Son Konu

Eski sevgilimle barışmak istiyoruuum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Uzun olucak imlâ okunmaz şayet Kısa kesmeye çalışıcam

Herşey okulda kızlara bakarken başladı kardeşim dediğim arkadaşımla takılırız çoğunlukla O birinden gözüne dedim madem iki kişiyiz yanındaki kızla tanışayım bende 1 hafta falan pek geçti
Onu tanıyan fazla arkadaşım varmış bi şekilde bilsin diye ondan hoşlanıyorum diye konuşturttum Kız yol alsın demiş bana ama niye? Sınıfımda beni seven biri var onun arkadaşıymış Neyse bi şekilde ulaştı
daha sonra bana tanıştık ettik baya bi bağlandım buna yaklaşık 2 ay çıktık fakat benim yaptığım hata vardı Diğer bi kız arkadaşım bana dedi o kızın seni sevmediğini kanıtlarım yapma etme derken bi süre sonra
ulaşmış buna o kız feyk hesap açarak Iftira falan atmış bana doldurmuşta doldurmuş kızı benim bağımlılığım var onuda anlatmış Öbürsü gün doğum günüydü sevgilimin fanatik birisidir
Güzel bi armağan hazırladım 1 hafta önceden uzun mesajımıda yazdım bekliyorum saat 12 olsun diye Yarım saat kala bu benimle ayrıldı Hediyeyi çöpe attım bende salak gibi ucuz bişeyde değildi
O sinirle baktım hazırda inandığı bi feyk hesap var Kullanayım dedim çıldırtmak için çünkü doğrusu seviyodu beni Hediyeyi ona verdim falan program metni yazdık bi şekilde devam etti neyse 1 hafta sonra
barıştık her tarafta O yazdı bana o kadar barıştık sonradan bi akrabası vefat etti bunun ki fazla seviyodu onu O ölüm ettiğinden 3 gün daha sonra ben ailemle bişeyler yaşadım evden kovulmaya dek gitti olay O gece
bi şekilde sebep oluşturdu besbelli hiç bişey yokken feyk hesap olan kızı ortaya koydu Ya ben ya o diye ben merak ettim acaba tepkisi ne olucak diye diretiyorum hala net bi yanıt vermedim sen veya o gibi

ZAMANI OLMAYAN ALTTAN OKUMAYA BAŞLASIN

İyi o süre kendine iyi bak dedi bitirdi orda Ben hiç mesaj atmadım o bu dek umursamaz olabiliyosa bende olabilirim diye lakin olamadım Fazla seviyorum hala aradan 45 gün geçti Yalvardığım bile oldu lakin
istemiyomuş beni Onu unutmaya çalıştım olmadı başkalarıyla konuşmaya başladım en uzunu 3 gün oldu Aklımda o varken yapamadım Bana karşısında var bişeyler muhakkak konuşmalarından falan Onun kankası benim
kankam kesintisiz üsteliyodum bundan böyle vazgeçtim Bana güvenemiyormuş sana dönsem üzüleceğimi biliyorum dönmesem pişman olacağımı dedi Geceleri erken yatardı o bende onun için erken yatar uyurdum O 45 günün
en fazla 1 haftasını uyuyabilmişimdir Çok hatam vardı benim yakın davranamadım, zorunlu ilgiyi gösteremedim Hemen geri dönücek gibi ama öyle gönlü yok Sizden istediğim ne yapmalıyım her yerde o güveni tahsis etmek
için? Kesintisiz tersliyor konuşmaya çalıştığımda Yeniden birlikte oluruz fakat ben eskisi gibi olmam dedi Soğuk davranırım böylece daha çok canın yanar dedi Bu değin Destek ediiğn

Üst Alt