Son Konu

Bir laf yüzünden kız arkadaşım beni terketti

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar ben takriben 15 aydır bir kızla çıkıyorum geçenlerde ilk önce buluşmaya fırsatımız oldu buluştuk birincil ilk önce yabancı gibiydik daha sonra bir sokakta onunla öpüşmüştüm ondan daha sonra fazla rahattık el ele omuz omuza gezer olduk ondan sonradan bunu eve bıraktım bende eve gittim azıcık mesajlaştık birşeyi yoktu ertesi gün konuşmaları azıcık değişik geldi ben ona romantik sözler yazıyorum oda '' bende,aynen,ne güzel olur'' gibi cevaplar atıyordu normalde oda romantik birşeyler yazardı bir kaç kere sordum bir şeyim yok ne olabilirki aşkım felan diyordu bi yarım saat sonra yeniden sordum dedim bundan böyle yeter birşeyin var söylemiyorsun dedim oda sen bana güvenmiyormusun dedi ondan daha sonra başladı olaylar ne kadar yalvarsam yakarsam affetmiyor beni 1 hafta oldu ayrıldktan 34 gün daha sonra aradım her yerde konuştum özür diledim affetmedi beni olağan arkadaş olarak kalalım diyo lakin ben hala deli gibi aşığım normal bir şekilde konuşabiliriz fakat eskisi gibi olamayız diyor peki zamanla olabilirmi birşeyler diyorum zaman gösterir ben bilemem geleceği göremem ben diyor arkadaşlar ben bu kızı nasıl geri kazanırım geçen zaman kayda değer yok ne yapmam gerekiyor yeterki dönsün bana lütfen ona bağlandım ben

Üst Alt