Son Konu

sizce beni hala seviyomu yahut oyun mu oynuyo ?????

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkdaslar acık bir sekilde yazmaya calısıcam umaım açıklama yaparsınız SONUNA KADAR OKURSANIZ SEVİNİRİM

Benim gercekten sevdiğim bi kız vardı sonund ateklif ettim kabul etmedi lakin aradan 1 ay gecti kızkendisi bna sordu bni hala seviyomusun diye bende eet dedim felan filan işte cıkmaya basladık hersey yolunda hiç bir şekilde sorun yok normal konsuruyoruz evliklilten cocuktan vs her ciftin ğeleceğe dair adi sırada konsuar işte cıkmaya basladıktan tam 24 gün sonradan bu benden soğumaya basladı yani ne msj attı ne msnde konsutu ben aına msj atıyodu fakat yeniden nomal bitanem askım gib kelimeler kuruyodu konsuyoduk her neye 25 gün yani bi gün daha sonra dhada soğudu hiç msj atmadı kendi kendime acaba bu kız benden ayrılıcakmı dedim araan yarın saat ya da 1 saat gecti msj geldi korktum tüylerim diken diken oldu okuduguma terketmek istediğini gözü yaşlı oldugunu ve gercekten sevdiğini yazıyodu ndn dye bir kac defa sordum v her seferind bana soru sorma ayrılmamız gerekiyo dedi arkadas olarakta kaybetmek itemiyosun soru sorma dedi bende zormaladım sormadım cok üzülmüştü ayrıdıktan 115 saat gecti msn actı hiç bişey yazmaım nbr felan diye hiç bişey olmamıs gibi konsutu ben alt iyi felan dedim ve sustum sorna aradan 34 gün gecti ve bunun baskasını sevidğin, ve cıktıgnı öğrendim yan evvelden msn deki iletesine bnm dımı ayzmıstı onu sildi o cıktıgı cocuun ismini yazmıstı kim dedim arkim demişti ancak onu seviyomus her neyse aradan 34 hafta gecti ve bna msj felan attı alışılagelmiş ekisi gbi konsuyoduk görencıkıyouz sanırdı ailesi cok severdi beni her zaman kıza sen buna isteyelim felan diye sakalasırlardı sorna kızın o cocukta ayrıldıgını öğrendim bna birlikte gezelim felan d,iyodu gece 3 değin msj atardı resim yollardı felan filan eskisinden dha samimiydik sizce bu beni hl seviyomudur yahut benle oyunmu oynuyodur benle ayrıldgında bni sevdinmi yoksa baskasınımı sevdin diye sordğumda hyr baskasını sevmedim senide gercekten sevdim demişti sizce bnle oyunmu oynuyo yoksa hla beni seviymu eskisi gibi geziyoruz msjlasıyoruz konsuruyoz msn felan sorn bna sevgilin felan varmı diye soru soruyo kac kişiyle cıktın ebdnen sonr diye soruyo soruyo ve kısknı bni sizce seviyomu yahut hla oyunmu oynuyo NE OLUR CEVAP YAZIN

Üst Alt