Son Konu

Sevgililer günü ile ilgili kısa anlamlı güzel sözler

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgililer günü ile ilgili kısa manalı hoş sözler

http:forumbilgilihocamcomforumimagessevgililergunuileilgilikisaanlamliguzelsozler5ad0caa5298d2
*Bu soluk dünyamın tek rengi sensin Tek yaşama sebebim yine sensin Seni çok seviyorum Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim

* Uyuduğunda seni izlemek vardı şu anda Kokunda ayyaş olmak Seni kaldırmak için istemek ama kıyamamak bir tanem sevgililer günün kutlu olsun

* Sana layık bir benzeşen elde etmek için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum İyi oysa canımsın, iyi ancak varsın Sevgililer günümüz kutlu olsun

* Azıcık daha sen istiyorum yokluğunda kapatamadığım y?ralarım için senin için kaybettiğim benliğime her tarafta kavuştuğum için bana azıcık sen lazım sadece sen Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım

* Yaşam arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni nasıl sevdiğimi biliyormusun Sevgililer günümüz kutlu olsun

*Sen en büyük sevgiyi adalet edecek dek çok iyi fakat herkesin sevmeyi hak edemeyeceği değin çok özelsin

* Çiçek dalda sen y?nımda koklanınca güzel dünya aşktan başka her şey yalan yaşadıkça Sevgililer günümüz kutlu olsun birtanem

* Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen Kalbime hapsettim, her atışı sen Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık tümü sen Seni fazla seviyorum Sevgililer günün kutlu olsun aşkım

* Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana defalarca hep yeniden açtırmak isterim Sevgililer günün kutlu olsun aşkım

Ara Sıra sorarlar, “Hayatında biri v?r mı diye Hayatımda biri yok Birinde hayatım var Sevgililer günün kutlu olsun sevdiceğim

* Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum lakin kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem

* Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum Mavi gözlerini özlüyorum Sevgililer günün kutlu olsun

* En imkansız hayalimdi, sabah seninle uyanmak Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak Sevgililer günün kutlu olsun aşkım

* Seni yıldızlara benzetiyorum onlar değin uzaktan onlar dek erişilmezsin fakat bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim! *

Üst Alt