Son Konu

MSN nickleri:)

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
MSN nickleri makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım şu anda DoLas DuR pEsimDe Bk ÇıkArım Ben SeNinLéxD Dikkatimi cekemez kimse! Ben uyarı edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize ßu Kere fazla öbür belirlenmiş oLHaDy $imDi deFoL! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE Yazar NasıLsa İçinDeKi ßiR Ka$R xD Yetişemiyorsan eL saLLamayı biLicekSin, SeveCeksin Ilk tartma veRSevmeyecekSen yoL aLda geL (; Kaybettin Beni !Fakat ÜzüLme Sana fazla Kız Var Kaldırım Köşelerinde ! Gezi nereye! kimLer uğRuna öLmeye! inzivaYa çékiLmş ßir séhrN ortasıNda bıraktıM sséNi térK édéLi ç0k oLdu CiDDiysen vaRım ! DeqiLSeN SörF YapaR! AqLaTiRiM! SuRaTıN İgReNç sÖyLe kİMLerden yÜz BuLdUn!! ! Yaşarqen di' Li geçmişDaha sonradan mi$Li We her saniye daha çoq miş HéRkéS koNuStuqLaRını yazar ßéN iSé SusTuqLaRımı aYıK oL paNiq YapMa! ßen waRm seNin qaRsnda!! yha kabullenir ßurda qaLırsın yada arqanı döner yol alırsın !! rOcqErm dié knDini kasMa keDi kaNı biLe içMemi$sin özentiLiq yaßma ßıRaq LaN a$kı maSa üstüNdeN siL qitSinßeLLeqiNde mi kaLdıFoRmat at sqtRsn qiTsnN!! ' aqLına qéLirim aqLın qiDér Abes Anlamsız qeReksiz cümLeLerin özNesisin Dikkatimi cekemez kimse! Ben uyarı edeRim işime qeLirse * bana ucuz’mu diosun?? xD ama sn bedavasn HedeFin beNsem heR atışıN kaRavaNa DünYa Yaqı$ıqLıSı 0LSan Né Yazar ßéN iSdéMéDiqDén s0ra ßu qöNüL Sana ßk ßaqaR Siz siDk yaRıştıRmaya deVam eDiN ! BeN aqzıNıza sCtım qiDiyoRum bırakın bu uLashıLmaz ayakLaRnı oLunuzu dıRınızı HeR qun 1'nızı 1 qun hepınızı HaYaTTa qimSeYe qeReqTiqinDen faSLa DeqeR weRme Ya onu qaYBeDeRSin YaDa en Büüüq DaRbeYi onDan YeRSin! aşk para her$ey makaRa ,, dünyanın keyfini qeLde ßizde ara KaPıLaR ne dek kuytu CeZam ne qaDaR aqıR oLSaDa Ruhumun eFenDiSide bnm kaPTanıDa küCük ahali koNu$ur büYük insanlar koNu$uLuR vaRsa bi şart yapaLım aCık 0tuRumM İsтєdiκLєяiм Чαиıмdα İsтємєdiκЧoLuиdα! dü$tüqümde tekme ataNın kaLktıqımDa aNasıNı s**Rm!!! єSkidєn ALTını ÇizdikLєrimin Derhal ÜSTünü Çiziyorum arTıq Tayin DeişTi ee Taßi ßenDe deişTim kıSa keS arTıq ßiTTi seNin MoDn c0okTan qecTi! puNkLaRa kaR$ı fCkLaRım havaDa yeahHh!! kim démiş caDı oLduumu sén éLmanı yéméné bak qüzéLimm x' é Déér VéRrSn NoLr ? qTü qaLqar xD ßénim OLan ßénimdir ßa$kasında qördüsén Vasqéchmi$imdir qéri Dönü$ü ßénsisLiktir! Hich