Son Konu

Kıvanç Tatlıtuğ Neşe Sapmaz ilişkisi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kıvanç Tatlıtuğ Neşe Sapmaz ilişkisi kıvanç tatlıtuğ neşe sapmaz ilişkisi fotoları haberleri ve bir de burada arkadaşlar Oyunculuğu ve yakışıklılığıyla gönülleri fetheden Kıvanç Tatlıtuğ ve Neşe Sapmaz isimli hoş spiker yılında birlikte görüntülenmişti Bunun arkasından Neşe Sapmaz Uçuş Keyfi adlı programdaki görevinden kovulmuştu Gün geldi devran döndü Kıvanç Tatlıtuğ Neşe Sapmaz tekrar anıldı Şimdilerde eski aşkı Arza Akın ile barışan Kıvanç Tatlıtuğ'un haberini gelin inceliyelim Melek'lerim 1548644341 1548644341 kivanctatlitugnesesapmaziliskisi5c4e6ffa15c24kivanctatlitugnesesapmaziliskisi5c4e6ffa15c24 kivanctatlitugnesesapmaziliskisi5c4e6ffa15c24 Kıvanç Tatlıtuğ’la görüntülenince “Uçuş Keyfinden kovulan spiker Neşe Sapmaz, “Olaydan sonradan Kıvanç’la diyaloğu kestik dedi Kıvanç “Reklam yapıyor dedi Sunucu Neşe Sapmaz’ın ismi yılında Kıvanç Tatlıtuğ’la birlikte manşetlere taşındı Tatlıtuğ, akşam yemeğine çıktığı Sapmaz’ı evine bırakırken paparazzilere yakalanınca olanlar oldu Genç sunucunun “Uçuş Keyfi programındaki görevine son verildi Tatlıtuğ da meydana çıkan aşk haberleri yüzünden Sapmaz’ı yapmakla suçladı: “ O kız beni programına dışlamak istiyordu Aramızda elbette ilişki değil Üzerimden yapmaktan vazgeçsin Önümüzdeki maçlara bakıyoruz Şimdilerde Kanal 24’ün spor bültenlerini sunan Neşe Sapmaz, o gecenin arkasından Kıvanç Tatlıtuğ’la görüşmediklerini söyledi: “Olaydan sonra diyaloğu ayrıntılarıyla kestik Ben ileride hoş bir evliliğim olsun istiyorum Vicdan Azabı duyacağım şeyler yaşamak istemiyorum yine de o gece onunla dışarı çıktığım için pişman değilim Kıvanç çok eskide kaldı, acilen önümüzdeki maçlara bakıyoruz Davayı kazandım “Uçuş Keyfinden kovulunca yapımcılara dava açan Neşe Sapmaz, “Suçlu gösterilip işten çıkarıldım, kıdem tazminatım ve ihbar tazminatım da verilmedi Bunlar için dava açtım ve kazandım dedi Kuzey’in gönlünde Yangın Var! Kanal D’nin sevilen dizisi “Kuzey Güneyin yarın akşamki bölümünde Kuzey, “Yangın Var filmini izlemeye gidiyor Kuzey’in sinema keyfine Ali, Cemre ve Zeynep de ortak oluyor Kıvanç geçmişte kaldı, acilen önümüzdeki maçlara bakıyoruz Kanal 24’ün spor bültenleri bir süredir Neşe Sapmaz’a itimat “Spor Mazeret adlı programı da sunan Sapmaz, “İçimde yatan dev gerçekten spormuş diyor Hoş sunucuyla spor aşkını ve önceki işinden kovulmasına yol açan Kıvanç Tatlıtuğ buluşmasını konuştuk Spor dünyasına nasıl adım attınız? Sporla hep ilgileniyordum zaten; spor salonuna gidiyordum, spor yapıyordum Futbolu da peşine düşüp takip ediyordum ve maçlara gitmeyi fazla seviyordum bir de yakınımdakiler sporla ilgilenen kişilerdi Sunuculuk yaptığım dönemden beri de her zaman spor spikerliği teklifi geliyordu Neden bu zamana değin teklifleri değerlendirmediniz peki? Defalarca erteledim Diğer planlar yaptım Ne gibi planlar? id Ben gazetecilik bölümü mezunuyum İşe haber merkezinde başladım, daha sonra haber yapmak istemediğime karar verdim ve üç sene değin uçuş programı sundum Sonradan da magazin programı yaptım bu vesileyle sporla ilgili teklifler gelmeye devam etti Ben de akışına bırakayım dedim ve spor spikerliğine başladım Fazla da sevdim Yıllardır içimde yatan dev spormuş diyorum şu anda BENİ SPORA HINCAL ULUÇ YÖNLENDİRDİ Spor bülteni arzetmek olur ya bir spiker için mecburi olmayabilir ama bir spor programında yer edinmek için data birikimi gerekir Bu koşul sizi korkutmadı mı? Hiç korkmadım, çekinmedim Çünkü ben çocukluğumdan beri çok kitap okur, çok araştırırım Televizyoncu elde etmek istememe rağmen üniversitede gazetecilik bölümünü seçme nedenim de araştırmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi sevmemdi Bu alanda da ne icabında öğrenirim, yoluma öyle devam ederim dedim Nitekim o kadar de yapıyorum Bildiğim kadarını konuşuyorum Keza bir tek ekranda yok, sahada da çalışıyorum, özel röportajlar yapıyorum En son Hıncal Uluç’la mülâkat yaptım örneğin O da çok sevdiğim bir yakınım benim Hatta sporu seçmemde en kayda değer sebeplerden biri de odur