Son Konu

Öğretmen öğrenci testi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Öğretmen öğrenci testi fıkralar gülünç yazılar öğretmen öğrenci konuşması zeki öğrenci cevapları konumuzdahep kötü haberler aldığım , tedirgin zamanlar geçirdiğim bir durumdayım birazcık gülmeye ihtiyacım var diye gülünç yazıları,fıkraları okudum lakin biri çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim ( sizde okurken benim gibi +18 düşünmemeye çalışınogretmenogrencitesti5c560bd76bcb0gifalt :utan: :utan: :utan 1549142994 1549142994 ogretmenogrencitesti5c560bd76fb96gifogretmenogrencitesti5c560bd76fb96gif ogretmenogrencitesti5c560bd76fb96gif Bir gün Ali öğretmeni Ayşe Hanıma giderek dersten sonradan kendisiyle görüşmek istediğini söyledi Hoca kabul etti ve sordu: Sorun nedir Ali? Ben bu sınıfın düzeyine tarafından artı zekiyim Bir üst sınıfa dinmek istiyorum Özlem konusunda veri bahşedilen Müdür Ali'ye bunun için bir testten geçmeyi isteyip istemediğini sordu Ali çekinmeden kabul etti ve test başladı Söyle bakalım Ali: 3X4? On iki Peki 6X6? Otuz altı Müdür bey Japonya'nın başkenti? Tokyo Ve test bir saat sürdü Ali hiç kusur yapmadı Deneme sonunda Ali'nin öğretmeni de soru sormak istedi Ali ve Müdür bu ricası kabul ettiler Öğretmen sorulara başladı: İneklerde dört tane ben de iki tane olan nedir? Bacaklar öğretmenim! Doğru! Peki; senin pantolonunun içinde olup benim pantolonumun içinde olmayan nedir? Müdür bu soruya fazla şaşırır Cepler öğretmenim Kadınların tüylerinin en kıvırcık olduğu yer neresidir Velet tereddütsüz cevap verdi: Afrika'dır öğretmenim Yumuşak olup kadınların ellerinde sertleşen nedir? Müdür gözleri fal taşı gibi çözülmüş bütün konuşacakken Ali yanıtladı: Çivi cilası Peki Bekar bir kadına tarafından evli kadında daha geniş olan nedir? Müdür kulaklarına inanamıyordu Yatak öğretmenim Kadın vücudunda en ıslak organ hangisidir? Dil öğretmenim nefes nefese kalan Müdür test'i bitirmeye karar verdi ve: Değil bir üst sınıfa ben bunu aracısız Üniversiteye göndereceğim Çünkü ben bütün sorulara hatalı cevap verdim! (okuyanların %95 bence yanlış yanıt vermişdir üzülmeyin müdür beyogretmenogrencitesti5c560bd773922gifalt hahaha hahaha hahahaogretmenogrencitesti5c560bd773922gifalt hahaha hahaha hahaha)​  

Üst Alt