Kimséé MuhtaJ DéqiLim én kraL'ıny ßiLé Sktir édérim! üzqünüm sénin yériny tıpky sénin qißy 1iyLé doLdurdum soNumuz moRq aC bi tuboRq esRarLa ba$LaDı qeCe , aLkoLiq mi saNdıN sadece ? $u 5'LideN 4 neFes aLıNca düNya oLuRuz BÜTÜN qeCe! beNy faRketMeN iCin qözLeRiNiN iCiNe bakmıy0RmFaRk edeNLeriN YANINA keNdim qiDiy0rum yakLa$aßiLeCeqiNi saNdıqıN DEĞIN uzaqımDasıN haSsktR saNamı kaLdım? istisNaNı b0zabiLeCek ték kaiDeyim! 35 tαηeηiηizi seviyoяumßαzıLaяıηızdαη ηeFяeT edioяumßi çoğuηuzsα uмяumdα ßiLe deiL bєηdєη єLєktяik aLaмayaηa tяafo soksaм ηє fayda!!! Sevgimle Kaldırdığım Gtü Nefretimle İndiririm!!! Sen bu vesileyle ben dönüyordum diyenlerle Gidelim bakalım kimler geri dönebilecek) qRaL oLdUuNu saNaNLaR yalnızca qüLmeMe yaRdımJı oLaN soyTaRıLaRsıNızZz xD qidioRm demedN qdişim waRya süfeRdi o suRat ifaden qöRlmeye deqeRdi nsLda wRdm sna teKmeyi moRda qüseL yakıştı unuttuM sNi Nє Sєи umRumdasıN nє вaskası нiç siqmDє deqiLsin anLadın mı askısı??? Biqün Pişman oLupta Dönersen GeriGönüL Kapım Açık Ama Nh Girersin İçeri ! Ben Yaşadıkça Siz Çıldırın Benim Gizli Olmadığım Yerde , Kimse İstirahat Edemez ! Diyorsunuz Ya, İşte Ben Şuan O İsritihat'ı Yapıyorum ! koLpa qnCLiq yhaPmaYn PhçLiq Bu FiLM BeNiM FiLMiM!!BuRDa Esas KıZ BeNiM!SeNaRYoDa BiLe YoKKeNBu SüSLü $LLıK Da KiM?! baNa beNLe ndN koNusmuyosuN muhaBbeti yaPma!seNin beNim msN'mde buLuNmaN bi Imtiyaz sadeN uNutma!! Hαkkıм∂α ßiLqin Yoxα Fikяinde OLмαsıη! UmrunusDa deiLim uMrumda yoksunuS denqLemi qurdum anLamıyrsunus $iz ßoqtan Fani dünYanızda süRtüq gßi y$RkEn bn $on$uzluqmda öLyoRm Ben ne süre tahttan indim ancak? Siz kRaLiçe oLdunz ? BeNi beeNiy0saN ma$aLLah ; istiy0saN iN$aLLah Dé çaPın DEK konuŞ, küTLenİ heSaPLıyım x) Sєη ωσdσFσηє qiвi aηı γaSaякєη вєη тuякćєєL qıвı Sєηi hєя γєяdє Ćєкємєм Kodum mu Otutturanlardın Şimdi Kodum mu Oturanlardan Oldun hayaTımDa baNA hoşçakaL deMeq isTéyenLer !qöZLérimDé ama o sqLemez iFadeyi göremeDiLer hade qeL ßir oyun oynayaLım ? SeN ßNm hayLLeRimLe ßeN seNiN hayatınLa ! ßenim yoL veRdikLeRim miLLetin iLqi odağı oLmuşş bana bak zayıflamış gördüm seni!!! Şahsiyet oLarak tabiki xD auhauha ИoO PaИi¢ !!!ИoO Hey¢aИ bИ Koycaм sИ sus¢aИ oRda buRda Söz edıOmu$suNuNuttum dıyeTakmıOrum , aL benden saNa 2 keLıme cokTa sık*mDe! 1549161900 1549161900 msnnickleri5c5655b1ae319msnnickleri5c5655b1ae319 http:img219imageshackusimg219700msgplusimg0776xz9tv5png  

Üst Alt