Son Konu

öbür taraf muhabbetleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
değişik taraf muhabbetleri *azıcık daha ışık aha ışıklar geldi amaninnn biraz daha huri *neyse günahı öderiz abi *bidakka ya ben öldüysem senin ne isin var lan burda tolga salak ayni arabadaydik ha ondan bende diy *şişşş kirmizi donlu arkadaşim bakar misin bir saniye kazaa burdan 3 mbit vurduruyormuş dogru mu? hayir altyapiyi kuralim çoktan, gelecek arkadaşlara rahatlik saglariz turksun dimi, şu taraftan * abduhu ve resuluhu tuh ya be kelimei sahadeti bile getiremedik *fazla sicak bi klima falan değil mu burda *abi iki dakka birine bakip gelcem aşşagidankimligimi birakimm abi boynuzunu mizragini yiyim he de guzel abim benim kirmizilarda o kadar yakişmiş *geç bakiim köprüden sen benim kim olduğumu biliyo musun? * demistim silahla oyun olmaz diye *sonunda !!! bunun için mi bu kadar kastım bea!!! üzerimde bi hafilik rahatlama hissediom! *sevgilim sonunda bütün dertlerimizden, bizi anlamayan o eski kafalılardan kurtulduk sevgilim tülin?? tülin son anda atlamaktan vazgeçti,canım (zebani) *mahmut abi nassı? oldu mu??? patladı mı bomba? *kadın: nası görünüyorum kim bilir, beni beğenecekler mi acaba ? * ee en yakın bufe nerde acep? gelirken sigarayı unutmusuz asaada *ee huriler, şaraplar nerde? biz onun için geldiydik *vefat vefat nedir ama gülüm, senin icin yasamayı göze almısım ulan burası neresi ? kızı etkilicez diye, som agzımızın kurbanı olduk böühüh ajda: merhaba ben ajda pekkan, ay cok heyecanliyim, paradise'a mi gonderilecegim simdi!? tanri: bu da kim? *ulan icmicektim o son kadeh sarabi amma carpti ha *zebani:maalesef sizi cehenneme göndermek zorundayız hanfendi polyanna:ay ne hoş zaten kırmızı bana hep fazla yakışmıştır lay lay lom * ben o yılanı hipnotize ederdim fakat o fare karıştırdı aklını biliyorum ben *bilseyim eğerbilseydimherşeyimi verirdimhiçbir şeye sahip olmazdım * aha kanatlarım var yaşasın bundan böyle melek mi oldum ? hayır dünyadaki mallıklarından ötürü kaz yaptık seni * internete girmem lazim maillerime bakicam bak su kirmizili amcayi izle o sana yolu gosterecek pekiy * dedim ben mavi tel diye! dinleyen değil na koyim *ben zaten ateist taklidi yapıyodum *merhaba efenim benim cennetten arsam vardı hurilere nazır  

Üst Alt