Son Konu

Kankama aşık oldum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arklar ben aranızda yeniyim sizlere sorunumu paylaşmak istiyorum

Acilen nasıl başlasam bilmiyorum lise3 e gidiyorum , size garip gelicek fakat ilkokul 2 den (!) beri bi kızı seviyordum adı g olsun bu bizimle aynı sınıftaydı 8sınıfa dekAma ben taa ki bu sene mayısa değin onu seviyordum o istanbulda bi okul kazanınca artık olmayacağını anladım zaten bende gönlü yoktu umutsuzdum kısacası ama Allah karşıma yeniden bizle aynı sınıfta olan diğer taraftan g nin yakın arkadaşı olan m'yi çıkardı m benim kız arkadaşlarım aralarında en yakınıydı ortaokuldayken mükemmel anlaşırdık lakin ben şu anda ona aşık oldum

Mayıs ayından beri ondan hoşlanıyor gibiyim biz geçen sene de onunla msnde konuşurken güya bazı ifadeleri bi değişikti örneğin bi keresinde ona , kendi okulundan bana kız ayarlamasını söyledim o süre aşık değilidim ona dedim işte benim aşık olucağım kız şöyle olucak küfür etmicek , neşeli olucak , sigara içmicek vs gibi şeyler söyledim daha da saydım o da bunların sonunda benim gibi :p dedi

Sonra hemencecik her konuşmamızda senle benzer dertten muzdaribiz felan diyordu

Doğrusu benim için de çok yakışıklı olması gerekmiyo benı anlasın yeter diyordu defalarca msndeki konusmalarda

Sonra bunlardan bi kaç süre önce bu msndeki konusmalardan ona aşık olmadığım için g'nin geyiğini çeviriyordum ona işte bana böyle yaptı şöyle etti çok aşığım gibilerinden

Hemen de işte böyle yaptığım için aşkımdan emin olamıyor bence ben ona açıldım kendim msnde ve dedim senden yardım almam lüzumlu birini seviyorum dedim kim dedi bende onun özelliklerini söyleyerek böle böle dedim

kendimce hiç ona söyleme dedi kendisi bende peki dedim böylece kaldı özet olarak reddetti nezaketle

anında gerisinde bana sinema sözün vardı gelebilir misin dedim , başımı kaşıycak zamanım yok seni hatalı bi şeye yönlendirmek istemem dedi

Sonradan bi kız arkadaşıma benim için şıpsevdi demiş eski aşkını çok tez unuttu demiş onun için ölüyodu demiş bi de benim 11 yıllık arkadaşım fazla şeyi anlattım ben ona felan demiş

Geçen gün de ben onla msnde konuşurum demiş yine benzer kıza ama konuşmadı tabi biz bu arada bi kere durakta karşılaştık göz göze geldik ama gözlerini kaçırdı benden sonradan da durakta benden her zaman saklandımuhabbetimiz de eskisi gibi olmamaya basladı

Nolur yardım edin arkadaşlar

Üst Alt