Son Konu

yaptıgım sizce doğrumu

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yaptıgım sizce doğrumu 8 aydır süren bir ilişkim vardı erkek arkadasımla askerden geldikten sonradan tanıştık ve hersey cok çabuk gelişti ve ben ona cok cabuk bağlandım oda bana cok cabuk bağlandı Hersey cok güzedi ilk başlarda daha 15günlükken ilişkimiz face şifresini istedim ve verdi facedeki mesajlarını okudum öyle cok yaptıgı capkınlıklar yoktu olsada gecmişte oldugu için kurcalamadım fakat gözüme bir kız takıldı onunla msjlarını okudum ve o kişinin halasının kızı oldugnu almanyada yasadıgını öğrendim ilerleyen mesajlarında askerlik döneminde birbirlerine daha nceden beri alaka duyduklarını lakin akraba oldukları için arasında bişey olamıcağını flan konusmuslar bende kıskanclık yapıp kızı sildim erkek arkadsımda buna karı cıkmadı dah daha sonra ilerleyen aylarda 8ayımızın basında tekrardan konusmaya başladıkları gördüm bu bizim aramızda cok sorun oldu kesintisiz kavga etmeye başladık ve bana o kız yüzünden yalan söylemeye başladı gene ağız dalaşı ettiğimiz bigün sevgilim işteyken facesini acıp o kızla konustum sevgilime olan saygımdan kıza ağır bir laf kullanmadım ama kız bana cıkısınca dayanamadım baya bir atıştık ve sevgilimi arayıp benim ona küfür ettiğimi felan söylemiş bende sevgilimle konusurken dayanamadım neden bana onun için yalan söyledin neden beni incilttin diye bağırmaya başladım oda içimde ona karşı bişler var konusmaya başlayınca kafam karıstı lakin seni cok seviyorum neolur beni vazgeçme sensizlikten korkuyorum dedi ama ben bunu kaldıramadım ve Bitti diyip telefonu kapattım her zaman aradı fakat acmadım sonra gene dayanamayıp facesini actım halasının kızına benimle ilgili birsürü yalanlar söylemiş işte ilişkimizi red etmiş benim ona taktıgımı söylemiş bunu hazmademiyorum sizce doğrumu yaptım ayrılmakla ama onu cok seviyorum ve hergece beni özelden arayıp iyi geceler diyip pek yatıo şu anda cok pişman ama sizce affetmelimiyim ?  

Üst Alt