Son Konu

sizce o beni seviyormu ben onun için bi eğlencemiydim yahut

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar bende arkadaşımın aracılığıyla tanıştım,birincil bizim okulun oraya gelmişti otobüste kızlar beni otobüste çağırdılar işte bu çocuk senden hoşlanmış felan diye istemiyorum dedim bende,sonra benim kanka tel nomu vermiş buna görüşüyoduk samimi,biz arkadaş olalım dedim cilalı felan dedi konuştuk işte,kızlarla birlikte buluşmaya gittik orda felan fazla iyidi,msnde görüşmeye başladık seni fazla seviyorum senle doğmadım fakat senle ölecem felan diyodu 2 haftayı geçkin peşimde koştu,sonradan kabul edince 1 haftaya kalmadan abim le tartışma ettik ailevi sorunlarım felan var dedi,ben de ona aleyhinde iyi davranınca şımardımı,havlandımı ayrılalım dedi bilmiyorum kafam çok karışık sonradan konuşalım dedi,bende tamam o süre ben ayrılmak istiyorum dedim,şimdide bizim arkadaşa benaskere gidecem ondan böle yaptım dedi,fakat ben inanmıyorum onun sözlerine,arkadaşıda bu bi kız buldu bu yüzden böle yapyıo dedi onada inanmıyorum,hemen ise benim arkadaşıma gelip ondan yüz yüze özür diliycem diyo arkadaşlar ben ne yapıcam destek edin bana seviyomu sizce o beni,yahut eğlenmeiyim ben onun için

Üst Alt