Son Konu

nefret ayrılık nickleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
nefret ayrılık nickleri korku ayrılık nickleri koyan ayrılık nickleri sevgiliye koyan sözleri sevgiliye nickler sözleri » Bak yeniden soldu güneş tekrar akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen mahrum diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum » Sen sigara dumanın altında yanlamasına yanlamasına en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!! » Vefat Etmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, vefat etmek o soğuk o dehşet ve o kara toprağa girmekmiş yok be aşkım esas ölmek sensizlikmiş » Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı ola ki,gözler dalıp bu vesileyle, yaralı bir serçeye üzgün bir buluttu belkide,belki belkilerle doymuş bir hayattı bu » Ben Sensizdim! akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun görme ağladığımı Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır aniden her güneşin batışı » Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz Bende sen bitmedikçe ya da bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez » Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her kabir bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam » Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden baskası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi » Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye gereksinim duyarsan ben daima o bildigin adresteyim » Gül filizlendigi günden itibaren güneşe aşıktır Her ne değin güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz » Sesini duysamda heran yüzünü görmek değil özlediğimi bil heranHiçbir şey yüzünü görmek gibi değil » Tekrar akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, Sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor » Güller anlatsın sana olan sevgimi Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaşça eriyen yüreğimi güller anlatsınBen anlatamadım güller anlatsın » Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün,bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğimSeni benden ayrıdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim » Seni sordum cadde lambalarına; umma boş yere gelmez dedilerBoynumu büküpte baktım onlara, halime bakıp zavallı dediler » Bir eski dost gibi hatırla beniBir selamlama ver yeterUnutmuş olsanda eski günleriAdımı arasıra lahza yeter » An kazanç insan gülerken ağlarmış Gözyaşları su baskını olup kalbine akarmış Kahkaha bir maske derler bilrimisin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış » Önceleri hasreti hiç tatmadım Yarimden hiç farklı kalmadım biter diye takvimlere baktımZor geldi ayrılık alışamadım » Her Zaman kalanlara gidenleri kattımBir gün yerine geçemedilerO kalanlara gidenleri kattım tekrar bir tane sen edemediler » Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artıkÇünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusunBugün bana esersin yarın ellere » Aşkımız su üstüne yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı » Adını kalbime aşkla kazımıştım boşver aldırma belki bir gün silerimGüzel bir rüyayı gerçek sanmıştım Seni sevdiğim için özür dilerim » Bir gün seni hatırından çıkmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne yok, çaresizliğimin büyüklüğüne inan » Haritalara bakıyorum evin değil Sözcüklere bakıyorum adın değil Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden diğer yerin yok » Birlikte yaşayabileceğin biriyle yok, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol Geldiği zaman başıboşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol » Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez Zaten ağlamaya değen insan hiçbir süre