Son Konu

onu fazla seviyorum lütfen kazanmama takviye edin...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar benim 4 senedir sevdiğim bi kız var onu hiç unutamıyorum her an düşünüyorum 4 yıldır bir ilişkiye başlarken daima düşünürdüm bi gün o gelse bunu bitirirmiyim diye 18 yaşındayım 1 sene önce mezun olduk biz ben face onun icin bi şiir yazdım ve profilimde yayınladım oda yprum atmış şiir çok hoş falan diye 10 dk sonra mesaj geldi sen şiirmi yazıosun bende istiyorum bir şiir dedi bende yadığım şiirin baş harflerini birleştirmesini söyledm yazdığım şiirin baş harfleri onun adını veriyodu yaklaşık yarım saat sonra bana yanlışlıkla mesaj attı mesajda: fatma kerem bana hala aşık facede benim için şiir yazmış yazıodu ben biliyodun çağırmak neyse yazıp yolladım ansızın telefon çaldı kerem fazla özür dilerim eşşeklik ettim yanlışlıkla attım böyle bişey olmasını istemezdim dedi bende manâlı yok dedim 4 senedir onu kesintisiz sevdiğimi anlattım neden mezun olmadan söylemediğimi srdu bende bişey değişicekmiydi dedim yanıt söyleseydin görürdün fazla şey değişicekti dedi peki şuan önemi yokmu dedim tabiki önemi var dedi ben görüşelim dedim oda onayladı 2 gün fazla seyrek olarak mesajlaştık dün buluşucağmz yeri söyledim hafta içi bi gün buluşucaktık ondan sonra mesajlarıma veap vermemeye başladı ne yapmam lüzumlu ne olduda birdenbire mesajlara karşılık vermemeye başladı sizce ne olabailir lütfen görüşlerinizi bekliyorum ne yappmam gerekiyor bana takviye edin lütfen

Üst Alt