Son Konu

Türkçe Msn Nickleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Türkçe Msn Nickleri türkce msn nickleri fransız nickler fransız nickler ve anlamları KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi! ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYißeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM! SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN güzel eSeridiR! önceden PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, bundan böyle ßiZ NerDe PiyaSa oRDa! DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM! aSlanlaRa laf VerdiM, ÇakallaRa YeM oLmaM! DağlarıN TepesiNe, eŞkiyanıN aLnıNa, KızlarıN KalbiNe baki MehmetçiKYazacağıM! böylece günahsız DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa FiRaRıMYakıN! AKILLI oLupTa DünyanıN KahrıNı ÇekeceğiMe DELI oLurum DünYa ßeniM KahrıMı ÇekeR! SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN ARTI LAYIK VerMe, eĞeR HattindeN ARTI DEĞERINDE VerirseN o iNsaNı çok ivedi KaybedersiN! ßakMa ßaNa pek ! NefretLe DoluyuM! tıpkı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT, ßiZ Fakat uStasıyıZ VataN SevmeniN! Basit oLmıcaK SeNi Hatırından Çıkmak ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM Ölüm, Ölüm DediğiN NediR Ama GülüM ßeN SeniN iÇiN YaşamaYı GöZe aLmışıM! Tasa SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK! iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (Aynı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi) Hayat YaşandıĞı KadardıR, GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR! eRkekleriN SeNi SeviyoruMDemeSi ßiR MumuN Asla SönmeyeceğiMDemesiNe ßenzeR! ​ ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı Kadar ßiLe Uzakta KalamaM GözleriNe iÇiNe Dert oLacaK SaNa SoN ßakışıM! KıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH'i Baskı, FatiH'i TeK oLmaLı uNutmayıN; HeR aŞK ßiR ßitKi iSmiyLe ßaşlaR Lakin HayvaN iSmiyLe SoN ßuluR! aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe! iSkeletleR DiyarınDa ßiR eT ParçasıyıM! MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN Gelir NoN VogLio NessuNo CHe Mi aDdolaRa Mai! uÇurumuN KenarınDa Da oLsaN SırF HayaTa GıcıKLıK oLsuN DİYe GüLümSe! FarkımıZ TarzımıZ BiziM MoLLaaRaPLı oLmamıZ Ya KaN KustururuZ Veya Tam SustururuZ ßu HususTa Ne Kural NeDe KraL TanırıZ! aLtı EvLiya, üsTü EşkiYa, iŞTe ßuraSı MoLLaaRaP, Derhal DağılıN uLeyNnN! KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM! EğeR ßiR YerDe Küçük aDamlarıN ßüyüK GölgeleRi oLuşuyorSa, oRaDa GüneŞ ßatıyoR DemektiR! ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ Dost DeriZ CaN VeririZ Oysa Arkadaş uNutunCa öLürüZ! ßabaMa DedimKi; ßeniM DeğeriM Ne Kadar? DünyalaR DekDeDi PeKi DünyanıN DeğeRi Ne Değin? DediM ßeŞ PaRa eTmeZDeDi aNadaN DoğmaK, Vefat Etmek iÇindiR YaşamıN uZunluĞu Değil, NasıL YaşandıĞı öNemlidiR Hayat BiR Hikaye, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR? Yaşam aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, Ara Sıra aĞlatıR Yiğitlik VurmakLa, aĞalıK VermekLe oLuR CeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ ​ KıR KalbiMi GönlüN oLsuN aL HeR ŞeYi GözüN DoysuN Derhal ßaşKa KollardayıM ßu Da SaNa KapaK oLsuN! DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTır (%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM Değin SeveniDe KurşuNa DizeriM (%) ßiR GüN TitreyereK uYanırsaN ßiL Ki ResmiNi öPtüğüM GündüR Lakin ßiR GüN SebebsiZ YeRe GözyaşlarıN aKarSa, ßiL Ancak öLdüğüM GündüR GüneŞe aDıNı ßuzLa Yazan BiRi oLurSa, ßiL Ama o SeNi ßendeN DaHa çok SeviyoR ßiZ aĞıR DeğiLiZ Halk Müziği HafiF ! ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe ßeN SeverseM Destan, KızarsaM Toplu Cinayet oLur o KıZ ßeNi aŞaR ÇünKü KaşaR DelikanLı aDaM ManitasızDa YaşaR SaNa oLaN GüveniM Sonsuz, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * Susamış SabunsuZ SonuNu DüşüneN KahramaN oLamaZ SeN iMkansızsıN, SensizliK iMkansıZ, aŞK iMkansıZ ÇemberiN eN Açık Havada, eN ÇıkmaZ SokaktayıM GeceniN eN SiyahınDa, uMuduN BittiĞi YerdeĞiM KöşeYi DönseM Vefat, DüZ GitseM Yaşam GölgeleR iÇindeyiM  

Üst Alt