Son Konu

16 Yaşındayım kız arkadaşım olmadı dışlanıyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hacı deli olcam dışarı çıkıyorum arkadaşımla bana kızlarla whatsappta konuştuğu konuları gösteriyo şunu anlatıyo(gerçeği) bunu anlatıyo da benim neden sevgilim yok 16mdan gün aldım biraz göbeğim var birazdan daha pozitif aslında okulda çelimsiz konumundayım hani sınıfta zaten 40 birey var 10 kişiden güçlüyümdür hepside erkek endüstri meslek lisesi okuyorum, zaten okulda 10 tane kız var 23 tanesiyle dar muhabbet edebilirken facebookdan bakıyorum kapak fotoğraflarında başkasıyla resim koymuş ''kardeşim'' diyo sonra gıcık oluyorum kız bana selamlama diyo bende selamlama diyorum muhabbet bitiyo arada yanıma oturuyo mesela neyse beni seven kız vardı 23 tane de tümü aşk acısı çektiğim döneme eşit geldi (seni seviyorum demediler fakat fazla belliydi arkadaşlarımda diyodu) sınıfta cümbür cemaat kızlarla whatsappta derste konuşurken ben matematik dersinde uyuyorum, fazla kirli sevesim var da hani kızla çıktım diyelim daha öpüşmeyi bilmiyorum aklımdan en fena dudağına öpücük kondururum diyorum bilmiyorum şu sevgili hırsından sonradan her gün dişlerimi fırçalamaya başladım mesela, daha çok sosyal olmaya çalışıyorum içimden geldiğince de ne üstünlük ! okula git kıyafetlerle bütün bi kıro ol, diğerlerinden ezil çok eksik olan havanda gitsin, çok kafaya taktım az kaldı hayata küscem bi kız arkadaşım olmassa, babam bile benle dalga geçmeye başladı arkadaş ben o yaşta ne kızlar götürüyorum diyo senin kız arkadaşın değil mu diyo, tüm konulara baktım mantıklı bi yanıt yok, hadi tatile gittik 1 kızla muhabbet edemedim, okulda sevgili yaparım belki lakin sınıfta kalanlardan ezildiğim için kızın yanına rezil olurum, bakıyorum 20 yaşında sevgilim yok hiç olmadı diye konu açmışlar, allah korusun dedim sonra konuyu açmaya karar verdim lütfen asistan olun artık sevincim kalmadı yahu

Üst Alt