Son Konu

Nihat Doğan'ın Aacayip Geyikleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Nihat Doğan'ın Aacayip Geyikleri Dolanıyor artalarda Nihat Doğan'ın geyikleri, e gülüyoruz kardeşim ne yapalımnihatdoganinaacayipgeyikleri5c4e9a72d768ealt :D Big Grin :D Kızıyormuş kendisi sinirleniyormuş hatta yürüyüp gitmek için girmiş Survivor yarışmasına vs vs Yahu derhal bu geyiklere gülünmeyecek gibi değilki arkadaşlarım İşte karşınızdaaa Nihat Doğan Geyiklerinihatdoganinaacayipgeyikleri5c4e9a7313797gifalt :puha: :puha: :puha: 1548655214 1548655214 nihatdoganinaacayipgeyikleri5c4e9a7317f33nihatdoganinaacayipgeyikleri5c4e9a7317f33 nihatdoganinaacayipgeyikleri5c4e9a7317f33 NiHAT DOĞAN'DAN VECIZ SÖZLER Saygıda sıfır hatayla oynarım Önüme trilyarlar serseydiniz Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı Yiyorsa face to facehalleder Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı Ben helalimin yoluna gül serdirtmem Nihat Doğan sakal gibidir, kestikçe uzar Benim koyunum Avrupa'dakinden bambaşka bakıyor iNTERNETTEKi DOĞAN GEYiKLERi Geçen gün İngiltere'ye gittim Adamlar aşmış arkadaş, elin çöpçüsü bile İngilizce konuşuyor İyi ancak tanıdık olmayan biri olarak doğmamışım Çünkü yabancı dil bilmiyorum Annemler yedi kardeştir Tesadüfe bak dayımlar da yedi kardeş! Geçen gün havada bir kuş gördüm, gözlerime inanamadım Uçuyordu Beni çok iyi haberdar olan çok iyi biliyor İnanır mısınız; annemle babam aynı gün evlenmiş Avatar'ı 9 Kez izledim sanırım durum uzayda geçiyor Maçta hakem sarı kart gösterdi Anladığım kadarıyla kart sarıydı id Yaşamak için nefes edinmek zorundayız Anladığım kadarıyla, nefes almazsak ölürüz Kurtlar Vadisi'ni 4 yıldır izliyorum, dost inanır mısın; 1 tane bile kurt göremedim Asansörde 4 karakter yazıyordu; ben de binmek için 3 kişi daha bekledim Doktora gidip aaa deyindedim, beni psikolojik danışma bölümüne gönderdi, anladığım kadarıyla o bana aaa deyindiyecekti Seni Seviyoruz Nihat DOĞANnihatdoganinaacayipgeyikleri5c4e9a72d768ealt :D Big Grin :D Kralsın !  

Üst Alt