Son Konu

Manes/FuU ile Röportaj

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
TimeCombo:
Ilk Olarak röportaj yapmayı kabul ettiğin için teşekkür ederim, özet olarak kendinizi tanıtır mısınız?
Loki:
ismim Lokman
Loki:
21 yaşındayım
Loki:
Marmara Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorumTimeCombo:
Peki Knight Online Hayatın Nasıl Başladı Bize Anlatırmısın?

Loki:
2005 mayısında ÖSS hazırlanırken Dershane yurdundan kaçıp bir kereye kasten internet cafeye gitmiştim
Loki:
herşey böylece başladıTimeCombo:
Birincil başladığın server neydi?

Loki:
O vakit Xgenon yeni açılmıştı ama tanıdıklar ares de diye ares de açmıştım
TimeCombo:
Peki oyunu bırakma sebebiniz nedir?baştan başlama gibi bir düşünceniz varmı?

Loki:
Her Yerde başlamayı muhakkak düşünmüyorum Ben ne dek oynarken okuluma tesir etmediğini söylesem de doğrusu ediyodu Dersleri oldukça aksatıyodum oyun oynarken
Loki:
Ayrıyetten 1 kaç seans psikolojik çare de gördm bırakabilmek için
Loki:
Oldukça şiddet oldu
TimeCombo:
Anlıyorum
TimeCombo:
Birazda çardan basedelim
Maneste bir efsaneydin bu denli güzel ve dinç bir chara sahip olmandaki en büyük sebep sence nedir ?

Loki:
Daha önce oynadığım (AresCypher) serverlarda edi
Loki:
edindiğim tecrübeler
TimeCombo:
Peki FuU Adı Nerden geliyor Peki ?
Loki:
: D
Loki:
güzel soru
Loki:
Çok yakın bi arkadaşım ( YeaIchSIchManesten ; Ayrıyetten bana oyunu öğüt eden arkadaşım ) Msnden herhangi bişiye kızdığı vakit herkesin kullandığı aq yerine fu uderdi (fuck you) manasında Charı açarken nick söle yazalm dedm msnden Ne bilim ya fu u dedi Ben de neden FuU olmasın dedm
TimeCombo:
: D
TimeCombo:
Peki Manes ’ı Seçmenin Bir Sebepi VarmıEğer Manes Olmasaydı Hangi Serverda Oynamak isterdin?
Loki:
Cypher daki tüm yakın çevrem topluca Manesi seçti Bilirsin işte sürü psikolojisi Ben de arkalarından
TimeCombo:
:)
TimeCombo:
FuU ’un en iyi oldugu dönemlerde np sıradan kaçtı ve itemlerin nelerdi hatırladığın kadarı ile ?

Loki:
satmadan önce 3m küsür np em vardı İtemlerim çok iyi bi charactere kadar fazla da iyi deildi ama +8 set küpe ve yüzükler +1 ve armor set +8 idi

TimeCombo:
Peki Asas oynamanın sebebi nedir?

Loki:
Bana oyunu öğreten arkadaşım archer açmıştı bana Ve assas oynayamıcağımı idda etmişti Sanırım ordan hırs yaptm Başlarda epeyce komik durumlara düştüm assas oynamaya çalışırken lakin azıcık hırsla mükemmele yaklaştm diyebilirim

TimeCombo:
Size muhakak pedalcı vb diyenler olmuştur,size pedalcı,programcı vs demelerinin sizce sebebi nedir?
Loki:
Benim değin hırs yapıp bu dek iyi oynamayı örenemediklerindendir sanırım Ast her ne dek güzel bi şart olmasa da çekemeyen arkadaşlar da oluyor arada
TimeCombo:
FOunder clanı hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Loki:
Görünüm ayrılığı yaşadığım arkadaşlar olmasına karşın OTANTiK ve yakın çevresini tanıyıp güvendiğim için bi problem yaşamadım clanla
TimeCombo:
Manes'in en sağlam çarı olarak şuan kimi görüyorsunuz
Loki:
sağlamlıktan kastınıza ast
Loki:
el becerisi mi item birikintisi mi
TimeCombo:
ayrı olarak olarak diyelimxP
Loki:
OTANTiK in itemleri epeyce iyi fakat benim FuU yu devrettiğim arkadaşların da assas becerisini takdir ediyorum
TimeCombo:
peki,oyunda dönüm noktalarınız neler olmuştur
Loki:
dönüm noktasından kastınız ?
Loki:
Sürekli aynı ritim le oynadım arada soğuduğum da oldu fakat kendi isteğimle bi türlü kopamadm
TimeCombo:
peki son olarak Diğer ko oyuncularına bildirmek istediğin bir şey var mı?
Loki:
var
Loki:
Daha önce
Loki:
hiç bi forumda paylaşmadığım bi kaç ksc var elimde
Loki:
Bu edit muhabbetiyle ilgili
Loki:
Göz önündeki her character için sölenmiştir bu nesil şeyler
Loki:
lakin benim bildiğim tek şey var siz eğer göz önündeyseniz adminler sizi bulur ve istediğinizi yaptırırsınız
Loki:
Sağlam ilişki kurduğum bi admin Sözümü geçirebildiğim süre bi çok istediğimi yaptırdım

Ksc'ler elinizdemi?elinizde ise verebilirseniz sizin adınıza paylaşabilirimcolorLoki gönderiyor

TimeCombo:

Röportaj için teşekkür ederimİyi günler

Loki:
Sizede *

Üst Alt