Son Konu

kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım ivedi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
daha önceden kız arkadaşlarım oldu yani acemi değilim şidi konuyu size özet geçeyim ben dersaneye gidiyorum üni hazırlık için dersanede bir kız var iyi ki var şuan a dek 6 tane kız arkadaşım oldu fakat fiilen bu fazla başka bir şey kıza açılacağım diyorum akşamları sabahtan dersanede sınıfa giriyorum kızı ben gelince benim gözlerimin içine bakıyo bende ona bakıyorum göz göze geliliyoruz şöle 5 saniye felan sonradan ne cesaret kalıyo ne açılacak kalp ne bişey kız okadar ders boyunca yani 1 derste (o önde oturuyo ast dersane delikanlısı olarak arkadaki taraf bana itimat ) arkasını asgari 45 kez dönüyo göz göze geliyoruz öle manâsız abes bakıyo acaba diyorum kızı gizli sız ettim de o bana bakıyomu yeniden diye tedbir amaçlı bakıyosa diye düşünüyorum bazede espiri yaptığımda yeniden gözlerimin içine bakıp gülüyo hah işte benim canımı allah orda alsın işte tam orda aşka felan inanmazdım yani dost hayatı daha mantıklı gelirdi kız aklımı başımdan aldı tersine bir durum daha var sınıfta bitane kaşar habire dibimde geziyo benim hoşlandığım kızdan nereden baksan bi 510 kat daha hoş fakat kızı babam gibi görüyom yani bütün kızları babam gibi görüyom bir tek o hariç şimdi bana çıkma teklifi etmeden önce şöle onu yoklıyacak bir kaç strateji veririmsiniz eğer ben bu kıza çıkma teklifi ederde oda beni reddederse intahar ederim ciddiyim eğer ona aşık olmasan yani o kadar da beni etkileyecek kız yok pntolon felan giyiyo başlıca kapalı az göğüs dekollte yani etkilemesine imkan yok lakin işte anlayın bu yazı yı yazarken bile aklıma o geldi kalbim sıkışıyo valla ivedi yardım edein sınava hazırlanıyorum goya sabahtan bi gidiyom bi başlıyom kızı kesmeye akşama kadar yani öle röntgenler gibi arada arada hemencecik abaza yorumu yapmayın diye sylüyorum ivedi yardım edin ( bide işin içinde rehberlik öğretmeni var maşallah angelina july nin kahverengi saçlı modeli yan bana bakıcağını ast ama düşünüyorum müşteri olarak değilde yaş farkı çok büyük )

Üst Alt