Son Konu

yalnızca anlatmak istedim..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2 sene biriyle birlikte oldum ailesiyle tanıştım o da benim ailemle yüzük taktık kendi aramızda okulların bittiği yaz söz olucaktı her ilki birlikte yasadıkbinbir türlü emek sarfettim ilişki hep benim omuzlarımdaydı o hiç emek vermezdi ama ben o zamanlar farkedemedim cümbür cemaat beni uyarıyordubeni seviyordu fakat kuşkusuz aşık değildi ben cok asıktım halada asıgım unutamadım 10 aydır ayrıyız laf yapıcamız yaza gelemeden kışın ayrıldık birbirimizi cok sıkıyorduk herseyime karışırdı bende onun anlaşamadık daha pozitif bitti aylarca barışmayı denedik olmadı daha sonra benden koptu iyice ögrendımki bircok kızla takılmış bikaç jurnal yapamamış bölünmüş defalarca acilen faceden tanıstıgı yüzünü bile görmediği bir kızla birlikte daha 1 aydan evlılık planları yapıyorlarmıs falan aşktan ölüyorlarmış uzaktan herseylerini takip ediyorum kendime cefa ediyorum fakat sürekli ayrılıp barısıyorlar eski sevgilim beni inkar etmiş birlikte kalışlarımızı ilşkimizi yüzükleri komple herşeyi yıkldım mahfoldum üzüntüden ne yapıcamı şaşırdım kız birşekilde benimle geçmişini öğrendi lakin yüzüğü cinselliği herşeyi reddetmiş benim bir paylaşmımdan kız bana sardı bi ton hakaretler küfürler hıcbırne karşılık vermedim cocuk msjları okumus foto yollamıs hep kızın bana ettıği hakaretlere ragmen birşey demedi yalnızca bana msj atıp engelle onu dedi konu böylece kapandı ve ben hala hcbır hatırayı atamıyorum bu değin karaktersiz bir insana nasıl aşık oldum sadece açıklamak istedim içimdekileri kimseye anlatamıyorum kusura bakmayım

Üst Alt