Son Konu

umutsuzluk

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar ben işyerinden bizden sorumluluk sahibi bir kızı seviyorum kız 23 yaşında bende 22 yaşındayım bu aşk yaklaşık 6 ay önce kızın hemen şimdi sorumluluğa başlamasının 2 hafta ardından oluştu en başlarda aramız iyiydi emekçi gibi değilde arkadaşı gibi yaklaştım kendisine 6 ay her tarafında ondan önce kendisi laboratuvarda çalışıyordu gıda teknisyeni olarak ve bende ara sıra onu izlerdim görevi değişince resmen yıldırım aşkına tutuldum facesini buldum mesajlar attım hiçte gelip bişey söylemedi 6 ay her tarafında çoğu kez gözgöze geldim hatta bir defasında ben ona bakarken farketti azıcık başı dönen gözlerle bakıyordu ve sonradan tekrar bişey söylemedi kızmadıda meslek dolayısıyla 3 kere tartıştım son tartışmadan sonradan benimle 1 hafta her tarafında ne konuştu nede meslek buyurdu 1 hafta sonra ben yüzüne baktım 15 sn falan yüzünde bir tebessüm oluştu ve normale döndü ben dün biyere gitmiştik meslek arkadaşlarımla ona çiçek topladık bende 2 tane gül verdim yanımdaki abiye ona versin diye neyse bugünde kıza söyledim gülleri ben gönderdim diye bana dediki biraz konuşalım bende gittim yazanesine oturduk bana feysten mesaj atan senmiydin diye sordu bende evet dedim bak mesut dedi ben dedi senin sorumlunum şefinim sende benim elemanımsın bana bi daha mesaj falan atma dedi öfkelenmek istemiyorum dedi benden hem mesajlara cevapta vermemi umma dedi bir daha olmasın dedi bende cilalı dedim ama aldığım cevaptan daha sonra yüzüne bakamamazlık yapmadım onu uzun zamandır unutamıyorum eve gelince aklıma geliyor anında akşama dek düşünmekten çalışlamaz oldum habire stres ben bu kızı nasıl elde edebilirim 1 ay sonradan işi bırakıcam numarasını almam lüzumlu ilerde arkadaş olmak için çıkmadan 1 kaç gün önce onu sevdiğimi söylesem mi söylersem ne der şikayet edermi başkalarına belirli edermi ne yapmam lazımm çok aşığım YARDIM EDİN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM 3 kız meselesindende hüsranla dönmek istemiyorumm konu fazla uzadı kusura bakmayınn usul söyleyin bayanlar efendiler bu arada kızla benim konut arasında yarım satlik yol var araçla eğer numarasını alırsam onu etkinliklerimize dave t edicem ciddi düşünüyorum içimde sev yararlan ayrıl düşüncesi yok

Üst Alt