ağlatmaz Sen yine de gözyaşı dökmek istiyorsan başını dikey tut Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın » Gözlerin sözlerini örtecek dek masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız,ellerinde ellerimi tutamayacak değin uzaksa benim suçum ne birtanem » Bir benzi atmış kadar yakın yıldızlar değin uzakta derler sevgi içinuzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer lakin asla unutmazsın » Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan ölmekten yok seni kırmaktan korkarım amaTutunduğum dalsınBeni affet » Gidersen kim sular fesleğenleri,kuşlar nereye sığınır akşam oluncaGidersen kar yağar avuçlarıma,gidersen kuşlarda ölür bende » Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim HÜKÜMSÜZDÜR » Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her kabir bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam » Seni uçsuz bucaksız bir okyanusta doğan güneşte,geceleyin parlayan ayda ve denizlerin o mavisinde buldumAncak gece doğabilecek bir güneşte kaybedebilirim » Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldı Susamış büyürmü hiç çiçek; Su sende çiçek bende kaldı SEN SIMDI KARA BIR KUSKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE, MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM, OYLECE KALIYORSUN KENDI CEHENNEMINDE! CIKARSINLAR SENI SATISA, BIR LIRA VERENE LANET OLSUN! BIR GUN BENI ANIMSARSAN EGER, ONCE BIR GULUMSE GULUCUKLE LAHZA ADIMI, BENI SEVEN BIR COCUKTU DE, VE SONRADAN SENI NE COK SEVDIGIMI OGRENEMEMIS OLMANIN ACISIYLA ESEF ET! BEN AMA SENIN ICIN DUNYALARI YAKACAKTIM, SEN TUTUP BENI YAKTIN NEFRETIMSIN! SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEKLI SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE! senden okadar nefret ediyorum ki ama okadarda seviyorum ne yapsam unutamiyorum seni anlaya bileceyin seni hala cok seviyorum NEYIN BILDIN FAKAT DEGERINI! BENIMKINI BILECEKSIN! BUNUDA BAĞLI MAHVEDECEKSIN LAKIN HER SIIRDE ASK SEVGI YOKTUR ARA SIRA DEHŞET EDERIM BAZEN KIN KUSARIM, NEFRETIM DALGALARDIR KINIM ISE ENGIN DAGLARDIR, ASILMASI GÜÇ ENGELLERIM VARDIR, AMA BENI YIKAN HALK MÜZIĞI DEGIL YASADIGIM YILLARDIR NIÇIN IHANET ETTIN BANA, DUYDUM ANCAK OTURDUN NIKAH MASASINA, BENSIZ MUTLULUK HARAM SANA! SEN SIMDI KARA BIR KUSKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE, MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM, OYLECE KALIYORSUN KENDI CEHENNEMINDE! HATIRLASANA O ESKI YILLARI SENI NE COK SEVDIGIMI OZAMAN ISTEMEZDIN CUNKU BASKASINI SEVERDIN SIMDI NE OLDU YALVARIYORSUN DIZ COKUYORSUN AMA BASKA KAPIYA SANA VERECEK BIR ASKIM YOK EGER COK ISTERSEN NEFRETIM VAR O GUZEL SACLARIN TEK TEK DOKULSUN CÜMBÜR CEMAAT NESE ICINDEYKEN SENIN BOYNUN BUKULSUN MEZARIN YILANIN AKREBIN BOL OLDUGU YERE KAZILSIN, ALLAH SENI YAKSIN BENI YAKTIGIN ICIN CIKARSINLAR SENI SATISA, BIR LIRA VERENE LANET OLSUN! BIR GUN BENI ANIMSARSAN EGER, ONCE BIR GULUMSE GULUCUKLE AN ADIMI, BENI SEVEN BIR COCUKTU DE, VE DAHA SONRA SENI NE COK SEVDIGIMI OGRENEMEMIS OLMANIN ACISIYLA ESEF ET! IRK, YA KORKTUKLARI, YAHUTDA GIPTA VE HASET ETTIKLERI SEYLERDEN KORKU EDERLER (MACHİAVELLİ) ACIKCA KORKU ETMEK, ASIL DUSUNCESINI GIZLEMEKTEN DAHA ASIL BIR HAREKETTIR(CİCERO) BEN KI SENIN ICIN DUNYALARI YAKACAKTIM, SEN TUTUP BENI YAKTIN NEFRETIMSIN! BU GECE RUYAMA GIOR ÇAKTIRMADAN BENI SIMSIKI SAR, OP KOKLA AYRINTILARIYLA, SON KERE ISYANLAR SAVUR KUFRET VE SONRADAN CEKGIT KAHROLASI HAYATIMDAN SINSICE SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE! NEFRET EDILEN ŞEY EDIYORUM SENDEN O YALANCI GOZLERINDEN, O SEYTAN RUHLU GOZLERINDEN NEFRET EDILEN ŞEY EDIYORUM ZATEN O DEGILMI BENI BU HALLERE KOYAN O DEGILMI BENI EN IÇTEN YIKAN! O DEGILMI SENDEN NEFRET ETTIREN  

Üst Alt