Son Konu

okkalı güzel sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
okkalı hoş sözler okkalı sözler okkalı nickler en sözler laflar okkali ♥ Hasret kapımda nöbetler tutuyor Sevgilim uzaktan bir şehirde gözlerim onu arıyor ♥ Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanında Öpsem doyasıya, koklasam seni ♥ En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ancak tatlım canın sağolsun ♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşı Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da bütün karşısında ♥ Bugün yeni bir birahane keşfettim mezarlığın aleyhinde Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim veya bütün aleyhinde ♥ Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim ♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir define saklanırmış Gökuşağını peşine düşüp takip ettim geçenlerde sende bitti En kıymetli hazinemsin benim, canımsın Sana içten bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına küçücük bir öpücük kondur ♥ Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekte seviyorsan, ömrünü vereceksin ♥ Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni hoşlanmak gibi yok ♥ Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olan olmadan senelerdir beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim ♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni fazla sevmeye devam edeceğim ♥ Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi Sen benim yok onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın ♥ Geceler seni sevdiğim değin uzun olsaydı eğer inan fakat yeryüzüne hiç güneş doğmazdı ♥ Sesini duysam da her lahza yüzünü görmek gibi yok, özlediğimi bil her lahza çünkü hiçbir şey seni hoşlanmak gibi değil! ♥ Sana yıldızlar dek yakın edinmek isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın almak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen değin yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim dek sevebilmen için? ♥ Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun! ♥ Bana o kadar bir mektup yaz ama sevgilim açar açmaz duyayım kokunu Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun Bana öyle bir mektup yaz oysa sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve böylece bir mektup yaz ancak sevgilim varsın ölümüm olsun ♥ yardım etmek mi istiyorsun? O vakit dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma o kadar hatıralarımı canlandır, iyi olanları? ♥ Ağırdır sevmelerim her kalp taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonradan ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım! Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil fakat o yalnız senin için yanan kalbimdir ♥ Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi açıklamak için kelimeler bulamıyorum Fakat bir şeyi bil fakat seni çok seviyorum? ♥ Bir insanı hoşuna gitmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle almak istiyorum ♥ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler Ahali onu hayatı her tarafında belki bir kez görürler Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem? ♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar fazla seveceğim ancak bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin ♥ Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın yiğitlik veren sevinç yanı ve sen tekrar tekrar sevgimin tek nedenisin ♥ Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak ♥ Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum ♥ Yüreğim hafif ıslaktır benim rahat köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç defa güneşe asmaktan ♥ Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim ♥ Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir hayal mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni Fiilen yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten ♥ Gözlerin akarsu kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa ♥ Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim ♥ Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? yavaşça eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım ♥ Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi? ♥ Nasıl ancak uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzak olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar dek yakın edinmek isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar dek yakın elde etmek isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN ♥ Eğer gökyüzü bir tutam kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı gerçi sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi Seni pek fazla seviyorum ama ♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir define saklanırmış Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti En kıymetli hazinemsin benim, canımsın ♥ Bir Takım rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer Bazıları da çok fazla güzel Benim en uzun ve en hoş rüyam şu lahza bu mesajı okuyo ♥ Bu gece rüyama gir gizlice, beni sımsıkı sar öp kokla en ince ayrıntısına kadar, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonradan çek git kahrolası hayatımdan sinsice! ♥ Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi fakat sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk değin uzun olduğu öğretilmedi Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim ♥ Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkür ederim Seni seviyorum! ♥ Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde kolaylık gibisin, ışığım sensin, güneşimsin Bil ki çok özlendin ♥ Bir erkekle mutlu olmak için onu oldukça çok anlayıp az da olsa hoşuna gitmek; bir kadınla mutlu görünmek içinse onu bolca sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir ♥ Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye Azıcık vakit istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başka biri ile, kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye ♥ Arzular göz açıp kapayıncaya dek geçer biter Fakat seninle aramızdaki sevgi ve aşk katiyen bitmedi Ne değin kötü şey yaşayan olsak da bütün bildiklerimi içimde yaşamış sana ayırdım Belirlenmiş ol ama kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil oysa bu bundan böyle senin gözünde değerinde kazanmak ve daha memnun etmek içindir Seni seviyorum ♥ Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler Yani hissetmek isterler Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum ♥ Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lüzumlu ♥ Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana! ♥ Bir insanın idealleri olmalı, ebediyet gibi Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi ♥ Seni seviyorum; elini kalbimin üstünde hissettiğim vakit, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için ♥ Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardındaki yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum ♥ Seni ne değin sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası değin seviyorum seni ♥ Rüzgara baskın olamıyorsan yelkenlerini ona tarafından ayarla ve unutma fakat yaşam karşılaştığın güçlüklerle yok gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir ♥ Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpatıp gün ışığının kandili utandırdığı gibi ♥ Karamsar yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,realist tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür ♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni pek çok seveceğim fakat bir daha cennetine dönemeyeceksin! ♥ Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır ♥ Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir Size yolunuzu gösterir lakin uzak ne olduğunu söylemez ♥ Paylaşacak dostlarınız yahut iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur ♥ Herkesi kusurları ile görebilen bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini umma ♥ Sen Beni Bir Dağın Eteğindeki Gelincik Dek Severken Ben Seni O Dağın Doruğundaki Kardelen Değin Özlüyorum ♥ Buruk Bir Duygu Yüklenirse Yüreğine, Gözlerin Vakitsiz Dalıverirse Uzaklara, Hele Kulakların Çılgın Gibi Çınlarsa Bilki Bir Yerlerde Özlenmişsindir ♥ Duyguydu Yıllardan Beri Bozdurup Harcadığımız, Sevgiydi Gölgelerimizi Kıskandığımız, Kaderdi Pençesinden Kurtulamadığımız, Mutluluktu Tadına Doyamadığımız, Aşktanda Öte Birşeydi Adını Koyamadığımız ♥ Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Ulaştığında O Bir Damla Serinliği Benimle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön Bilki O Rüzgarda Ben Olacağım ♥ Karanlık Aydınlıktan, Yalan Ilk Elden Kaçar Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar ♥ Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret ancak Yalnızlığın Acısını Anlayasın Dudaklarını Okşayan Tuz Tanecikleri Hisset, Hisset ancak Daha Hoş Ağlayasın Gönülden gönüle attın kendini bir tutku uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini bundan böyle bir hancıdan farkın kalmadı ♥ Bir damla gözyaşın almak isterdim yanaklarından süzülüp dudaklarından ÖPMEK İÇİN ♥ Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan tatlı bir rüyasın sen ♥ İnan senin yanına benzeri birbirimizden fazla uzaktaymışız gibi geliyor banaYalnızlığımı seviyorum çünkü ancak o süre seni yanımda hissediyorum ♥ Dertlerimizi avutan düşünce ve hikmettir O engin denizlerin ötesindeki yerler değil ♥ Sen uykusuzluk nedir bilir misin?Gece nemli yastığına başını ayarlamak,yarın ne olacak diyekorkuyla uyumaya çalışmakSen geceleri yalnızlıktan gözyaşı dökmek nedir bilir misin? ♥ Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım yaşam yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya layık ♥ Biz her ne değin sosyetenin tamamlanmış taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz ♥ Ben seni Bir Kum Parça Başına Adını Yazacak Kadar Yok Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Değin Çok Seviyorum ♥ Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim arzu ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun? ♥ Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni fakat ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun ♥ Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde ♥ Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye bedel, iyi dostlar var özlenmeye değerinde, ama biri varki can vermeye değerinde! ♥ Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yahut yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada ♥ Yaprak döken gençliğimin satır arasında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine dargın suskunluğumun baş harflerisin ♥ Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar değin aydınlık,yıldızlar değin ulaşılması zorsun fakat yıldızlar milyonlarca sen bitanesin ♥ Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri fazla sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri ♥ Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir sözcük olsam ve Sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam ♥ Ne dünden daha eksik Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum ♥ in saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve bitmiş kuştüyü vadiler Bulutlara böylece baktım Ama şu anda yalnıca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri Fazla şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma ♥ Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır ♥ Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde Seni , senden uzak , sensiz ,seninle yaşıyorum ♥ En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar Gülümsemek senin için bir arzu olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun ♥ Bir demet gül belirlemek isterim sana Güllerden güzelsin aslında Gülü bir gün, seni daima seviyorum ♥ Bir Takım aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek Seni seviyorum! ♥ Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler Kuvvet geldi ayrılık alışamadım ♥ Yaşamak özlemsiz, açlık sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ama hoşlanmak daima beraber elde etmek degil, sensizken bile seninle olabilmektir Acilen yanına değilim belki ama özlemim sevgim her zaman seninle Seni seviyorum! ♥ Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisinSeni seviyorum Keza de fazla ♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir Hemen uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum ♥ Benim sevgim zaman ve uzaklıkla sınırlı yok, zamanı kaldırınca benzer andayız uzaklığı kaldırınca benzer yerdeyiz, o vakit her an ve tekrar seninle beraberiz ♥ Ağlamak istiyorsan eğer başını düşey tutki göz yaşların seni ağlatan dek alçalmasın 1549098384 1549098384 okkaliguzelsozler5c555d94a5c32okkaliguzelsozler5c555d94a5c32 http:wwwuslanmamcomimagessmiliesfrowngif ♥ Biz denizci değiliz her limanda sevgilimiz olsun, biz liseliyiz sevdikmi birkere severiz ♥ Bilirmisin Bir Fidan Susuz Kalırsa Ne OlurTabiki Kurur Ve Ölürİşte Ben Bir Fidan Sen susun Eğer Sen Olmazsan Kurur Ve ÖLÜRÜM AşKıMM ♥ Kahretsin unutamıyorum fakat normaldir,çünkü o benim kalbimle beynim arasında çelik halattan asma köprü kurdu, nice tır konvoyları geçti köprü sallanmadı bile!!! ♥ Sen bir güneşsin etrafında bir fazla gezegen var lakin unutmaki ben de bir dünyayım ve bir tek bende yaşam var ! ♥ Ben mavi, Sen gökyüzüBen deniz, Sen dalgasıBen karoser, Sen canSöyle şimdi, Dalgasız deniz, Cansız vücut, Sesiz bir Ben olur mu hiç? ♥ Şu uzun gibi görünen lakin gayet kısa yaşam yolunda tedavi olmasa da gözyaşı dökmek! Mümkünmü ama ağlamamak ♥ Çölün suya duyduğu özlem bile, Benim sana duyduğum aşkın yanına hiç kalır! Ben sana kavuştuğum gün, Çöller gözyaşlarımla ıslanır ♥ Hasret ve açlık sevdiğinle hoş, karşımdaki senin gibi olunca özel, tut onun elinden yada gönlünden, bak o zaman ayırabiliyormu ecel ♥ Sen güllere özenme, güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin, sevgi kadar özgürsün ♥ Hayatıma bir yalnızlık çöküyor sen uyuyunca, gecenin karanlığında kayboluyorsun usulca, her sabah gözlerimi açtığımda, yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma ♥ Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya ♥ Gecemi aydınlatan ay gibisin ve ben mehtabında elimde kadeh, kalbimde yanan ateşi söndürmeye çalışıyorum, bu alev beni böylece sarmış fakat, ne yapsam söndüremiyorum  

Üst Alt