Son Konu

Sayesinde Anlattım Durumu Destek !

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evet en baştan kızı ilk gördüğüm andan başlayayım yazmaya Birincil görüşte aşk denir ya işte o bu olsa gerek Kızı liseye başladığım ikinci ya da üçüncü gün serviste gördüğüm lahza tutuldum Beni benden aldı Ilk kez aşkı yaşıyordum belki de O günden sonradan kızı araştırmaya başladım ve şansıma kız benden bir yaş büyük çıktı fakat gerçi öyle aldırış etmedim bu yaş farkına ne de olsa bir yaş Okulda defalarca onu gözler oldum Onun ismini öğrenmeye geldi sıra emrindeki kendine soramadım utangaçlıktan sadece bakışmayı beceriyordum Neyse fakat ismini serviste birisi seslenirken duydum öğrendim ama soyadını bilmiyorum daha bunu bulmak güç olmadı servis listesi sağ olsun ve sonra sıra facebook'tan eklemeye geldi sıra Istek yolladım kabul etti Yan ben buna çok sevindim beni biliyor zannettim fakat yanılmışım ertesi gün sabah sınıftaki kızı tanıyan kız arkadaşım bana ortak arkadaşı olduğu için eklemiş hatta bana sordu seni dedi Alt bozuldum belirli etmesem de Neyse bir fazla defa yüzyüze konuşmayı denedim lakin her zaman şu mahçupluk yüzünden bir türlü adım atamadım sürekli sanki beni tutan birşey vardı oysa zaten götdüğüm de fazla heyecanlanıp panik yapıyordum elim ayağım birbirine dolanıyordu Gel süre git süre baktım böyle olmayacak hiç olmazsa sanaldan bir şeyler konuşayım dedim İnanır mısınız napıyorsun diye mesaj atamıyordum düşünün o derece utangaçlık oysa paylaştığı şeyleri beğeniyordum o da benimkileri beğeniyordu ( genelde aşk sözleri ) 9sınıfın sonlarına dürüst tamamen muhakkak ettim sevdiğimi 9 Derslik diğer taraftan bakmışım bitti

10 sınıfta değişmeyi umuyordum Ama aynı bendim tekrar Biraz daha alışmıştım sözde Günaydın falan diyordum gerisi değil Günler böyle olur ya konuşurum umuduyla geçti lakin nafile Kızla çok göz göze geliyorduk bu arada kız arı gibi çalışan hocalara soru falan soruyor bu benim için fırsat olabilirdi konuşamadım Kızın doğum günü geldi çattı doğum günün kutlu olsun diyemedim yüzüne facebooktan kutlayabildim Neysa birgün kız bahçede badminton oynuyo bende oralarda oturuyorum Kız beni badminton oynar mısın diye çağırmasın mı Bi heyecqn bir heyecan gittim ve oynadık lakin pek bi konuşamadım elime ne fırsatlar geçti hiçbirini değerlendiremedim artık yapacak tek şey vardı hatırından çıkmak Evet unutacaktım ve o kadar başlayacaktım 11sınıfa Unutmalıydım çünkü kız seneye sınava girecek üstelik kızın kafasının benle meşgul olmasını istemiyordum Çünkü iyi yerler kazanmasını istiyordum

11sınıf başladı Alışılmış bir taktik var bir kızı hatırından çıkmak için başka bir kız bul Gözüme bir kız kestirdim tanıştık falan derken ( emrindeki bu kızla kuytu konuşamıyorum) senin sevdiğin gibi sevememcümlesi kızdan soğuttu ve baştan eskisine yöneldim Çünkü biliyorum hayatımın aşkı bu kız Ama işte bundan böyle fazla geç gibi Çoktandır konuşmuyorum ve kız dahası başını dersten kaldırmıyor malum ygs yaklaştı Dersle kafayı bozdu Evet sorun işte burda Sizce ben de derslere iyice kendimi verip aynı yeri kazanmalı mıyım ? Hala şansım var mı ? bundan başka çoktandır konuşmuyorum durduk yere ne konuşcam bir takviye etseniz Nasıl yaklaşıyım Soru sorarak falan mı ? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar Bu kız bana roman yazdıracak böyle devam ederse İçimdeki duyguları ve yaşantıları yazıya dökmek istedim Okuyan herkese teşekkürler

Üst Alt