Son Konu

Ciddi bi ilişki sonrası...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bunu bana yaptıran ney bilmiyorum fakat olayı özetlemeye çalışıcam pozitif detaya girmeden 3 ayrı şekilde anlatıcam 1özet 2 sorun 3 bulduğum çözümler ve fikrinizi istiyorum hayatımda ilk kez bu nesil bişey oluyor ve hürmet duymanızı istiyorumSaçma yorumlar kimseye bişey kazandırmazLütfen ciddi olun

1 3 ay dek öncesinde biriyle tanıştımGörür görmez derler ya anlarsın hayatında o dersin işte böylece bi histiHer neyse tanıştık falan konuşuyoduk lakin eminim ikimizde hiç olmadığı değin gülüyorduk yani mutluyduk Atışıyoduk,birbirimizi kızdırıyoduk daha sonra gülüp geçiyodukBi kaç gün sonra ben açıldımHoşlandığımdan bahsedip belli olamadığımı platonik olmasından falan korktuğumu söyledimAçıkçası daha fazla onun ne hissettiğini merak ettiğim için böyle söylemiştimHatta işi ileriye götürüp konuşmayalım kendimce bi zaman ileriye gitmesin falan dedimKarşı çıktı ardındaki dur hislerinin gibisinden konuştu 3 gün falan oturup düşündük ikimizde ardından birlikte olmaya karar verdik 3 ay süren bi birlikteliğimiz oldu ailelerimizin bile haberi vardı birbirimizden Buluşmalarımız kısıtlıydı Her şey istediğimiz gibi olmuyordu şayet fakat yinede yetiyordu çoğu kişiden daha yoğun yaşıyoduk Üstelik ben başta birine karşısında bu dek yoğun duygular besliyordum ben öncesinde karşımda kini yalnızca cinsel arzuları hoşnutluk etmek için bi araç gibi görüyodum yani günü birlik ilişkilerim oluyodu fakat bu fazla farklıydı elini bile tutamıyodum birincil öpücük için bütün 1 ay beklemiştim ve bunu ona da söyledim ilişkiye tamamen o istikamet veriyorduTam anlamıyla aşıktık daha önce yaşanmamış gibi birincil'miş yarı ilik'miş gibiydi

2 Bi kaç gün öncesine değin bazı tartışmalar hatta maksimum bi kaç saat süren ayrılıklar bile yaşasakta gerçi olmuyordu ikimizde bi taraf yokken yapamıyorduk Bi kez buluştuğumuzda ağız dalaşı ettik baya baya sinirlendi gitti hileli olduğu haldeBi mektup yazmıştım sırası gelmişken yaklaşıp avucuna tutuşturdum ve metrobüs durağına dek yürüdüm hızlı süratli Bağlı o da aynı şekilde benzer durağa gelmek zorundaydı mecburdu neyse ikimizde ayrı yönlere gidiyoduk fakat ben onu izledim metrobüse bindi mektup elindeydi Bende o görmeden aynı metrobüse bindimBi sonra ama durakta indi mektubu okumak için bende indim ilk kez ayrım ettirmedim kendimiSonra yaklaşıp el imlâ kötü istersen destek edebilirim dedmSes çıkartmadı okudu daha sonra aniden boynuma sarıldıHiç yapmadığı bişeyi yaptı insanların içinde dudağımdan öpmüştüO gün olan herşeyi unuttuk evine dek birlikte gittik ardından döndüm Ve bugünden itibaren bütün 1 hafta önce çalışmadığım için tartıştık İleride çalışmayan bi adamla birlikte olamam aşk 2planda kalabilir birçok vakit dediÖyle yada böyle kendime yediremedim 3 gün aradı mesaj attı hiç konuşmadım Annemi aramış beni sormuş ardından kapatmış ve aramadı bi dahaNiye bilmiyodum lakin canım yanıyodu Bugün aradım telefonlarımı açmıyorduSonunda bi hışımla telefonu açtıBeni neden rahatsız ediyorsun dedi ? Durumu izah ettim Mektep için belge gerekliydi başka bi şehire gitmem gerekiyordu Ve okula o istediği için devam ediyordum aynı zamanda çalışmam da gerekiyordu herşeyi yapıcaktım ne istiyorsa Bundan Böyle bitti telefonlarımı açmadın sen bitirmediysende ben bitiriyorum bu değin dedi sinirli bi şekilde ve telefonu kapattı Bende her tarafta aramak istemedim daha iyi bi yol bulana kadar

3 10 ağustos doğum günü için düşünmüştüm lakin bunun için fazla var Sevgililer günü olabilir diye düşündüm günlük tutmayı ve ona yollamayı düşünüyorum Şuan biraz durulmasını istiyorum ortalığın süre herşeyin ilacıdır derler Sizce ne yapmalıyım Bundan Böyle dönüşü değil mu ? Sorun değil ayağına bile kapanırım ama zıt bi tepki verirse fazla fena olur benim için Bilhassa hanımefendi üyelerden yanıt bekliyorum

Üst Alt