Son Konu

Melekler mekanı farkı ile MSN nickleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mekanı farkı ile MSN nickleri mekan nickleri içinde melek geçen sözler melekler mekanı nickler melekler mekanı farkı ile msn nickleri gełeиe мeяħαвαgıđeиe ełωeđα šeωšeчđıи вeиı gıđeмezđıи вeиđeи αšłα ! υиυтαмαđıм šαимα ¢øκтαи υиυттυм κøяκмα !!! αđıиı šeяefšızвıяακтıм вıяακ ħeρ öчłe καłšıи !!! đöиšeи ρıšмαи øłšαи чαłναяšαи šαимακı α¢ıчıρтα чυzυиe вακα¢αм вακšαиα gıđıø šeиı šeνıøяυмđıчeи ıиšαи ! вєη ∂єgєяšιzє ∂єgєя νєямιšιм šeиđeчđı вüтüи ħαтα šeяefšızłıκšøи мøđα » ¢αиıи ¢eħeииeмe« Hayatta üç şeyi sevdim Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi Seni sevdim, sensin diye Kalbimi sevdim, seni sevdi diye Ümit etmeyi sevdim, ola ki seversin diye Seni Sevdiğim kadar ibadet etseydim ; cennette köşküm olurdu Rüzgarın kemanini çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun Tek başıma değilim ben ve ümitsiz aşkım var Eğer aşkta hoş bir lahza varsa oda başkalarını her tarafta çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır Ne millet tanıdım yıldızlar gibiydiler tümü göklerdeydi parlıyordu fakat ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim Nasıl fakat uzaktaki yıldız parlak gelirse insana,uzaktan olduğun için tutkunum sana! hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı bütün kainatı sana vermek isterdim Ama, yalnızca seni seven kalbimi verebiliyorum Seni sevdiğim dek yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım Önce düştüğümde kalkmayı,daha sonra aleve dokunduğumda acıyı,sevmeyi öğrendim,sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim öyle günahsız DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa FiRaRıMYakıN! FarkımıZ TarzımıZ BiziM FIRARI oLmamıZ Ya KaN KustururuZ Ya Da Tam SustururuZ ßu HususTa Né Kaide NéDé KraL TanırıZ! ßiZ Bu aLémDé ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ Dost DériZ CaN VéririZ Ama Arkadaş uNutunCa öLürüZ SİGARANIN UCUNDA AŞKIN TÜT£R BU AŞK ANCAK MAHŞ£RD£ BİT£R £Ğ£R B£ND£N BAŞKASINI S£V£RS£N S£VDİĞİNİN KOLLARINDA G£B£R DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM! KOLAY oLmıcaK SeNi HATIRINDAN ÇIKMAK ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM ßiR GüN TitreyereK uYanırsaN ßiL Ama ResmiNi öPtüğüM GündüR Fakat ßiR GüN SebebsiZ YeRe GözyaşlarıN aKarSa, ßiL Ama öLdüğüM GündüR Gözyaşı Dökmek için gözden yaşlar mı akmalı…?Dudaklar gülerken gözler ağlayamaz mı…?Hoşuna Gitmek için mutlaka gözler mi bakmalı…?Şiirin bir ruh insanı bağlayamaz mı…?Gülü soldurmak için dalından mı koparmalı…?Gonca bir gül dalındayken solmaz mı…?Hırsızlık yalnız parapul araklamak mı…?Saadet çalan muhteşem bir hırsız olmaz mı…?İnsanı öldürmek için tabanca,hançer mi kullanılmalı…?Gözler sağ,saçlar silah,gülümseme hançer olmaz mı…? Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un Şanslı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!! BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN ŞAYET BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN LAKIN ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar Gül nedir ki solup gider Gün nedir oysa gelip gider Ates nedir oysa söner biter Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler Ben Sevdim Baskasina Verdiler Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremden ölecegim ama yinede seni sonsuza dek SEVECEGiM Sevdigim degil canimsin, uzaktan degil yakinimsin Hayaller her zaman yalan olur, hayalde degil canimdasin h£R LaFa V€RİLéCéK BİR CEVABIM VAR BİR LAFA BAKARIM LAfmı DİE BİRDE SÖYLEYENE BAKARM ADAM MI DİE YEMİNİM YEMIN DAMARLARIMDAKİ KAN CANIM OLSUN SENDEN BAŞKASINI SEVER SEN BENİM ADIMI BİLE ANAMAZSIN BIRAK ARKADAŞ KALMAYI SEN BENİM DÜŞMANIM ZEKA OLAMAZSIN KIRIYORSA SÖZLERİM SUSARIM KONUŞMAMRAHATSIZ EDİYORSA VARLIĞIM ÖLÜRÜM Bİ DAHA KARŞINA ÇIKMAMREAHATSIZ EDEN SEVGİM İSE ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM GERÇI ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını Sırf ayakLarına batmasın diye Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın Önceden sen gidince ardıma bakar aglardım derhal ardıma bile bakamam önceden senin için dünyalrı yakardım şu anda şefersizim bir anlayışlı olmak bile cakmam Kimine kadar kralız, Kimine tarafından yalan,Herkes sıcacık olsun biz adam gibi ADAMIZ Acımı kalbime gömerim yeniden kazımam seni bir kalemde silerim bir daha yazmam!!! Duruyorsak sebebı war susuyorsak nedenı war herkez rahat olsun herseyın bı zamanı Var!! ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKAR'ıZ Kızım ßîzLé Arkadaş oLmâk Sîze YaKıŞmaz TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz Sadece SêvdiKLêrimizin éSériyiz! Hoşlanmak için sevilmek sana aşık olmak için aptal elde etmek gerekir koca sehirde bir basınayımmyha ölüm kurtaracak beniii ydaaa senn!!!her defasında ucurmun kenarında buluyorum kndimiii intihar mı amacım,yahut kayboluş mu?kurtulmak mı istiorumm,yok edinmek mı?acıyan bir tarafım yok bundan böyle benmmacılar bileeee arkadaş olmus banakörelmiş ruhumm şımartma duyamıorm sevgden yada nefrettennbos kaldı içimm hc br duygyla savas veremiormmmmmyerim yokkk rahat geliorr hayattiçimdeee penceleştmmmm bir ruhummm ve ortadan kaybolmak isteyen bir bedenim var bundan böyle benimmm Keşke demekten hep nefret ettim ben! Bu yaşam denen boşlukta her keşke dediğimde bir parçyasak daha koptu sanki Ara Sıra düşünüyorum da acaba kaç yanlışım kaç doğrumu yasakürüyor? Yoksa yitik doğrularla mı yaşıyorum? Yitik hayaller ardından miyim? Kendi yalanlarında kaybolan insanların,timsah gözyaşları parçalıyor içimi! Onların göz yaşlarında boğuluyorum Bir mum gibi eriyorum, acılarımın aleyhinde Ölmeden mezara gömülüyorum sözde,yüzümdeki o sahte maskenin kirlerden arınmasını bekleyen bir zavallı gibiyim! Kaybedenlerden olmak istemiyorum ama içimden bir his o yolda olduğumu söylüyor Her gece acılarım ve ardında getirdiği göz yaşları süslüyor yatağımı Bir ses çağırıyor beni, tanrısal bir kiliseye dürüst yol alıyorum benzeri… Kim olduğunu bilmediğim biri var karşımda,kulağıma eğilip ürpertici bir sesle,kanatlarımın takılma zamanı geldiğini söylüyor Ben de ona’’ Tutamadığım göz yaşlarım mısın yahut içimi eriten acılarım mısın?’’ diye soruyorum ve gözlerime bakıp’’ Sen kaybedenlerdensin çünkü ben senin ölüm meleğinim’’ diyor Ürperiyorum, içimde tarifi olmayan bir acı beliriyor ve daha artı kelimeleri süsleyemiyorum,sessizce lanetlenmiş ruhumu ona teslim ediyorum Belki de bu benim için mutlu bir son oluyor ve vefat meleğim beni daima bu hayattan çekip alıyor вeniiм кαLвiiмde ѕeniin iiѕмiin уαzιуσянeя αтιѕιndα iiçiiм уαnιуσявυ уüяeк αятιк ѕenѕiiz σLмυуσя« ««BeNi kayBetmeYi Ba$aRaNı,Kazanmak İçİn Asla uĞra$mAm»» DüN CanıM oLan buGün düşmaNıM oLmaZ bEnim,yaşananLarın hatırı hep saklı kaLır,hatırLarı daima sorulur,seLamLarı daima aLınır,siLdikLerim vardır birdeOnlar yanlışLarım ve pişmanLıklarımdırAdları anıLmaz,hatırları sorulmaz yalnızca bedduaLarımdırVicdanLa birLikte şereFTe ararım sevdikLerimdE,tekrar tekrar içten deĞiLdir eLbEt seÇimLerimvakit kazanç ŞEREFSİZLERİde sewerim ߀ηd€ ya iŁkŁ€r ya$aηır veya yaşaηabiŁ€c€kl€riη eη §oηu iηsaη ya hayraη oŁur baηa veya dü$maη ya hiç yokmuşum gibi d€wam €d€r ya da bi aη biŁ€ çıkmam akŁıηdan Eğer bir Türk askeri sizi gördüğü zaman defalarca alev ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin kafasına sıkın Eğer yalnızca sizi gördüğü süre alev ediyor saklandığınız vakit duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın Eğer sizi gördüğü süre ortadan kaybolmuşsa ve ortam sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur Bak Dostum Yasamayı Öğren Ellerinle Tut Gözlerinle Gör Hayatınla Savas ! Çarpık Olsam Yay Gibi Elde Tutarlar Beni Içten Olsam Ok Gibi Yaban'a Atarlar Beni Ola Ki sisLi 1 kıs gecesi Ola Ki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda 1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Fakat Sen inanmayacakSin Sonradan kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o Lahza 1 fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan '''ELveda'' DuvaRda çérçévéydi yaşaNan hatıralar, Bir téBésSüm éTsé göz doLar, TaşaR suLar ve ruHumu séL baSar Vé kaLbimdé biR ufak çoCuk yaşar!! √ вσşℓυктα кαувσℓαη єηкαѕ мιѕαℓιуιм кαηαтℓαяı кıяıℓмış кüçüк кєℓєвєğιη gözℓєяιη∂єη ∂αмℓαттığı кαηℓı уαşℓαя qιßι єѕιя мι ∂üşтüм ؟ вıяαкıρ gιтмєℓι мιуιм вυ вєηℓιктєη,υzαкℓαяα؟ кüçüк кız αятıк çσк уσяυℓ∂υ уαşαмαк α¢ı çєкмєктєη ιвαяєт тєк тαвαη¢α нαℓιηє ηє σℓ∂υ؟ кιм уιηє zαя тυттυ ؟ нαηgι нιℓє кυя∂υ ؟ ηєуѕє zαтєη кαяıη¢αℓı göѕтєяιуσ∂υ вυ σуυη ѕση вυℓ∂υ√ Hadi topLa yüzünü prenses ÜzüLme katLa hüznünü KaLdır çekmecene bir yerLere sakLa Daha ömrünü tüketecek yerLere sakLa Daha ömrünü tüketecek Nice yaraLarın oLacak KabukLarı düşecek Her Yerde kanayacak BıraKın ! TutmaYın ve iTmeYinn ! Üstüme qeLmeyin ynLız bIraKn ! Fakat bekLeyinGitmeYn Ben hiç iYi deiLm HayaLLer GerçekLeriN YarıSıymı$SeNde Güya Yarıya BeNimSin ! KmSe KnuşmaSın bu haYatta! Cümbür Cemaat SuSSun deriN bi Sükunet oLSun zaman Su qibi aKSın ömüR btSiN ve ruHum beDenimDeN çıKKSınSOnsuzLuqa doqru özgürlük KaLsın # Siah ßeaz ßiRr Hayat Ya$iormM!! ßndn r3nkLi ifaDeLr ßkLeme hırsız olsam zengin olsam döner miydin bana? mutfakta patates kızartırdım sana fazla zamanlar geçti döner miydin bana? diye sordum lakin istiyorum sanma içim acıyoR qeceR eLbet qeceR de yararsız bi yeRde