yöntem mevcuttur. Sizlere tüm yöntemleri aşağıda adım adım anlatacağız.

İnstagram Hesap Çalma Birinci Yöntem

Bu yöntemde öncelikle Google Chrome üzerinden İnstagram web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Devamında hesabını çalmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını girmeniz gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse; İnstagram.com/kullaniciadi Sonrasında İnstagram web sitesine giderek, “Hesabın var mı? Giriş Yap” kısmına tıklayın.

Sonrasında karşınıza çıkan İnstagram şifremi unuttum butonu çıkacaktır. Linke tıkladığınız zaman form üzerindeki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Kullanıcı adınızı doğru yazdığınızdan eminseniz robot doğrulamasını tamamlayarak şifreyi yenile butonuna tıklayın.

Google Chrome da sayfa düzenleyici panelindeki öğreyi incele ekranını açın ve şifre yenileme penceresinde sağ tuş ve ardından (CTRL+Shift+J) tuşlarına tıklayın. Devamında gerekli kodları silin ve yerine sonraki adımda verilen kodu yapıştırın.

Öğeyi incele ekranı üzerine fare sağ tıklayarak “Edit as HTML” seçeneğini seçin ve ilgili alandaki tüm kodları silerek ardından aşağıdaki kodu yapıştırın. “Enter” tuşuna tıklayın ve Öğeyi incele ekranını kapatın. Kod dosyasını elde edin ve görsele tıklayın. Hesap çalma, hackleme işlemi yapabilmek için gerekli kod dosyasını edindikten sonra hesap çalma işlemi tamamlanmış bulunur. Ardından yeni şifreyi yazarak şifreyi doğrulayın. Daha sonra şifreyi belirlediğinizde hacklemiş oluyorsunuz.

İnstagram Hesap Çalma İkinci Yöntem

Bu yöntemde hesabını ele geçirmek istediğiniz kişinin doğum tarihi, telefon numarası vb. bilgilerini deneyerek şifreleri öğrenmek mümkün olabilir. Bu sebeple tüm sosyal medyalarınızda kullandığınız şifrelerinizi daha güçlü oluşturmak için sayı, karakter, harf kombinasyonu oluşturmalısınız.

İnstagram Hesap Hackleme Üçüncü Yöntem

Bu yöntemde virüs sayesinde İnstagram hesabı ele geçirmek mümkündür. Hesabını çalmak istediğiniz kişinin bilgisayar veya cep telefonuna bir virüslü dosya bulaşması ile mümkün olmaktadır. Trojan veya diğer adıyla Keylogger isimli virüs programı ile kullanıcının klavye dokunma hareketleri kayıt altına alınarak hesap çalma, hackleme işlemi yapılabilmek mümkündür. Bütün cihazlarınızda profesyonel bir virüs programı kullanarak sosyal medya hesaplarınızı güvende tutabilirsiniz.

İnstagram Hesap Çalma Dördüncü Yöntem

Bu yöntemde pek çok internet sitesi ve üçüncü parti mobil uygulama sosyal medya giriş bilgileri istemektedir. Bilgilerinizi kayıt altına alatak hesabınızın çalınmasına, hacklenmesine neden olmaktadır. Bu nedenle güvenmediğiniz sitelere ve mobil uygulamalara hesap bilgilerinizi vermeyerek hesaplarınızı güvende tutabilirsiniz.

İnstagram Hesap Hackleme Beşinci Yöntem

Bu yöntemde kullanıcının e-posta hesabına erişmek, e-posta hesabına eriştiğiniz zaman kullanıcı pasif kalacak ve artık e-postanın kontrolü sizde olacak. Şifremi unuttum dediğinizde, yeni şifre oluşturmak için eriştiğiniz e-postaya mail gelecek oradan şifreyi belirleyerek değiştirebilirsiniz.

İnstagram için yukarıdaki yöntemler ile hesap çalma yapılabilmektedir, aynı zamanda bu yöntemleri bilerek sizlere yardım etmiş oluyoruz neden derseniz bu yöntemler ile instagram hesapları hacklenebiliyor bu yöntemleri eğer öğrenirseniz sizlerin instagram hesaplarınız çalınmaz.

İnstagram Hesap Hackleme​

İnstagram hesap çalma ve hackleme yöntemlerimiz bunlardır. İnstagram Hesap Çalma konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur. Bir başka makalemiz olan Twitter hesap çalma makalemize de göz atabilirsiniz .

Üst Alt