Son Konu

kız tavlama sorunsalı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
başta kendimden bahsedeyim kumral saçlı yeşil gözlü minyon tipli şirin ve yakışıklı biriyim kızlarla felan çok gizli konuşuyorum hiçbir sıkıntım değil espri anlayışım felan ortama neşe katarım kısaca yakışıklıyım lakin kız değil bende mi sorun var anlamadım liseye geçtim kız kıtlığı yaşıyorum ortaokulda kızlar önerge felan ediyordu bakmıyordum lise de daha fazla kız olur lisede çıkarım dedim burada da böylece ekmek çıkmadı bize neyse sorunum şu kızlarla aram fakat kız değil çıkamıyorum kimseyle tipin olupta sevgilinin olmaması ilginç geliyor biri bana kimseyle çıkamama bedduası mı okuttu anlamadım destek ederseniz sevinirim ( sırası gelmişken anlamadığım ve bana ilginç gelen bi şey var kızlar beni gidip gelip öpüyor ( özellikle traş olduktan sonra arko reklamı gibi mübarek ) sarılıyorlar felan arkadaşca olduğunu biliyorum elhamdülillah tümü bacım fakat niçin öpüp sarılıyorlar yani ne oluyor çözemedim ve bana tatlı olduğumu birisi olduğumu söylüyorlar aklımda deli sorular sanırım bunları bana güvendikleri için yapıyorlar fakat güven verecek naptım iyi olduğum tanısına nereden varıldı aklımda deli sorular : )

Üst Alt