unuttuqumu sanDıqım bi yeRde, yeniden sızLaR ama vaRsn sızLasın sızLamadımı iri seviLmioRqi!! mutLu ask varsa da mutLu son yoktuR 3 Satın alınmıs ya da ezberlenmiş Cümlerle, estetik olma kaygısı Içeren yapmacık Fikirlerle donatılmış dünya görüşleriniz ! KomikSinizbilgilihocamfarkiilemsnnickleri5c58365070f5dalt KaRanLıkLaR iÇinde kaYboLuP qiTmi$ken haYaTımdan kimene ? Yıllanmış $arap Gibi Yorgunum Aşk ara sıra yıllanmış bir çınarın kimsesiz kalan son yaprağıdır Ürpertir seni yalnızlık Ya vargücünle tutunursun ya da yere düşer kaybolursun AkLımda ç€kip giTmeLer vaR şu günLerde Dünya bir fiLm açıLır perden MutLu son da yok kaçar daima senden nefret edilen şey edersin seyirciLerden Sahnesi gercek tek oyun öLümdür!u يέћiя یέиیiź ǻĝℓıצơяیơќǻќℓǻя طơмطơي sέиi ǻяıצơя ǻيќıмıи ǻ₫ıیıи یέи طέиiм ċǻиıмیıи ќǻطuیuм ơℓмǻ qέℓ צέτέя ωυя!! ßέпі ο qõżℓέя o кάșℓάя пέ ίșέ ץάяάяѕέω!! ßέпi ßu CάпI uġяuпά ћέßά έтмίșiм κuℓάġıмά qέℓiץояάтıр тuтuץoяѕuп iℓέяi qέяi кoпușuץoяsuп άℓέץћiмđέçøк άץıр!! Bény färk étmén íçín gozLérínín íçíné bäkmíorúm, färk édénLérín yänínä kéndím gídíorúm Bütün Ben'lerimi Alıp Geçeceğim Karşına Teker Teker Sunacağım Sana, En Fazla Hangisini İstiyorsan Önce Onu ßoğacağım İplerini Çekeceğim Sonuna Değin tanrı DeiLim fakat taPanLar war cahiL DeiLim ama sewmeyi biLmeyişLerim war meGaLoMan DeiLim ama BÜYÜLEYİCİ bi béN vaR ∂υvаяℓая ύzєяімє φєℓ∂ікςє кєи∂імє οи ρаямакℓι вія ѕυяат уаρтιм(иє∂єиѕє)▪ İmkansız hayallerden başka tutunacak bir şeyim kalmadı UsanDım Bu HaLimDenNiye YaşıyoRum Ancak?FazLaYım ßu HayaTTa! Fahi$e RuhLu hayatta Sap Gibiyim ! + u يέћiя یέиیiź ǻĝℓıצơяیơќǻќℓǻя طơмطơي sέиi ǻяıצơя ǻيќıмıи ǻ₫ıیıи یέи طέиiм ċǻиıмیıи ќǻطuیuм ơℓмǻ qέℓ צέτέя ωυя!! ßέпі ο qõżℓέя o кάșℓάя пέ ίșέ ץάяάяѕέω!! ßέпi ßu CάпI uġяuпά ћέßά έтмίșiм κuℓάġıмά qέℓiץояάтıр тuтuץoяѕuп iℓέяi qέяi кoпușuץoяsuп άℓέץћiмđέçøк άץıр!! Bény färk étmén íçín gozLérínín íçíné bäkmíorúm, färk édénLérín yänínä kéndím gídíorúm Bütün Ben'lerimi Alıp Geçeceğim Karşına Teker Teker Sunacağım Sana, En Fazla Hangisini İstiyorsan Önce Onu ßoğacağım İplerini Çekeceğim Sonuna Dek tanrı DeiLim ama taPanLar war cahiL DeiLim ama sewmeyi biLmeyişLerim war meGaLoMan DeiLim lakin BÜYÜLEYİCİ bi béN vaR ∂υvаяℓая ύzєяімє φєℓ∂ікςє кєи∂імє οи ρаямакℓι вія ѕυяат уаρтιм(иє∂єиѕє)▪ İmkansız hayallerden başka tutunacak bir şeyim kalmadı UsanDım Bu HaLimDenNiye YaşıyoRum Ki?FazLaYım ßu HayaTTa! Fahi$e RuhLu hayatta Sap Gibiyim ! + (arkadasının ismi) »(f)You`ll Always Be My Best Friend!!(f) √ Unuttum DêMèk ßìLé Hà+îRLâMâK+îR rock'n coke qibisin Cadır KuraßiLirmiyim + ? öLürümü Gördüm DünTop oynuyordu +O βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ Zifirî karanlık içinde, fikrim, aydınlık, Yaşantım, en güzel aydınlık içinde, karanlık! Yokluğunun deminde, ayrılığın son perdesindeyim Bitecek birazdan aşk oyunumuz, kapanacak sahnemiz Ve son selam seyircilereArdından veda zamanı Üzülme!!! Yeniden hiç dönmemek üzere gidiyorum Sevgim Büyüdükçe, Ben Küçüldüm Çocuk Oldum Tüm kent ağladı,sen gittin diye mecburmusun her zaman en uzağa gitmeye? SiLdim Hayatımdaki malları | ÖnümüzDeki Kolilere Bakıcaz '^ | İntihara MéyiLLi DüşüncéLériM KirLenmiş HayatLarınızLa 'BİZDEN' Uzak Durun! ßis ßirßirimis iCin VaRıs Siziη HαчαL Eттigiηiz Hαчαтı, ЧαşαмαkLα MєşguLuм!!!! yaralarımı sarmak isterken karşıma cıktın kapanmaya başlandığını hissetdiğim anda daha beter yaraladın beni derhal git bişey söleme anlamsız kelimeleri kulanmaya kalkma böylece küçülme gözümde bari ŞU ANDA SADECE GİT lakin benden aldıklarını geri vererek sana bir teşekkür borçluyumçünkü sen bana aşkı,aşkın yanına da nefreti öğrettinkeşke öğretmeseydin,keşke seni öldü bilseydimde senden korku etmeseydimelveda eski aşkım yeni nefretim Sevdim seni sanma kalbim yetimdirÖlsemde yalvarmam aşkım asaletimdir bilinmeyen olmuş lakabım gittiğinden berikaybettim kendimi gel güzel gözlümbulayım tekrar benliğimi Sevgilim yok lakin sevdiğimdinbundan böyle korku ettiğim bile değilsin SENİ SEVDİĞİM GÜNE LANET OLSUN SANA VERDİĞİM DEĞERE YAZIKLAR OLSUN SENİ TUTAN ELLERİM KIRILSIN SENİ SEVEN KALBİM DURSUN SENİ GÖREN GÖZLERİM ÂM OLSUN EN ÖNEMLİSİ BU HAYATTA SENİ TANIDIM YA BU HAYATA LANET OLSUN SENDEN NEFREEEET EDİYORUM İÇİMDEKİ NEFRETİ KİMSE ALAMAZ İSTERSE ÖLÜM GELSİN HALA SENİ SEVİYORUM ALLAH BELANI VERİN ne sen engin bir deniz nede ben kırık bir tekne yapayanlız dünyanda başka birini bekle ne sana acırım ne kendime sadece birtek kişiye acırım o da yerime geçecek insana Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim bUdA SaNa KaPaK oLsUn NANKÖRE AŞKI ÖGRETEMEZSİN Cesedimi arap şükrünün karanlık sokaklarında bulmuslar esim dostumdurmamıs gece gündüz aglamıslar Cesedimi su yerıne Rakıyla yıkamıslarCenazeme Dua yerıne Ferdi Babadan Okumuslar Ne Müslüm Ne Ferdi Kimse Bilmez derdimi Sen Söyle Güllü Abla Nereden SEVDİM O ZALİMİ SEVME BİR YALANCIYI, ÇEKERSİN SONRA AŞK ACISINI bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say kaderimi sen mi çizdinki ölümüm elinden olsun Dünyami kararttin, canimdan can aldinAskin adi batsin , birak sevdan yüregimde kalsinSen orada nefretimle ast NIÇIN BUNU BANA YAPTIN NIÇIN SENDEN BEKLEMEZDiM SEN DÜNYANIN EN ASAGILIK iNSANISIN Bi DAHA SAKIN KARSIMA ÇIKMA Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar NE AŞKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞANMAYI BEKLEYENNE AŞIKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞADIKLARINA NEFRET EDEN ÖZÜR DİLERİM SENİ SEVDİGİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM GÖZLERİNE BAKTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM ELLERİNİ TUTTUĞUM İÇİN ÖZÜR DİLERİM SENİ ''ADAM'' SANDIĞIM İÇİN BENi ARADIGIN GÜN GÖZLERiN YASLA DOLSUN BENSíZ GECEN GÜNLERiN HARAM OLSUN DEMi$TiN Fakat SENi COK LAKIN COOOOK SEViYORUM EGER BU SÖZÜN YALANSA A$KA LANET OLSUN senin askinada sanada lanet olsun karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytan YASAMAK;GÜZEL OLSAYDI,DOGARKEN AGLAMAZDIM bundan böyle ne farkeder birgün çıkıp gelsende yanımdan ayrılmayıp hergün beni sevsende yıldızları indirip yoluma gül döksende benim için öldün sen yasiyorum desende SENi SEViYORUM DEDiN iNANDIM SANA TAPIYORUM DEDiN GÜVENDiM SONUNDA ANLADAIM Fakat: SENiN GiBi ALÇAK BiRiNi SEVMi$iM  

Üst Alt