Son Konu

Mesaj atmadım diye benden soğuduğunu söyledi lütfen okuyun

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
benzer mağazada çalıştığım bir kız vardı arkadaşlar çok beğendim o da beni beğenmiş hatta karşılıklı arkadaşımıza bana açılmasını bekliyorum ne süre açılacak acaba demiş( çabuk geçiyorum buraları)
Yüzyüzeyken çok iyiydik sohbet muhabbet falan güzel Ama akşam eve gidince whatsaptan fazla geç yanıt vermeler sohbet etmemeler falan gözüme çarpmaya başlamıştı Arefe günü çalıştık o günde beraber yemek yedik hoş geçti gün Bayramın birinci günü oldu günaydın yazıyorum iki saat sonradan yazıyor ''Hasta oldum çok kötü dedi'' Şarjı bitmiş 6 kez aradım sms attım ''nasıl oldun nerdesin ''diye Whatsaptan saat sonradan bana yazdığı sadece ''bitmiş'' Bende haliyle kızdım umursanmıyorum diye hissettim Bayramın ikinci günü şehirdışından gelen kız arkadaşımla buluştuk gezdik O gün napıyosun diye yazdım yinede sonuçta hoşlanıyorum düşündüğümü anlasın onu diye Yazdığımada pişman olmuştum kısa kısa cevaplar tekrar ''Sıkıntı değil demi diyorum yok diyor'' Bugün buluşalım dedim tamam dedi ''sonunda aklına gelebildim diye de ekledi '' daha sonra kavga ettik sebebi arkadaşımla gezdim ona hiç mesaj atmamışım onu düşünmemişim ve bundan nedeniyle benden ''soğumuş inancım yok'' dedi bende ''o zaman kendini baskı dedim Olur zorlamam'' dedi Ama çok asap oldum ya aynı şeyi ben yapsam geç yazsam kısa kısa yanıt versem benden kötüsü olmazdı Sanal alemden her yerden sildim bende fakat mağazada yüzyüze olcaz nasıl olcak bilmiyorum Numaramı da silmemiş hala napayım bundan daha sonra umut var mıdır yoksa susmak mı gerekir ? Okuduğunuz için teşekkürler

Üst Alt