Son Konu

Sizce benden soğudu mu?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgilimle yaklaşık 6 aydır çıkıyoruzBeni ailesiylede tanıştırdıBu yaz ailesinin yanına çok sık gittim çokda iyi insanlarİlişkimiz başlarda kötü gidiyordu 4ayımızda büyük bir kavga ettik aralıksız kavga ediyorduk zaten,ben hep kavga çıkartıyordum o hep alttan alıyorduO gün dayanamayıp patladı ve gidiyorum dediSonra mesaj attı barıştık ve ben değiştim ilişkimiz çok güzel gidiyordu hiç sorunsuz kavgasız lakin annem ve babamın boşanma kararını öğrendiğim gün bizim ilişkimiz her yerde eskisi gibi oldu o bunları alttan aldıÇünkü durumumu biliyordu bana destek olmaya çalıştı üzülme bak benim ailem senin ailen benim annem senin annen burdada iri bir aile olucaz dediOnun teyzem dediği bir komşusu var yıllardır tanıyor kızları fazla güzel bizden 3 yaş büyükler üniversitede okuyorlarOnları ilişkinin başından beri kıskanıyorumİftarda onlara gideceğini söyledi o günde annemin babamı aldattığını düşünüyordum ve moralim baya bozuktu yeniden ağız dalaşı çıkardım alttan aldı ama diğer gün onunla buluşmayacağımı söyleyip skype'ı yüzüne kapatınca işlenmiş bitirelim dediİçini döktü bu zamana değin katlandıklarını anlattı bundan böyle gücünün kalmadığını ve 1 ay konuşmak istemediğini söylediBen fazla kötü oldum ve özür diledim ayrılmadık değişmeye karar verdim ve o ne dese kabul ettim o gün ama günün sonuna içten sabrım taşmaya başladı her şeyi içime atıyordum susuyordumOnun yanında gidecektim o gün şayet görünce mutsuzluğum geçer dedim ve gittim onu sabahtan öperek uyandırdımÇok mutlu olduDaha sonra bir anda sinirlenip gözyaşları içinde sinirimi boşalttım ona bir şey demedim fakat o beni öyle görür görmez dayanamadı ve oda ağladıSonra her şeyi içime attığımı anlattım içine atma bana anlat dediTamam dedim kedisi vardı 2 aydır besliyor onlara çok alışılmış bir kedi yavru ufacık,onu kedi evine bırakacaktı benim daha iyi bakacağımı düşündü ve bana verdi bende aldım bütün yol kıvrandı kedi yolun sonunda ondan ayrılınca duruldu üzüldüBaya fena oldum ben kediyi o kadar görür görmezEve geldim kutu yaptım yem verdim su verdim yedi 30 saattir uyumamıştım ve büyük kediler bunun civarda topladı o saatte çıkamayıncada su döktüm camdan onlara onada gel dedim al kediyi çok kötü oldu kedi o ablalarım dediki bizden 3 yaş büyük olan kızlarda kalacaktı annesi ve kardeşiyle kediyi alamam diyince bide bugün annemden şüpe edeceğim daha çok şey duyunca fena olmuştum ona başladım saydırmaya seni sevmiyorum vicdansızsın bitti her şey o arada çıkıyorum ceren ablama veriyorum dedi verdi kız bana abartıyorsun kediyle aşk ne alaka filan dedi bende kızı kıskandığım için gelip almıyor kedi ölecek burda dedim babası burda nasıl kalkıp taa oraya gelsin çocuk ablacım dediOnlarda vicdansızlar kediyi eve alıştırmamalılardı eyvah değil mi dedimKızda saygısızlaşıyorsun filan diyince bende ben böyle konuşuyorum beğenmezseniz konuşmazsınız dedimOda beğenmiyorum arif gelince konuşursunuz iyi akşamlar dediSevgilimin aile bağı güçlüdür çok takar böyle şeyleri fakat benim ailem yıkılıyor ben hiç aile nedir bilmemBana değişmeyi düşünmedin dimi yazıp çıkmış bende ona denediğimi ama onun istediği gibi biri olamadığımı filan yazdım yanıt gelmedi bütün gece yalvardm mesajlarda lakin cevap gelmediBende aradım sesi fazla soğuktu ilk önce ne diyeceksen de dedi bende annem evde sonra konuşuruz skype'a gel diyecektim dedimOlmaz tableti kardeşim aldı anneanneme gitti babamlaPclerdede bir şey var diyip geçiştirdiBen fazla fena oldum ve bütün gece ağladım 30 saatin ardındaki sadece 3 saat uyudum bugünde hiç uyumadım ve sahur yapmadım iftardada yalnızca çorba yedim fazla kötüyümNe yapacağımı bilemedim o kızdan özür diledim fark etti cevap yazmadı bende bir şey sorabilirmiyim dedim sor dediArif nasıl dedim bu kadar düşünüyorsan tavırlarını tartıp biçip yap dedi bide özürünü kabul ediyorum hatanı anlaman iyi bir şey buda sana son mesajım bir daha konuşmayalım iyi akşamlar dediİyi akşamlar dedimAnnesine arifi sordum nerde diye oda sabah eve gelicek canım dediAnnesine anlatmamışlar galiba konuştuŞimdi erkek arkadaşım yolda annesi bir saate evde olur dediEğer yazmayıp uyursa şüphesiz soğumuştur çünkü o defalarca bitkin bile olsa bana yazmadan uyumazdıSizce bu ilişki bundan böyle düzelmez mi? Beni artık sevmiyor mu?

Üst Alt