Son Konu

Sevgilim beni aldatıyor mu ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evet bu konu bambaşka bu sefer forumdaşlarımBir sevgilim var

beni elde ettiğinde ayrıntılarıyla salan bir kişilik Mesela ayrılırız onun yüzünden suçu bana atar ben de hiç takmam haklı ben olduğum için sonradan kendisi geri döner Geri dönünce barışıncaya değin çok peşimde dolanır Barışınca bırakır bundan böyle tasasız Ayrılınca tekrar kıymete binerim Hele ayırlınca üstelik bana kızlar yazarsa garip deliye döner

şu lahza dersini almış gibi hoş güzel konuşuyoruz Lakin işte böyle bir şart var Ayrıldığımızda fazla kıymetliyim barışınca yok nasıl olsa elimde gibi Başka Biri mı var diye düşünmüyor değilim Mesela ona asılan erkekler olmuş ayrıyken numalarını silmemiş Hemen yeni öğrendim bastım azarıBiz öbür iken x diye bir çocuk buna yazmış asılmış filan bu bağlı yalnızca ben y yi(ben oluyorum y ) seviyorum demişSilmeyi bırakın böyle bir durumda engellemesi lazım yok mi sizce?üstelik afedersiniz üslüptan dolayı sevgiliminde günahına girmek gibi olmasın fakat kuyruk sallamayana birisi hala mesaj yazan mı ?Şuan barıştık ve hala mesaj atıyormuş

Şu Anda de bastım azarı işte sana güvendim seni sevdim filan dedimBiz ayrıyken sana bir çocuk asılıyor ve sen onu silmeyi bırak engellemiyorsun bileDerhal o çocukta mı kusur sende mi hata dedim?Kapattım telefonu

Ne diyorsunuz?Hepiniz yorumları değerlidirTeşekkürler

Üst Alt