Yıllar önce birincil o söylemişti, beni bir takım kanallara yönlendirmiş, “Neşe, git konuş, spor spikeri ol demişti Söylediği yola şu anda çıktım Zaten her zaman böylece olur, Hıncal Uluç’un söylediklerini ilk olarak dinlemezsem, ardından defalarca haklı çıkar sırası gelmişken programa “Spor Mazeret ismini de o koydu Habercilikten niçin vazgeçtiniz? Habercilik, çocukluk hayalimdi Habere Kanal D Haber Merkezi’nde, Mehmet Ali Birand’ın ekibinde başlamıştım Lakin fazla yoğun geldi, ekrana çıkma konusunda da çok önüm açılmadı Sonrasında “Uçuş Keyfinden öneri geldi Keza dünyayı dolaşacaktım hem de ekranda olacaktım, daha cazip geldi “GÜZEL OLDUĞU İÇİN ORADA DİYORLAR “Spor Gerekçe için nasıl bir hazırlık süreciniz oluyor? Programın a’dan z’ye her şeyiyle ilgileniyorum Dersime çok iyi çalışıyorum Gelen konuklarla ilgili her şeyi araştırıyorum Yalnızca internette arama yapmıyorum, o kişinin çevresindeki insanlara ulaşıp anekdotlar hazırlıyoruz Spor bülteni de programa hazırlık gibi oluyor, çünkü güne spordaki gelişmeleri okuyarak başlıyorum Bu alandaki kadınlara aleyhinde “Ne anlar oysa spordan gibi önyargılar var Erkek baskın bir dünyada elde etmek güç mu? Ilk etapta yalnızca güzel olduğunuz için orada olduğunuz düşünülüyor Fakat eğer konuya hakimseniz, takdir toplamak daha güzel oluyor Ne değin süredir bu alandasınız? Spor bültenlerini birkaç aydır sunuyorum “Spor Mazeretyi de yaklaşık sekiz aydır DERBİDE 32’YE BİLE RAZIYDIM Spor denince nedense akla birincil futbol geliyor Siz programınızda bambaşka konulardan da bahsediyor musunuz? Programa sanat, medya ve bütün spor camiasından isimler konuk oluyor Spor gerçekten oluyor, çok neşelendirici sohbetler gerçekleştiriyoruz Spor spikerliğiniz ve sunuculuğunuz hakkında nasıl yorumlar alıyorsunuz? Fazla beğeniliyor Spora fazla yakıştırıldım ben Natürel fakat yine de çok yolum var Her gün kendimi izleyip üstüne ne katabilirim diye bakıyorum ben Hiç futbol oynamayı denediniz mi? maksimum ayağıma gelen topa vurmuşumdur Hangi takımlısınız giderken? Fenerbahçeliyim Derbi sizi hayli üzdü o süre Üzüldüm fiilen Fenerbahçe’den başarı beklemiyordum ama öyle fena de beklemiyordum sonucu 32 olsa bile razıydım O OLAYDAN SONRADAN KIVANÇ’LA DİYALOĞU TAMAMEN KESTİK “Uçuş Keyfinden Kıvanç Tatlıtuğ ile görüldüğünüz ve magazin basınına haber olduğunuz için çıkarılmıştınız Evet, dava da açtım ve kazandım “Uçuş Keyfi, üç yıla yakın zamanımı verdiğim bir programdı Ben işten çıkarıldığımı gazeteden öğrendim, beni rahatsız eden de buydu Suçlu gösterilip işten çıkarıldım, kıdem tazminatım ve ihbar tazminatım da verilmedi Bunlar için dava açtım, çünkü suçlu değildim Zaten davayı da kazandım Yazıldığı gibi Kıvanç Bey’le aşk yaşamış mıydınız? Değil, hayır Zaten o olaylardan sonra da hiç görüşmedim Ben ileride yuva düzenlemek istiyorum, güzel bir evliliğim olsun istiyorum Vicdan Azabı duyacağım şeyler yaşamak istemiyorum Bu sebeple de özel hayatıma uyarı ediyorum Yaptığım iş dolayısıyla meşhur arkadaşım fazla O akşam Kıvanç Bey’le dışarı çıktığınız için pişman mısınız? Hayır, ben hayatımda hiçbir şeyden pişman olmadım O olmazdı, başka biri olurdu Bu olaylardan sonradan Kıvanç Bey sizi aradı mı? Yok, diyaloğu kestik en ince ayrıntısına kadar Zaten çok fazla tanıdığım biri de değildi Çok eskide kaldı, önümüzdeki maçlara bakıyoruz YAŞLANDIĞIMDA DA EKRANDA SPOR KONUŞMAK İSTİYORUM Çeşitli programlar sundunuz, hangisini daha fazla sevdiniz? Kesinlikle spor programını Yaşam benim için diğer planlar hazırlamazsa, bu yolda devam edeceğim Sporda anchorwoman olmak istiyorum Çok popüler erkek yorumcular var ya, onlar gibi edinmek istiyorum Yaşlandığımda, çocuklarım ve torunlarım olduğunda da ekrana çıkıp spor konuşmak istiyorum MEŞHUR YAPIMCILARDAN BAŞROL TEKLİFİ ALDIM Modellik geçmişiniz var mı? Hayır, değil fakat biriki kez kozmetik firmalarının afişlerinde çıktım Profesyonel anlamda bir modellik kariyerim değil Oyunculuk var mı aklınızda? Üniversitede okurken çok ünlü yapımcılardan başrol teklifleri almıştım Fakat şu an düşünmüyorum Oyunculuk içimde olan, sevdiğim bir şey  

Üst Alt