Son Konu

Efsanevi Analist, Yükselmeye Hazır 6 Altcoin’i Duyurdu!

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
AdobeStock_439193965-scaled-1.jpeg

Kripto stratejisti ve trader Michael van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) ATH’ye yükselişinin ardından bir avuç altcoin için büyük umutlara sahip. Analist, bazı altcoin projelerinde ciddi artışlar bekliyor.

Michael van de Poppe: Chainlink’in hala ilgi alanında olduğunu düşünüyorum

Yeni analizinde Michael van de Poppe, merkezi olmayan fiyat akışı hizmeti Chainlink’e (LINK) yönelik en son analizini paylaşıyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu aşamada, bu konuda bir pozisyon almak istiyorsanız Chainlink’in hala ilgi alanında olduğunu düşünüyorum. Bence bu tamamen iyi, sadece bir çıkışa hazır.
4f785c251d28735241b41102fd3ed295-1.jpg
Michael van de Poppe: Curve DAO Token patlayabilir

Michael van de Poppe’nin listesinde bir sonraki sırada, Curve DAO Token (CRV) yer alıyor. Yeni bir kırılma yapmadan önce analist, kripto paranın kısa vadede yatay hareket etmesini bekliyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Curve DAO Token burada bu güzel yeniden testi görüyor… Burada dirence doğru devam etmeyi göreceğimiz güzel bir yapı ve daha sonra bir aşamada patlayacağız.

Michael van de Poppe: Bu altcoin projesinde bir kopuş olabilir

Ardından Michael van de Poppe, geliştiricilerin Ethereum ağındaki tıkanıklığı atlamasına yardımcı olmak için tasarlanmış merkezi olmayan uygulama (DApp) protokolü Skale’ye (SKL) bakıyor. Michael van de Poppe SKL’nin önümüzdeki ay yükselmeye başlayacağını düşünüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük olasılıkla Kasım ayında, Skale’de yeni itici gücü, son itici dalgayı yaşamadan 1400 Sats öncesinde bu kopuşu yaşayacağız.

Michael van de Poppe: Bu altcoin fiyatında büyük olasılıkla bir kırılma gerçekleşecek

Michael van de Poppe daha sonra The Graph için grafiği analiz ediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu da listede… O geçtiğimiz aylarda düşük performans gösterdi ve aslında 2021’de yalnızca bir dürtü dalgası gördü. Ancak burada destek devam ederse… Daha yüksek dipler yapmaya devam ederse, büyük olasılıkla bir kırılma gerçekleşecek.
file-7841.jpeg
Analist: THORchain daha yüksek bir dip yayınlamak için harekete geçti

Kripto analisti, merkezi olmayan zincirler arası likidite protokolü THORchain’i (RUNE) daha yüksek bir dip yayınlamak için harekete geçtiğini söylüyor. Bu da analiste göre, yukarı doğru başka bir hareketin olabileceğini gösteriyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu büyük toparlanmayı gördüğümde, kendimize hafif bir konsolidasyon sağlayacağımızı, kendimize daha yüksek bir dip vereceğimizi ve sonra devam etmeye başlayacağımızı varsayıyorum.

Michael van de Poppe: VeChain’in (VET) bu seviyelere ulaşmasını bekliyorum

Tedarik zinciri platformu VeChain‘e (VET) gelince Michael van de Poppe, Ekim ayının başındaki tahminine bağlı kaldığını ve sürdürülebilir bir yükseliş trendi başlamadan önce kripto paranın en az 0.00000149 BTC’ye (0.094) düşmesini beklediğini söyledi. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala VeChain’in (VET) bu seviyelere ulaşmasını bekliyorum.

Üst Alt